طرح توجیهی تولید کاغذ کاربن سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )

Carbon paper

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید کاغذ کاربن سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید کاغذ کاربن را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. کاغذ کاربن به خاطر ویژگی خاصی كه دارد ، باعث كپی كردن یك صفحه می گردد و در تمام سیستم های اداری و ... دارای کاربرد می باشد.

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کاغذ کاربن


 

كاغذ كاربن امروزه تاثیر و كاربرد زیادی در تسریع كارها داشته است . این محصول به خاطر ویژگی خاصی كه دارد ، باعث كپی كردن یك صفحه می گردد . كه این موضوع در بسیاری از موارد باعث سرعت و دقت در كارها می گردد ، كه این عامل باعث كاربرد این كالا در دنیای امروز گردیده است .

محصول بدست آمده بعنوان كالای مصرفی بوده است و با توجه به مصرف و ویژگی كاربردی این كالا در جامعه ، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . این كالا در تمامی سیستم های اداری و ... دارای كاربرد ویژه می باشد . البته همانطور كه ذكر گردید ، نوع كاغذ كاربن لس آن دارای وسعت بیشتری از نظر كاربرد می باشد .

استاندارد های قابل توجه کاغذ کاربن

• ویژگی ها و روش آزمون کاغذ کاربن یکبارمصرف : 4944

• ویژگی ها و روش آزمون کاغذ کاربن چند بار مصرف : 4945

• کاغذ تکثیر بدون کاربن – وبژگی ها و روش آزمون : 5082

 


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کاغذ کاربن


 

به خاطر كاربرد خاص این كالا نمی توان هیچ كشوری را از قاعده استفاده از این محصول استثنا كرد چرا كه كالایی است كه موارد مصرف آن همه گیر است و عمومیت دارد و مختص هیچ شهر یا كشور و یا صنف خاصی نمی باشد و در همه جا قابل ساخت و بهره برداری می باشد.
برخی از کشور های عمده تولید کننده کاغذ کاربن عبارتند از : آمریکا ، آلمان ، اندونزی ، پرتغال

 


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کاغذ کاربن


 

با توجه به كتاب مقررات بازرگانی خارجی كشور ، محدودیت خاصی برای واردات این محصول وجود نداشته و با توجه به حقوق گمرگی آن واردات این محصول به صورت عادی انجام می گیرد ، با این حال بیشتر این محصولات كمتر به صورت مستقیم وارد می شوند و بیشتر واردات این محصولات به صورت واردات ماشین آلات و مواد اولیه می باشد و اكثرا این محصولات در داخل كشور تولید و عرضه می گردد ، كه همین امر باعث ایجاد بازار رقابتی و در نتیجه قیمت مناسب این محصولات گردیده است .

با مطالعات انجام شده در این زمینه و مراجعه به كتاب مقررات واردات و صادرات ، شرایط خاصی برای صادرات اینگونه محصولات وجود ندارد .

اهمیت استراتژیک کاغذ کاربن :

با توجه به چگونگی عملكرد این كالا كه سرعت و دقت را تا حد زیادی بالا برده و كالای جایگزینی هم وجود ندارد . می توان به نقش حساس و كاربردی این محصول اشاره نمود ، كه به خصوص در شركت ها و اداره جات كه استفاده از این محصول عمومیت ویژه ای دارد .

 


فرایند تولید کاغذ کاربن

 

كاغذ كاربن از لحاظ كاربرد به دو دسته مخصوص نوشتن و مخصوص تایپ تقسیم می شود . همچنین از نظر نوع كاغذ كاربن به دو نوع حلالی و مومی طبقه بندی می شود . فرایند ساخت كاغذ كاربن بطور كلی به شرح زیر می باشد :

1) دریافت كاغذ خام

2) تهیه مركب

3) پوشش دهی كاغذ با مركب

4) باز كردن رول ها و بازرسی محصول

5) برش

6) نگهداری تحت شرایط ثابت

7) بسته بندی و جعبه كردن كاغذ مصرفی

باید سطح محكم و بدون عیب و زدگی داشته باشد ، مركب از اختلاط دوده یا رنگ های آنیلین با موم چربی یا روغن تهیه می شود . ساخت مركب نیاز به تجربه و دانش فنی دارد . بنابراین در ابتدای تولید كاغذ كاربن بهتر است كه مركب مورد نیاز خریداری شود .

به همین دلیل تجهیزات ساخت مركب از فرایند حاضر حذف شده اند . پوشش داشتن كاغذ با مركب مهمترین فرایند در ساخت كاغذ كاربن است و به مهارت و تجربه نیاز دارد . مركب بطور یكنواخت و مساوی و در ضخامت ثابت یك طرف كاغذ را پوشش خواهد داد .

پس از پوشش دهی ، رول های كاغذ كاربن باز شده و بازرسی می شود . پس از كنترل ، صفحات بزرگ كاغذ كاربن برش خورده و سپس توسط گیوتین به اندازه های نهایی بریده می شود . به منظور بدست آوردن كیفیت یكنواخت ، محصول خام كه در اندازه نهایی برش خورده برای مدتی تحت شرایط ثابت نگهداری می شود . پس از گذراندن این مرحله كاغد كاربن در بسته های صد تایی بسته بندی شده و جهت حمل در كارتن قرار می گیرند .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید کاغذ کاربن

 

• دستگاه پوشش یا پرس چاپ

• دستگاه رول باز كن

• گیوتین با سرعت بال

• تجهیزات كارگاهی و آزمایشگاهی

• سایر لوازم و متعلقات خط تولید

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید کاغذ کاربن

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید کاغذ کاربن ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.