جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Sandpaper2

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید کاغذ سنباده سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید کاغذ سنباده را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

عمده ترین موارد كاربرد سنباده در صاف كردن و پرداخت سطوح می باشد و بیشترین مصرف آن در آماده سازی و تسطیح سطوحی كه باید رنگ شود ، در ساختمان ها و درب ها و دكور های چوبی پس از بتونه زنی ، آماده سازی و تسطیح سطوح فلزی و آهنی قبل از رنگ شدن و پرداخت نهایی برخی محصولات فلزی می باشد .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کاغذ سنباده


 

كاغذ سنباده كه جهت صاف و مسطح كردن سطوح مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول تحت شماره 26991311 در دسته بندی كدهای معرفی این نسخه قرار دارد. به طور كلی کاغذ سنباده ، كاغذی دارای سنباده هایی متشكل از كاغذ های ویژه كرافت چسب و خرده سنگ های ریز سائیده یكنواخت طبیعی و مصنوعی می باشد . سنباده های كاغذی شامل ورقه های پشتی انعطاف پذیری می باشد ، كه خرده سنگ های ریز سائیده یكنواخت توسط یك لایه نازك چسب بر روی آن متصل می گردد. خرده سنگ های ریز سائیده یكنواخت طبیعی و مصنوعی مورد استفاده در سنباده های كاغذی شامل انواع زیر می باشد: اكسید آلومینیوم ، سیلیكات كاربید ، امری(emery ) ، كارنت(cornet )

 


کاربرد محصول و استاندارد های قابل توجه کاغذ سنباده


 

عمده ترین موارد كاربرد سنباده همانگونه كه از نام آن مشخص می باشد ، در صاف كردن و پرداخت سطوح می باشد و بیشترین مصرف آن در آماده سازی و تسطیح سطوحی كه باید رنگ شود ، در ساختمان ها و درب ها و دكور های چوبی پس از بتونه زنی ، در آماده سازی و تسطیح سطوح فلزی و آهنی قبل از رنگ شدن و پرداخت نهایی برخی محصولات فلزی و .... می باشد .

استاندارد های قابل توجه کاغذ سنباده :

استاندارد های مورد استفاده كاغذ سنباده در ایران به شماره 2746 موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است ، كه تحت عنوان استاندارد سنباده های كاغذی و پارچه ای ویژگی ها و روش های آزمون می باشد . این استاندارد توسط كمیسیون فنی سلولوزی تدوین گردیده است . استاندارد های جهانی كاغذ سنباده به شرح زیر می باشد :

• BS ٨٧١ : ١٩٨١ STANDARD SPECIFICATION FOR ABRASIVE & CLOTHS PAPERS

• JISR ٦٢٥٢ : ١٩٧٦ ABRASIVE PAPERS

 


کشور های عمده تولید کننده ، مصرف کننده و شرایط واردات و صادرات کاغذ سنباده


 

به طور كلی از عمده كشور های تولید كننده كاغذ سنباده به ترتیب میتوان از آلمان، سوئیس ، تركیه ، چین و... نام برد كه از نظر كیفیت محصولات تولیدی نیز از جایگاه بالایی در این صنعت برخوردارند.

شرایط واردات و صادرات محصول کاغذ سنباده :

این محصول دارای حقوق ورودی 4 درصد می باشد و از نظر قوانین واردات از شرایط خاصی برخوردار نمی باشد و سیاست های خاصی درباره واردات این محصول لحاظ نشده است ، ولی با توجه به كیفیت بالاتر محصولات وارد شده ، این محصولات از تقاضای خوبی نیز در داخل كشور برخوردار می باشد .

این محصول از نظر گمرك جمهوری اسلامی ایران ، جزء محصولات مجاز جهت صادرات قرار دارد ، ولی از حمایت های صادراتی برخوردار نمی باشد . طی سال های گذشته نیز تحت تعرفه گمركی شماره 680520 مقدار كمی از آن صادر شده است .

 


فرایند تولید کاغذ سنباده

 

تولید انواع سنباده كاغذی پوشش داده شده جدای از مكانیزاسیون و دستگاه های مدرن تر و مجهز تر در همه جای دنیا تقریبا از فرآیند یگانه ای پیروی می كند ، كه این فرآیند جهت تولید انواع سنباده های كاغذی و پارچه ای قابل استفاده است ولی عامل ظرفیت نیز بر این روند تاثیر گذار خواهد بود .

در مجموع این فرآیند شامل باز كردن رول كاغذ ، چسب زدن ، پاشش ماده مورد نظر و آنگاه خشك كردن و رول كردن و عملیات بسته بندی می باشد ، كه توضیحات كامل تر در زیر داده شده است . تشریح دقیق و جامع فرایند منتخب روش مورد نظر جهت تولید كاغذ سمباده به شرح زیر می باشد :

ابتدا رول های كاغذ از انبار به دستگاه رول باز كن فرستاده می شود و در آنجا با قرار گرفتن رول های كاغذ بر روی آن رول های ورق باز شده و سپس از آن قسمت به سمت چاپ رفته مشخصات تجارتی علائم وغیره بر روی آن چاپ می شود .

كاغذ خروجی از بخش چاپ به قسمت چسب زنی می رود ، لازم به توضیح است كه چسب قبلا با ید آماده شده باشد ، در این بخش چسب به طور یكنواخت بر روی ورق اندود می گردد و سپس به قسمت پاشش فرستاده می شود ، دانه های سائیده شده بسته به نوع سمباده تولیدی پاشیده می شوند. دانه های فوق تحت یك میدان الكترو استاتیك قرار می گیرند و این خود باعث می شود كه دانه ها به طور یكنواخت بر روی سطح پاشیده گردند .

سپس جهت خشك كردن دانه ها به تونل خشك كن فرستاده می شوند و در آنجا خشك شده و پس از اقامت و عبور10 دقیقه بصورت رول در دستگاه های رول جمع كن رول شده و پس از بسته بندی به انبار می رود .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید کاغذ سنباده

 

• سیستم پاشش

• قسمت حرارت دهی و تهویه

• قسمت آماده سازی

• نیروی محركه ( گراننده ها )

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید کاغذ سنباده

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید کاغذ سنباده ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool