طرح توجیهی تولید کاغذ سنباده سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )

Sandpaper2

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید کاغذ سنباده سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید کاغذ سنباده را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

عمده ترین موارد كاربرد سنباده در صاف كردن و پرداخت سطوح می باشد و بیشترین مصرف آن در آماده سازی و تسطیح سطوحی كه باید رنگ شود ، در ساختمان ها و درب ها و دكور های چوبی پس از بتونه زنی ، آماده سازی و تسطیح سطوح فلزی و آهنی قبل از رنگ شدن و پرداخت نهایی برخی محصولات فلزی می باشد .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کاغذ سنباده


 

كاغذ سنباده كه جهت صاف و مسطح كردن سطوح مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول تحت شماره 26991311 در دسته بندی كدهای معرفی این نسخه قرار دارد. به طور كلی کاغذ سنباده ، كاغذی دارای سنباده هایی متشكل از كاغذ های ویژه كرافت چسب و خرده سنگ های ریز سائیده یكنواخت طبیعی و مصنوعی می باشد . سنباده های كاغذی شامل ورقه های پشتی انعطاف پذیری می باشد ، كه خرده سنگ های ریز سائیده یكنواخت توسط یك لایه نازك چسب بر روی آن متصل می گردد. خرده سنگ های ریز سائیده یكنواخت طبیعی و مصنوعی مورد استفاده در سنباده های كاغذی شامل انواع زیر می باشد: اكسید آلومینیوم ، سیلیكات كاربید ، امری(emery ) ، كارنت(cornet )

 


کاربرد محصول و استاندارد های قابل توجه کاغذ سنباده


 

عمده ترین موارد كاربرد سنباده همانگونه كه از نام آن مشخص می باشد ، در صاف كردن و پرداخت سطوح می باشد و بیشترین مصرف آن در آماده سازی و تسطیح سطوحی كه باید رنگ شود ، در ساختمان ها و درب ها و دكور های چوبی پس از بتونه زنی ، در آماده سازی و تسطیح سطوح فلزی و آهنی قبل از رنگ شدن و پرداخت نهایی برخی محصولات فلزی و .... می باشد .

استاندارد های قابل توجه کاغذ سنباده :

استاندارد های مورد استفاده كاغذ سنباده در ایران به شماره 2746 موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است ، كه تحت عنوان استاندارد سنباده های كاغذی و پارچه ای ویژگی ها و روش های آزمون می باشد . این استاندارد توسط كمیسیون فنی سلولوزی تدوین گردیده است . استاندارد های جهانی كاغذ سنباده به شرح زیر می باشد :

• BS ٨٧١ : ١٩٨١ STANDARD SPECIFICATION FOR ABRASIVE & CLOTHS PAPERS

• JISR ٦٢٥٢ : ١٩٧٦ ABRASIVE PAPERS

 


کشور های عمده تولید کننده ، مصرف کننده و شرایط واردات و صادرات کاغذ سنباده


 

به طور كلی از عمده كشور های تولید كننده كاغذ سنباده به ترتیب میتوان از آلمان، سوئیس ، تركیه ، چین و... نام برد كه از نظر كیفیت محصولات تولیدی نیز از جایگاه بالایی در این صنعت برخوردارند.

شرایط واردات و صادرات محصول کاغذ سنباده :

این محصول دارای حقوق ورودی 4 درصد می باشد و از نظر قوانین واردات از شرایط خاصی برخوردار نمی باشد و سیاست های خاصی درباره واردات این محصول لحاظ نشده است ، ولی با توجه به كیفیت بالاتر محصولات وارد شده ، این محصولات از تقاضای خوبی نیز در داخل كشور برخوردار می باشد .

این محصول از نظر گمرك جمهوری اسلامی ایران ، جزء محصولات مجاز جهت صادرات قرار دارد ، ولی از حمایت های صادراتی برخوردار نمی باشد . طی سال های گذشته نیز تحت تعرفه گمركی شماره 680520 مقدار كمی از آن صادر شده است .

 


فرایند تولید کاغذ سنباده

 

تولید انواع سنباده كاغذی پوشش داده شده جدای از مكانیزاسیون و دستگاه های مدرن تر و مجهز تر در همه جای دنیا تقریبا از فرآیند یگانه ای پیروی می كند ، كه این فرآیند جهت تولید انواع سنباده های كاغذی و پارچه ای قابل استفاده است ولی عامل ظرفیت نیز بر این روند تاثیر گذار خواهد بود .

در مجموع این فرآیند شامل باز كردن رول كاغذ ، چسب زدن ، پاشش ماده مورد نظر و آنگاه خشك كردن و رول كردن و عملیات بسته بندی می باشد ، كه توضیحات كامل تر در زیر داده شده است . تشریح دقیق و جامع فرایند منتخب روش مورد نظر جهت تولید كاغذ سمباده به شرح زیر می باشد :

ابتدا رول های كاغذ از انبار به دستگاه رول باز كن فرستاده می شود و در آنجا با قرار گرفتن رول های كاغذ بر روی آن رول های ورق باز شده و سپس از آن قسمت به سمت چاپ رفته مشخصات تجارتی علائم وغیره بر روی آن چاپ می شود .

كاغذ خروجی از بخش چاپ به قسمت چسب زنی می رود ، لازم به توضیح است كه چسب قبلا با ید آماده شده باشد ، در این بخش چسب به طور یكنواخت بر روی ورق اندود می گردد و سپس به قسمت پاشش فرستاده می شود ، دانه های سائیده شده بسته به نوع سمباده تولیدی پاشیده می شوند. دانه های فوق تحت یك میدان الكترو استاتیك قرار می گیرند و این خود باعث می شود كه دانه ها به طور یكنواخت بر روی سطح پاشیده گردند .

سپس جهت خشك كردن دانه ها به تونل خشك كن فرستاده می شوند و در آنجا خشك شده و پس از اقامت و عبور10 دقیقه بصورت رول در دستگاه های رول جمع كن رول شده و پس از بسته بندی به انبار می رود .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید کاغذ سنباده

 

• سیستم پاشش

• قسمت حرارت دهی و تهویه

• قسمت آماده سازی

• نیروی محركه ( گراننده ها )

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید کاغذ سنباده

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید کاغذ سنباده ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

نوشتن دیدگاه

ارسال
سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1402 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.