جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح توجیهی رایگاندانلود رایگان فایل طرح توجیهی صنعتی و دانلود فرمت word و pdf طرح کسب و کار کارآفرینی
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Wood cutting workshop

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی کارگاه چوب بری سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی کارگاه چوب بری را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

کارگاه چوب بری در تولید و ساخت انواع وسایل چوبی مورد استفاده قرار می گیرد . تکنولوژی پیشرفته مصنوعات چوبی درجهان تكنیك های جدیدی را برای چشم نوازترنمودن طراحی ها و رعایت هارمونی در معماری های داخلی ساختمان و فضا ها ایجاد نموده است .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی کارگاه چوب بری :


 

امروزه تکنولوژی پیشرفته مصنوعات چوبی درجهان تكنیك های جدیدی را برای چشم نوازترنمودن طراحی ها و رعایت هارمونی در معماری های داخلی ساختمان و فضا ها ایجاد نموده است. طرح مورد نظر احداث کارگاه چوب بری است که در تولید و ساخت انواع وسایل چوبی مورد استفاده قرار می گیرد.

نیروی انسانی مورد نیاز ، جهت راه اندازی کارگاه چوب بری

نیروی انسانی مورد نیاز برای واحد تولیدی حداقل 60 نفر در دو شیفت کاری می باشد و می توان آن ها را به بخش های مدیریت ، مهندسین ، کارکنان خط تولید ، آزمایشگاه ، تعمیرات و نگهداری ، تأسیسات ، کارکنان اداری و امور مالی و تولید و غیر تولید می باشند که در ذیل ارایه شده اند .

نیروی انسانی غیر تولید :

• مدیریت کارخانه

• پرسنل حسابداری مالی

• پرسنل امور بازرگانی و بازاریابی

• پرسنل نگهبانی و امور خدماتی و پشتیبانی

• پرسنل امور بازرگانی و بازاریابی

• پرسنل نگهبانی و امور خدماتی و پشتیبانی

نیروی انسانی تولید :

• مدیریت

• سرپرست تولید

• مهندسین و کارشناسان فنی تولید

• کارگران ماهر خط تولید

• کارگران غیر ماهر خط تولید

 


شرایط صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی کارگاه چوب بری


 

به رغم وجود پتانسیل های زیادی که در زمینه صادرات مبلمان و مصنوعات چوبی وجود دارد ، صادرات این کالاها از ایران چندان چشمگیر نیست . به طوری که ایران سال گذشته ۲۵ میلیون دلار صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس داشته ، که بر اساس برآوردهای صورت گرفته میزان واردات مبلمان پنج برابر صادرات آن است .

مطالعات یک سال و نیمه اتحادیه صادرکنندگان مبلمان منزل و اداری نشان می دهد ، که حجم واردات مواد اولیه از کل واردات در این صنعت ۹۵ درصد و حجم واردات محصول نهایی تنها ۵ درصد است . گفتنی است واردات این صنعت در اواسط دهه هشتاد نسبت به اوایل این دهه رشد چشمگیری داشته ، که یکی از دلایلش اجازه ورود ماشین آلات و نوسازی این صنعت بود . اما اصلی ترین مانع موجود در توسعه صادرات مبلمان تامین مواد اولیه است ، که اگر برطرف شود .

بسترهای مناسب رقابت با محصولات چینی و ترکیه ای فراهم خواهد شد . چرا که بر اساس مطالعات ، ارزش افزوده مصنوعات چوبی ۳۰ درصد برآورد شده است و چنانچه بخش صنایع مبلمان نیز به آن اضافه شود ، ارزش افزوده این مجموعه تولیدات به حدود ۷۰ درصد خواهد رسید ، که رقمی قابل توجه است و اگر روند صادرات آن بهبود یابد ، تاثیر به سزایی در افزایش تولید ناخالص داخلی کشور و در آمد ارزی خواهد داشت .

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید صنایع چوبی | کارگاه چوب بری

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی کارگاه چوب بری ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool