جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع شیمیاییطرح توجیهی تولید و بسته بندی شامپو سر و بدن و نرم کننده مو سال 1402 + word + pdf
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

shampoo

جهت نگارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید و بسته بندی شامپو سر و بدن و نرم کننده مو اطلاعات کاملاً به روز برای سال 1402 ، با فرمت DOC و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید .

ضمنا میتوانید فایل pdf طرح توجیهی تولید و بسته بندی شامپو سر و بدن و نرم کننده مو را که قدیمی هستند ، صرفا جهت مطالعه از انتهای صفحه دانلود نمایید.


معرفی طرح توجیهی تولید و بسته بندی شامپو سر و بدن و نرم کننده مو


شامپو سر :

همانطور که می دانید ، شامپوی سر محصولی می باشد ، که برای شستشوی موهای سر مورد استفاده قرار می گیرد . امروزه شامپو ها در انواع و برند های مختلفی تولید می شوند ، که هر فرد با توجه به ویژگی های موهای خود باید مناسب ترین آن را انتخاب نماید . در حالت کلی شامپویی که پوست و چشم ها را تحریک نکرده ، دارای بوی مطبوع و به راحتی قابل شستشو باشد ، مناسب می باشد . برای شستشوی مو ها با شامپو ، حتما باید ابتدا موهای سر فرد خیس شود ، سپس از شامپو استفاده شود . جالب است بدانید که اگر در تولید شامپویی از ماده سمی دی اوکسان 1.4 استفاده شده باشد ، نباید از آن شامپو استفاده شود . چراکه این ماده سبب بروز بیماری سرطان خواهد شد . از دیگر مواد خطرناک که ممکن است ، برخی از تولید کنندگان برای ارزان تمام شدن محصول از آن استفاده نمایند ، پارابن می باشد ، که سبب ایجاد سرطان سینه در خانم ها می شود . شامپو های تخصصی دارای انواع مختلفی می باشند ، که عبارتند از : شامپوی شوره سر ، شامپوی پاک کننده ، شامپوی روزمره ، شامپوی موهای چرب ، شامپوی تقویت کننده ، شامپوی دارویی ، شامپوی شناگر ، شامپوی مو های رنگ شده

شامپو بدن :

شامپوی بدن نیز دارای ترکیباتی می باشد ، که از صابون ملایم تر بوده و جهت شستشوی بدن استفاده می شود . امروزه شامپو بدن به علت این که سبب خشکی کمتر پوست می شود ، جایگزین صابون ها شده است .

نرم کننده مو :

نرم کننده ها نیز محصولاتی می باشند ، که پس از شستشوی مو ها با شامپو ، جهت مراقبت از موهای خشک و آسیب دیده استفاده می شوند . در عین حال افرادی که دارای مو های چرب هستند ، اگر از نرم کننده استفاده نمایند ، با بدحالت شدن موهای خود مواجه خواهند شد .

لازم به ذکر است که ، بیشترین میزان صادرات شامپو در کشور ما ، به کشور های عراق و افغانستان می باشد . همچنین بیشترین شامپو های وارد شده به کشور ما ، از کشور های آلمان و ترکیه می باشند .


فرایند تولید شامپو ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید و بسته بندی شامپو سر و بدن و نرم کننده مو


فرایند تولید شامپو ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید و بسته بندی شامپو سر و بدن و نرم کننده مو ، به شرح زیر می باشد :

در مرحله اول ، مواد اولیه مورد نیاز در داخل بشکه های مخصوص و در بسته ، به صورت بهداشتی به کارخانه انتقال داده می شوند . مواد اولیه باید در ظروف دربسته و بالاتر از سطح زمین ، در انبار ذخیره شوند .

در مرحله دوم پس از شستشو و گندزدایی مخازن تولید ، عملیات توزین و بارگیری مواد اولیه در داخل مخازن ساخت در بخش تولید کارخانه انجام می شود .

در مرحله سوم عملیات همزدن مواد اولیه با یکدیگر با استفاده از دستگاه همزن انجام می شود . همچنین می توان به جای همزدن ، از عملیات سیرکولاسیون مواد اولیه با استفاده از پمپ استفاده نمود .

در مرحله چهارم ، محصول تولید شده به علت اختلاط دارای کف می باشد ، به همین جهت باید مدتی صبر نمود تا کف آن فروکش شود . در طی این مدت که اغلب 24 ساعت زمان می برد ، از محصول تولید شده نمونه برداری شده و آزمایشات مربوطه بر روی آن انجام می گردد .

در مرحله پنجم ، محصول تولید شده به واحد بسته بندی انتقال داده می شود . سپس شامپو ها بسته بندی می شوند .

ماشین آلات خط تولید شامپو ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید و بسته بندی شامپو سر و بدن و نرم کننده مو ، عبارتند از :

 • مخزن بارگیری مواد اولیه
 • میکسر
 • مخزن آرامش
 • میز پخش
 • پرکن
 • سیستم سیل
 • سیستم درب گذار
 • درب بند
 • لیبل زن
 • جت پرینتر
 • میز تجمیع
 • میز کارتنینگ
 • کارتن چسب زن
 • تونل شیرینگ

دانلود فایل آرشیوی طرح توجیهی تولید و بسته بندی شامپو سر و بدن و نرم کننده مو 


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool