جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع شیمیاییطرح توجیهی تولید سولفوریک اسید از گوگرد سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

maleic anhydride

جهت نگارش مطالعات بازار و طرح توجیهی استرهای انیدریک (انیدرید فتالیک و انیدرید مالئیک) سال 1402 اطلاعات کاملاً به روز  ، با فرمت DOC و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ مجوز یا ارایه به بانک ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا میتوانید فایل pdf طرح توجیهی استرهای انیدریک (انیدرید فتالیک و انیدرید مالئیک)را که قدیمی هستند ، صرفا جهت مطالعه از انتهای صفحه دانلود نمایید.


معرفی انیدرید فتالیک و انیدرید مالئیک


انیدرید فتالیک نوعی ترکیب شیمیایی به شکل دانه های سفید و دارای فرمول فرمول شیمیایی C8H4O3 می باشد . انیدرید فتالیک در تولید رزین های پلی استر ، تولید پلاستیک از وینیل کلرید ، تولید رزین های آلکیدی ، تولید رنگ ها و .... اشاره نمود .

همچنین انیدرید مالئیک یک نوع ترکیب شیمیایی می باشد ، که به شکل بلور های سفید رنگ و دارای فرمول شیمیایی C4H2o3 می باشد . انیدرید مالئیک ماده اولیه در تولید رزین می باشد و در صنایع پایین دست پتروشیمی دارای اهمیت می باشد .

شماره تعرفه های گمرکی مرتبط با محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انیدرید مالئیک و انیدرید فتالیک ، عبارتند از :

  • • انیدرید فتالیک : 29173500
  • • انیدرید مالئیک : 29171400

فرایند تولید انیدرید فتالیک


فرایند تولید انیدرید فتالیک ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید انیدرید فتالیک ، به شرح زیر می باشد :

در مرحله اول توسط دستگاه BLOWER هوای گرم مورد نیاز تولید می شود . سپس هوایی که از دستگاه BLOWER خارج می شود تا دمای 160 درجه سانتی گراد به آن حرارت داده می شود . از طرفی OX را تا دمای 145 درجه سانتی گراد با استفاده از یک پری هیتر دیگر گرم می نمایند .

در مرحله دوم OX را که اتومایز شده است ، جهت انجام واکنش به راکتور انتقال می دهند .

در مرحله سوم با استفاده از جریان نمک مذاب ، به حفظ و کنترل دمای راکتور می پردازند . لازم به ذکر می باشد که مبدل پوسته لوله که بعد از راکتور قرار گرفته است ، نمک مذاب را خنک می نماید ، بدین طریق گرمایی که توسط نمک از راکتور گرفته می شود ، مبادله خواهد شد . البته گرمای اولیه راکتور در هنگام واکنش با استفاده از هیتر های برقی که در اطراف راکتور قرار دارند تامین می گردد .

در مرحله چهارم پس از این که واکنش انجام شد ، از قسمت پایین راکتور گازی خارج می شود ، که اگر دمای راکتور از حد مشخص شده بیشتر شود ، گاز راکتور دارای مالئیک انیدرید فتالیک آنیدرید می باشد . اما اگر دمای راکتور پایین باشد ، علاوه بر گاز خروجی سیتراکونیک و بنزوئیک اسید می شود ، راکتور سبب تولید در مرحله آخر نیز عملیات خالص سازی و سیستم بخار انجام می شود .


قیمت جهانی انیدرید فتالیک PA

بنا به گزارش cnionline ، Asia Pacific ، (نمودار قیمت انیدرید فتالیک در سال 1390) قیمت نقدی CFR ، انیدرید فتالیک در چین تایوان و سایر کشورهای آسیای جنوب شرقی در چند ماه اخیر USD/m 740-730 است که به طور متوسط بالغ بر USD/m 735 می گردد. که شامل هزینه بیمه و بارگیری و حمل نیز می شود (ضمیمه شماره دو ملاحظه شود) با کم کردن 30 دلار بر هر تن به عنوان هزینه بیمه ، بارگیری وحمـل قيمـت صا دراتی ایـن مـاده بـرای تحویل در بنادر ایران برابر USD/m 705 می باشد.


دانلود فایل آرشیوی طرح توجیهی استرهای انیدریک (انیدرید فتالیک و انیدرید مالئیک) 


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool