جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Alagic acid

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

آلاگیک اسید به عنوان یکی از مواد شیمیایی مورد استفاده در صنایع آرایشی ، دارویی و مکمل های غذایی و دارویی امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است . در درمان بیماران سرطانی ، این ماده به عنوان یک مکمل درمان که به طور عمومی عمر سلولهای سالم بدن را که در اثر شیمی درمانی کوتاه تر شده ، به طور چشم گیری افزایش می دهد و این علت اصلی اهمیت مصرف این ماده در بیمارانی است که تحت شیمی درمانی یا اشعه درمانی (Radiotherapy) قرار می گیرند .

سایر مصارف پزشکی این ماده در پیشگیری از گرفتگی عروق و رفع تصلب شرایین ، جلوگیری از چروکهای پوستی و کمک به تسهیل جریان چربی در زیر پوست ، پیشگیری از تجمع آهن در بافتهای بدن در بیماری تالاسمی و جلوگیری از سقط جنین می باشد .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار :


 

آلاگیک اسید به عنوان یکی از مواد شیمیایی مورد استفاده در صنایع آرایشی ، دارویی و مکمل های غذایی و دارویی امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است . این ماده بر اساس منبع استخراج و روش تولید دسته بندی می گردد . نوع آرایشی و بهداشتی آن از استخراج شیمیایی و فیزیکی از منابع گیاهی آن تهیه می گردد .

در درمان بیماران سرطانی ، این ماده به عنوان یک مکمل درمان که به طور عمومی عمر سلولهای سالم بدن را که در اثر شیمی درمانی کوتاه تر شده ، به طور چشم گیری افزایش می دهد و این علت اصلی اهمیت مصرف این ماده در بیمارانی است که تحت شیمی درمانی یا اشعه درمانی (Radiotherapy) قرار می گیرند .

سایر مصارف پزشکی این ماده در پیشگیری از گرفتگی عروق و رفع تصلب شرایین ، جلوگیری از چروکهای پوستی و کمک به تسهیل جریان چربی در زیر پوست ، پیشگیری از تجمع آهن در بافتهای بدن در بیماری تالاسمی و جلوگیری از سقط جنین برگشت پذیر(Recurrent Pregnancy ) میباشد . به بیان کلی تر می توان الاگیک اسید را یک عامل تنظیم سیستم دفاعی بدن نامید .

 


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار :


 

مکمل های متعددی برای افزایش توان ترمیمی بدن موجود هستند که هر یک به فراخور شرح حال بیماران و سالمندان از طرف پزشکان توصیه می گردند . به علت میزان مسمومیت بسیارپایین ماده مورد نظر در مصرف های بالا ، این مکمل در نوع خود بی نظیر است ، چنانچه در مقادیر بالا در سرم خون ، نشانه های مسمومیت سلولی در بدن ظاهر نگردیده است .

به طورکلی حد مصرف روزانه قابل قبول ( Responsible Daily Intake ) مشخصی از سوی مراجع ذیربط برای این مکمل گزارش نشده است و بیمار بدون نگرانی از عوارض جانبی می تواند این ماده را مصرف نماید .

استاندارد های قابل توجه ، آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار :

با مراجعه به مستندات سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، مشخص شد که استاندارد ملی مشخصی برای کنترل کیفیت ، تحویل گیری و فرآیند تولید الاگیک اسید تدوین نشده است . روش تولید نیز در بسیاری از شرکت های مطرح دنیا هنوز به صورت راز کاری است .

 


کشورهای عمده تولید کننده ، شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار :


 

• کشورهای عمده تولید کننده آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار

عمده کشورهای تولید کننده این ماده با کاربرد پزشکی ، کشور ایالات متحده امریکا ، هند ، استرالیا ، و برخی از کشورهای اتحادیه اروپا نظیر نروژ، آلمان و هلند می باشند . البته ماده اولیه مورد نظر برای تولید این ماده در کشورهای مختلف متفاوت بوده و متناسب با آن فرآیند و روش استخراج یا تولید متفاوت خواهد بود .

شرایط واردات و صادرات آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار :

• شرایط واردات آلاگیک اسید

از آنجا که این محصول وابسته به وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی می باشد ، و به صورت موردی در صورت درخواست بیمارستان یا مرکز شیمی درمانی به صورت موردی وارد می گردد ، این کالا تحت مقررات واردات داروهای تک نسخه ای وارد شده و در اختیار تیم درمانی قرار می گیرد . بنابراین شرایطی در مورد واردات این محصول وجود ندارد .

• شرایط صادرات آلاگیک اسید

با توجه به عدم تولید داخل محصول مورد نظر و وارداتی بودن محصول ، شرایط صادرات تعیین نگردیده است .

اهمیت استراتژیک تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار :

به لحاظ افزایش میزان مقاومت بدن بیماران تحت شیمی درمانی ، مصرف این ماده ضریب موفقیت برنامه درمان این بیماران را افزایش داده و باعث کاهش مرگ و میر افراد مبتلا به سرطان می گردد که به نوبه خود در مجموع باعث افزایش شاخص سلامت جامعه خواهد شد .

 


فرایند تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار :

 

به طور کلی سه روش برای استخراج الاگیک اسید از منابع آن موجود است :

• استخراج مستقیم توسط حلال

• استخراج اسیدی توسط یک اسید قوی مانند اسید کلریدریک و خنثی سازی

• استخراج تخمیری توسط یک قارچ مانند آسپرژیلوس نایجر

محصول به دست آمده از دو روش اول صرفاً کاربرد آرایشی و بهداشتی داشته و فقط برای مصارف جلدی کاربرد دارند . محصول به دست آمده در روش سوم ، ماده مورد نظر این طرح است . در این روش ابتدا خمیری از ضایعات انار و محیط کشت مناسب برای قارچ تهیه و در فرمانتور که می تواند فرمانتور حالت جامد ( SSF ) یا ایرلیفت باشد قرار خواهد گرفت . اسپور قارچ نیز در یک فرمانتور SSF کوچک تهیه و به خمیر افزوده می گردد و فرمانتور به مدت 72 ساعت در شرایط عملیاتی فعالیت خواهد کرد .

ماده موثره حاصل توسط اتانول استخراج و خاص سازی می گردد . در نهایت پودر به دست آمده در کپسولهای 100، 250 یا 500 میلی گرمی یا بسته های پودری یک گرمی بسته بندی و تحویل می گردد .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار

 

• فرمانتور حالت جامد (SSF) و تجهیزات جانبی

• ماشین خمیر ساز ضایعات انار

• ماشین استخراج از خمیر تخمیر شده

• هوا ساز برای Clean Room تولید و سایر فضاها

• ماشین بسته بندی پودر

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool