طرح توجیهی تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )

Alagic acid

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

آلاگیک اسید به عنوان یکی از مواد شیمیایی مورد استفاده در صنایع آرایشی ، دارویی و مکمل های غذایی و دارویی امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است . در درمان بیماران سرطانی ، این ماده به عنوان یک مکمل درمان که به طور عمومی عمر سلولهای سالم بدن را که در اثر شیمی درمانی کوتاه تر شده ، به طور چشم گیری افزایش می دهد و این علت اصلی اهمیت مصرف این ماده در بیمارانی است که تحت شیمی درمانی یا اشعه درمانی (Radiotherapy) قرار می گیرند .

سایر مصارف پزشکی این ماده در پیشگیری از گرفتگی عروق و رفع تصلب شرایین ، جلوگیری از چروکهای پوستی و کمک به تسهیل جریان چربی در زیر پوست ، پیشگیری از تجمع آهن در بافتهای بدن در بیماری تالاسمی و جلوگیری از سقط جنین می باشد .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار :


 

آلاگیک اسید به عنوان یکی از مواد شیمیایی مورد استفاده در صنایع آرایشی ، دارویی و مکمل های غذایی و دارویی امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است . این ماده بر اساس منبع استخراج و روش تولید دسته بندی می گردد . نوع آرایشی و بهداشتی آن از استخراج شیمیایی و فیزیکی از منابع گیاهی آن تهیه می گردد .

در درمان بیماران سرطانی ، این ماده به عنوان یک مکمل درمان که به طور عمومی عمر سلولهای سالم بدن را که در اثر شیمی درمانی کوتاه تر شده ، به طور چشم گیری افزایش می دهد و این علت اصلی اهمیت مصرف این ماده در بیمارانی است که تحت شیمی درمانی یا اشعه درمانی (Radiotherapy) قرار می گیرند .

سایر مصارف پزشکی این ماده در پیشگیری از گرفتگی عروق و رفع تصلب شرایین ، جلوگیری از چروکهای پوستی و کمک به تسهیل جریان چربی در زیر پوست ، پیشگیری از تجمع آهن در بافتهای بدن در بیماری تالاسمی و جلوگیری از سقط جنین برگشت پذیر(Recurrent Pregnancy ) میباشد . به بیان کلی تر می توان الاگیک اسید را یک عامل تنظیم سیستم دفاعی بدن نامید .

 


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار :


 

مکمل های متعددی برای افزایش توان ترمیمی بدن موجود هستند که هر یک به فراخور شرح حال بیماران و سالمندان از طرف پزشکان توصیه می گردند . به علت میزان مسمومیت بسیارپایین ماده مورد نظر در مصرف های بالا ، این مکمل در نوع خود بی نظیر است ، چنانچه در مقادیر بالا در سرم خون ، نشانه های مسمومیت سلولی در بدن ظاهر نگردیده است .

به طورکلی حد مصرف روزانه قابل قبول ( Responsible Daily Intake ) مشخصی از سوی مراجع ذیربط برای این مکمل گزارش نشده است و بیمار بدون نگرانی از عوارض جانبی می تواند این ماده را مصرف نماید .

استاندارد های قابل توجه ، آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار :

با مراجعه به مستندات سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، مشخص شد که استاندارد ملی مشخصی برای کنترل کیفیت ، تحویل گیری و فرآیند تولید الاگیک اسید تدوین نشده است . روش تولید نیز در بسیاری از شرکت های مطرح دنیا هنوز به صورت راز کاری است .

 


کشورهای عمده تولید کننده ، شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار :


 

• کشورهای عمده تولید کننده آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار

عمده کشورهای تولید کننده این ماده با کاربرد پزشکی ، کشور ایالات متحده امریکا ، هند ، استرالیا ، و برخی از کشورهای اتحادیه اروپا نظیر نروژ، آلمان و هلند می باشند . البته ماده اولیه مورد نظر برای تولید این ماده در کشورهای مختلف متفاوت بوده و متناسب با آن فرآیند و روش استخراج یا تولید متفاوت خواهد بود .

شرایط واردات و صادرات آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار :

• شرایط واردات آلاگیک اسید

از آنجا که این محصول وابسته به وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی می باشد ، و به صورت موردی در صورت درخواست بیمارستان یا مرکز شیمی درمانی به صورت موردی وارد می گردد ، این کالا تحت مقررات واردات داروهای تک نسخه ای وارد شده و در اختیار تیم درمانی قرار می گیرد . بنابراین شرایطی در مورد واردات این محصول وجود ندارد .

• شرایط صادرات آلاگیک اسید

با توجه به عدم تولید داخل محصول مورد نظر و وارداتی بودن محصول ، شرایط صادرات تعیین نگردیده است .

اهمیت استراتژیک تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار :

به لحاظ افزایش میزان مقاومت بدن بیماران تحت شیمی درمانی ، مصرف این ماده ضریب موفقیت برنامه درمان این بیماران را افزایش داده و باعث کاهش مرگ و میر افراد مبتلا به سرطان می گردد که به نوبه خود در مجموع باعث افزایش شاخص سلامت جامعه خواهد شد .

 


فرایند تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار :

 

به طور کلی سه روش برای استخراج الاگیک اسید از منابع آن موجود است :

• استخراج مستقیم توسط حلال

• استخراج اسیدی توسط یک اسید قوی مانند اسید کلریدریک و خنثی سازی

• استخراج تخمیری توسط یک قارچ مانند آسپرژیلوس نایجر

محصول به دست آمده از دو روش اول صرفاً کاربرد آرایشی و بهداشتی داشته و فقط برای مصارف جلدی کاربرد دارند . محصول به دست آمده در روش سوم ، ماده مورد نظر این طرح است . در این روش ابتدا خمیری از ضایعات انار و محیط کشت مناسب برای قارچ تهیه و در فرمانتور که می تواند فرمانتور حالت جامد ( SSF ) یا ایرلیفت باشد قرار خواهد گرفت . اسپور قارچ نیز در یک فرمانتور SSF کوچک تهیه و به خمیر افزوده می گردد و فرمانتور به مدت 72 ساعت در شرایط عملیاتی فعالیت خواهد کرد .

ماده موثره حاصل توسط اتانول استخراج و خاص سازی می گردد . در نهایت پودر به دست آمده در کپسولهای 100، 250 یا 500 میلی گرمی یا بسته های پودری یک گرمی بسته بندی و تحویل می گردد .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار

 

• فرمانتور حالت جامد (SSF) و تجهیزات جانبی

• ماشین خمیر ساز ضایعات انار

• ماشین استخراج از خمیر تخمیر شده

• هوا ساز برای Clean Room تولید و سایر فضاها

• ماشین بسته بندی پودر

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید آلاگیک اسید از بازیافت ضایعات انار ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.