طرح توجیهی تولید فیلم و ورق های پلی اتیلن سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )

PE sheets

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید فیلم و ورق های پلی اتیلن سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید فیلم و ورق های پلی اتیلن را که آرشیوی و مربوط به سال های گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

فیلم و ورقهای PET به دلیل مزیتها و ویژگیهای که دارند در بسته بندی متنوع و متفاوت در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند . بطور كلی زمینه های مصرف فیلم و ورقهای پلی اتیلن ترفتالات به لحاظ نوع كاربرد آن عبارتند از :

جهت تولید انواع ظروف بسته بندی مواد غذائی و ظروف یكبار مصرف ،

جهت بسته بندی انواع مواد غذائی و دارو ، جهت بسته بندی انواع لوازم یکبار مصرف پزشکی

جهت بسته بندی انواع لوازم برقی و الکترونیکی پوشش داخلی قاب های وسایل الكتریكی از جمله : تلویزیون ، كامپیوتر و ... ( با قابلیت هدایت الکتریسیته )

پوشش گلخانه ها ( بدون اثرات مخرب آفتاب ) و با توجه به جنس و ویژگیهای این نوع ورقها ، كاربردها و تنوع بسیار زیادی دارند ، كه به لحاظ نوع این ورق ها می توان به موارد زیر اشاره كرد . فیلم های ضدالكتریكی ، فیلم ضدمه ، فیلم های ترموفرمینگ ، فیلم های چاپ ، فیلم های گرید جوشكاری با فركانس بالا و فیلم های گرید بازیافتی .

 


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید فیلم و ورق های پلی اتیلن


 

فیلم و ورقهای PET به دلیل مزیتها و ویژگیهای که دارند در بسته بندی متنوع و متفاوت در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرد . كه در زیر به نوع بسته بندی ها و صنایع مختلف آن اشاره می شود . بطور كلی زمینه های مصرف فیلم و ورقهای پلی اتیلن ترفتالات به لحاظ نوع كاربرد آن عبارتند از :

• جهت تولید انواع ظروف بسته بندی مواد غذائی و ظروف یكبار مصرف

• جهت بسته بندی انواع مواد غذائی و دارو

• جهت بسته بندی انواع لوازم یکبار مصرف پزشکی

• جهت بسته بندی انواع لوازم برقی و الکترونیکی پوشش داخلی قاب های وسایل الكتریكی از جمله : تلویزیون، كامپیوتر و ... ( با قابلیت هدایت الکتریسیته )

• پوشش گلخانه ها ( بدون اثرات مخرب آفتاب )

با توجه به جنس و ویژگیهای این نوع ورقها ، كاربردها و تنوع بسیار زیادی دارند كه به لحاظ نوع این ورق ها می توان به موارد زیر اشاره كرد.

• فیلم های ضدالكتریكی

كاربرد : برای بسته بندی وسایل الكتریكی حساس به دشارژ الكتریسیته. برای نگهداری وسایلی چون CPU و چیپ های IC و درایور و نیز برای قطعات الكتریكی مونتاژ شده روی صفحه تخت

• فیلم ضد مه

كاربرد : مناسب بـرای بسـته بنـدی سـالاد و سـبزیجات وغذاهایی كه بوسیله یخ زدگی نگهداری میشوند .

• فیلم های ترموفرمینگ

كاربرد : برای ترموفرمینگ و شكل دهی در خلأ . با توانایی بالا در شكل دهی و ماده ای است با مقاومت مناسب در برابر ضربه و مواد شیمیایی . فیلم یک لایه ترموفرمینگ با اندازه ها و ضخامتهای مختلف به عنوان خروجی در اغلب صنایع بسته بندی غذایی ، ظروف غذا ، ظروف یکبار مصرف ، بسته بندی پوشاک ، بسته بندی لوازم کامپیوتر و به طور کلی در بیش از 60 مورد بسته بندی استفاده میشود .

• فیلم های چاپ

كاربرد : برای چاپهای افست ، اسكرین و دیجیتال . بعد از چاپ و لمینیت برای كارتهای اعتباری ،ID كارت ها ، كارتهای بازی ، ثبتنام و برچسب وسایل و نیز برای تابلوهای تبلیغاتی سه بعدی .

• فیلم های گرید جوشكاری با فركانس بالا

كاربرد : برای فیلم های چند لایه كه A-PET در وسط و G-PET در دوطرف قرار دارد كه فـیلمPET را برای جوش خوردن توانمند می سازد . فیلم قابل مهرموم مناسب برای آب بندی كردن محصول

• فیلم های گرید بازیافتی

كاربرد : برای كاهش هزینه ها 20، 30، 50 و تا ۱۰۰ درصد مواد بازیافتی را در بر می گیرد . این فیلم ها نیز تست های گرید غذایی را پاس كرده و برای غذایی مناسب می باشد .

شركت هایی وجود دارند كه با بدون داشتن تکنولوژی بازیافت PET و نیز عدم توانایی در دریافت گواهی FDA اقدام به تولید ورق غیربهداشتی از پرک PET نموده اند . این سازندگان برای تولید این ورقها از یک لایه میانی PET غیربهداشتی استفاده می کنند ، سپس به میزان ۳۰-25میکرون از مواد نو به عنوان لایه در تماس با غذا و به همین میزان لایه بیرونی از مواد دیگر استفاده كرده و یک ورق سه لایه تولید می کنند.

پیداست که ورق به دست آمده برای مصارف غذایی نمی تواند کاربرد داشته باشد زیرا طبق تأییدیه سازمان بهداشت جهانی ورقهای PET که از پرک بازیافتی استفاده میکنند حتما بایستی دارای گواهینامه FDA باشند . در ورقهای سه لایه به دلیل نازکی ، لایه در تماس با غذا در اثر چند بار خم شدن و یا فشرده شدن ، لایه رویی کنار میرود وغذا با مواد PET غیربهداشتی در تماس خواهد بود که بسیار خطرناک است .

یكی از مصرف كنندگان فیلم و ورقهای PET در كشور، شرکت صنایع بسته بندی ظفر است كه تولیدکننده انواع محصولات PET در ابعاد مختلف و شکل و فرم های متنوع میباشد امروزه صنعت بسته بندی از پیشرفت دانش و تكنولوژی مستثنی نبوده و با گسترش نوآوری موجبات جذب مشتری را بیش از پیش فراهم نموده است . بعنوان نمونه بسته های z-click كه یك بسته بندی جدید است برای محصولات شیرینی و شكلات شركت haribo كه به وسیله شركت Rodgau آلمان تولید شده است .

این بسته بندی دارای فواید بسیاری بوده و از طراحی فوقالعاده ای برخوردار است. z-click از جنس فیلم PET شفاف است و دارای یك نوار برای باز شدن آسان میباشد. محصولاتی كه به تازگی تولید و عرضه میشوند باید دارای یك بسته بندی منحصر به فرد بوده و دارای یك طراحی مدرن و با هوش باشد.

استفاده از ورق PET با گرید غذایی و ضخامت ۳۵۰ میكرون به عنوان مادهای كه شفافیت بالایی ندارد توانسته است در ماندگاری محصول كمك زیادی نماید و برای پر كردن اتوماتیك و آسان جعبهها و برای پروسه تولید این جعبهها از تكنولوژی شركت Soft crease استفاده شده است . حتی در لوازم التحریر و كارتهای هوشمند نیز PET در حال جایگزین شدن PVC است . به این دلیل كه تماس مستقیم افراد با آن ها بسیار زیاد است .

PET مورد استفاده GAG نام دارد كه از ساختار GPET/APET/GPET تشكیل شده است . مغزی آن از PET آمورف است . PET ای كه در دنیا تولید م یشود و گرانتر است و قب ﹰلا تكنولوژی آن در اختیار Eastman قرار داشت به GPET معروف است كه شاخه دیگری از گلایكول داخل آن است . گرانول GPET كاملا شفاف و شیشه ای است از GPET در صنایع دارویی برای استفاده در بلیسترها نیز استفاده می شود .

GPET هم براحتی برش می شود و هم جوش پذیر است . برای جایگزینی فیلم های شرینك PVC نیز به سراغ PET رفته اند چون تا ۸۵% میتواند شرینك كنند اما نیاز به سرمایه گذاری بالایی دارد . مطالعات و اختراعات انجام شده توسط شركت دوپونت آمریكا بر روی الیاف و كاربردهای گوناگون پلی استر، سهم PET را به بیش از 50 درصد از الیاف مصنوعی در سطح جهان رسانده است .

PET به تنهایی و یا به صورت مخلوط با پشم یا پنبه جهت بهبود خواص مقاومت در برابر چین و چروك ، پوشش ، شستشوی پارچه و البسه استفاده می شود . تا قبل از سال ۱۹۵۰،PET به عنوان یك فیلم نیز معرفی و توسعه داده شده بود و برای استفاده در صنایع فیلم سازی از قبیل فیلم های ویدئو، اشعه x ، فیلم عكاسی و بسته بندی های انعطاف پذیر استفاده می شد .

سپس جهت استفاده در صنایع بسته بندی های انعطاف پذیراستفاده میشد و سپس جهت استفاده در صنایع بسته بندی به وسیله روش های شكل دهی تزریقی و اكستروژن با الیاف شیشه تقویت و اصلاح شده و در اوایل سال۱۹۷۰ PET توسط تكنولوژی شكل دهی دمشی ، كشیده شد و اولین ساختار مولكولی سه بعدی آرایش یافته به طور سریع جهت تولید بطری های با وزن بسیار كم ، انعطاف پذیر با استحكام بالا بهره برداری شد .

 


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید فیلم و ورق های پلی اتیلن


 

١٠٩١ : ورقه های نازك پلی اتیلن

١١٨٢ : ورقه های پلی استیرن

١٣٣٢ : ورق های پلاستیکی چندلایهای زینتی

١٤٣٤ : ورقه پلی وینیل کلراید سخت

١٤٣٥ : ورقه موجدار اکسترود شده پلی وینیل کلراید

١٤٣٧ : ویژگی های ورقه پلی اتیلن با وزن مخصوص زیاد برای مصارف عمومی

٢١١٧ : پلاستیك ها - شرایط محیطی استاندارد برای رسیدن به شرایط تثبیت و آزمون

٢٩٣٦ : پلاستیك ها - روش تعیین سرعت عبور بخار آب در فیلم و ورق - روش وزن سنجی

٣٦٥٤ -٨ : مشخصات فیلم پلی استر( پلی اتیلن ترفتالات ) ( PETP ) قابل انعطاف با روکش مس

٥٧٩٩ : بسته بندی ـ ورق های پلی اتیلن با ضخامت حداقل ٥٢/٠ میلی متر ـ ویژگی ها

٥٩٣٧ : فیلم و ورق پلاستیكی-روش تعیین میزان نفوذپذیری اكسیژن - روش حجم سنجی

٥٩٤١ : فیلم ها و ورقهای پلاستیکی قابل انعطاف - تعیین ضخامت به روش وزن سنجی

٦٢٣١ : پلاستیک- فیلم و ورق - تعیین ضخامت به وسیله تقطیع مکانیکی

٦٦٢١ : پلاستیك ها-تعیین ( اندازه گیری ) خواص كششی - روش آزمون

٧٢٧٦ : بسته بندی- فیلم های پلیاتیلن - ویژگی ها و روشهای آزمون

٨١٩٠ : پلاستیک ها-فیلم و ورق-تعیین میزان کدری - روش آزمون

٨١٩١ : پلاستیک ها-فیلم و ورق – تعیین مقاومت در برابر توده شدن - روش های آزمون

٨٥١٤ : بسته بندی - فیلم های پلاستیکی سه لایه جهت بسته بندی فراورده های لبنی آبگونه پاستوریزه

٨٥٧٧ : مشخصات فیلم های پلاستیکی برای اهداف الکتریکی - اصطلاحات و تعاریف و الزامات کلی

٨٧٩ : فیلم پلی پروپیلن جهت یافته - ویژگی ها

٩٧٨٩ : پلاستیک ها-فیلم و ورق – فیلم های پلی آمید ( نایلون ) جهت یافته دو محوری

١١٥٥٤ : پلاستیك ها - فیلم و ورق - فیلم های PET جهت یافته دومحوری

١٠٢٤٠ : پلاستیک ها - ورق پلی وینیل کلرید سلولی انعطاف پذیر- ویژگی ها

١١١٧٦ : پلاستیک ها - فیلم و ورق-اندازه گیری سرعت عبور گاز- روش اختلاف فشار

۲۱۱۷ : آزمون خواص كششی ، تیرگی ، تنش تر شدگی پس از حداقل ۸ ساعت قرار گرفتن نمونه ها در محیط (۲+-۲۳) درجه سلسیوس و رطوبت (۵+- ۵۲) درصد

۶۲۳۱ : ضخامت متوسط فیلم ها

۵۹۳۷ : ضریب انتقال اكسیژن

۲۹۳۶ : ضریب انتقال بخار آب

۸۱۹۰ : كدری

تنش ترشدگی : ISO 8296:1987

 


کشورهای عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید فیلم و ورق های پلی اتیلن


 

• کشور های عمده تولید کننده

با توجه به پیشرفتهایی كه در تولید محصولات پلاستیكی در جهان انجام شده است ، می توان گفت كه تمامی كشورهای توسعه یافته و در حال توسعه تولیدكننده و مصرف كنندة انواع فیلم و ورق های پلاستیكی بویژه PET هستند لذا تعداد این شركتها بسیار زیاد هستند كه به تنهایی در كشور چین دهها شركت تولیدكننده فیلم و ورقهای PET وجود دارد .

China - Japan - United States - India

 


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید فیلم و ورق های پلی اتیلن


 

پلاستیک یک واژة عمومی برای اطلاق به مواد تولیدی از پلیمرهای synthetic است. پلاستیک ماده ای است که بیشتر از ۱۰۰ سال است در اطراف خود می توانیم آن را ببینیم و تقریباً نمی توان زندگی را بدون این ماده تصور کرد . پلاستیک خود را در تمامی ارکان زندگی ما کاملا جا انداخته است .

در اواسط دهه ۱۹۸۰ بود که پلاستیک بالاخره فلز را از رتبه اول پرمصرف ترین مواد اولیه به زیرکشید و از آن زمان تا به حال یکسره رشد مصرف این ماده را شاهد بود ه ایم تا جایی که هم اکنون فاصله بین میزان استفاده از فلزات و پلاستیک بسیار زیاد و چشمگیر شده است. برای این امر دلایل بسیاری می توان یافت که در ذیل به برخی از آنان اشاره خواهیم داشت .

پلاستیک در مقایسه با انواع فلزات بسیار سبک تر و کم حجم تر و به این دلیل که استفاده از پلاستیک صرفه جویی زیادی در مواد اولیه می کند پس مصرف آن نیز رشد بسیار بالایی داشته است . به راحتی می توان از ضخامت یا قطر آن کاهش داد. همین امر خود موجب استفاده فزاینده از پلاستیک گردیده و حتی برای آن موارد استفاده جدید نیز یافته است.

به جرأت می توان گفت که این رشد مصرف حتی بسیار بیشتر از آن چیزی است که آمار به ما نشان می دهد. اگر نگرانی های زیست محیطی را نیزدر نظر بگیریم ، باز هم پلاستیک با فاصله زیادی رقبای خود را پشت سر می گذارد چرا که انجام تحقیقات بسیار گسترده اثبات کرده که هیچ ماده ای همچون پلاستیک به این میزان قابل بازیافت نیست و حتی می توان ادعا کرد که بازیافت پذیری پلاستیک پایان ناپذیر است .

میتوان به انعطاف پذیری بسیار بالای پلاستیک اشاره نمود. پلاستیک به حدی انعطاف پذیر است که از آن می توان برای تولید هر نوع محصولی استفاده کرد بدون این که حتی میزان دقیق مواد مورد نیاز را مشخص کنیم. شاید صفت همه کاره ، بهترین صفت برای توصیف این ماده باشد. یکی دیگر از عوامل رشد مصرف پلاستیک را می توان ابداع باکالیت Bakelite دانست .

صنعت بسته بندی با توجه به نوع مشتریان خود ، همواره در تلاش بوده تا از مواد اولیه سخت و سفت و انعطاف پذیری همچون بطری های شیشه ای ، قوطی ها و بشکه های فلزی و جعبه های چوبی ، رو به مواد انعطاف پذیری همچون پلاستیک بیاورد. روی آوری صنعت بسته بندی به بسته بندی های انعطاف پذیر همه ساله حدود ۶% رشد دارد و البته رشد مصرف پلاستیک در بسته بندی حداقل ۵۰ % بیشتر از دیگر انواع مواد اولیه برای این صنعت می باشد.

البته در چند سال اخیر، بسته بندی های کاغذی و کارتنی نیز رشد خوبی داشته اند ولی فعلا پلاستیک حرف اول را می زند . گفتنی است که رشد کاغذ و کارتن تقریباً منحصر به بسته بندی های متوسط از نظر اندازه می شود. با تمامی اقدامات انجام شده برای کاهش میزان مصرف پلاستیک در تولید محصولات مختلف ، پلاستیک هنوز هم در حال رشد تولید و حتی ازدیاد فاصله خود با دیگر انواع مواد اولیه برای بسته بندی است .

پلاستیک نه تنها ضد آب و ضد رطوبت است بلکه مقاومت مناسبی در برابر گرما نیز می تواند از خود نشان دهد. از همه مهم تر، نیازی که صنعت بسته بندی به انواع عایق های شیمیایی دارد که همه این ویژگی ها به طور یکجا در پلاستیک یافت می شود . فیلم و ورق های PET نیز بعنوان یكی از اعضای این خانواده بواسطه ویژگی ها و خواص آن ، امروزه در بسته بندی محصولات در صنایع مختلف بویژه غذایی رشد قابل توجهی داشته است و توانسته كم وبیش جانشین فیلم های PVC و PS شود .

 


فرایند تولید فیلم و ورق های پلی اتیلن

 

شکل دهی ورقهای بی شكل (Amorphous-PET)

طبق استاندارد ASTM به صفحات پلاستیکی با ضخامت کمتر از 0.25 میلیمتر فیلم و به صفحات پلاستیکی با ضخامت 0.25 میلیمتر و بیشتر ورق گفته میشود . ورق ها معملولا به عنوان ماده اولیه در عملیات فرم دهی حرارتی (Thermoforming) به کار میروند . به طور کلی گریدهای PET مصرفی در تولید فیلم و ورق باید دارای ویژگیهای زیر باشند :

۱- شفافیت بالا مانند شیشه

۲- غیر شکننده

۳- خواص مکانیکی و پایداری ابعادی خوب

۴ - مقاومت مناسب در برابر نفوذ گازها

۵ - چاپ پذیری بالا

۶ - قابلیت بازیافت شدن

ورق های پت به ورق های بی شکل نیز موسوم اند چرا از نظر مولکولی بلورینه نیستند . این ورقهای شفاف از طریق اکستروژن نوع کست (Cast Extrousion) تولید میشوند سپس این ورق با استفاده از فرایند شکل دهی حرارتی موسوم به ترموفرمینگ به شکل ها مورد نظر تبدیل میشود .

در فرآیند ترموفرمینگ ورقههای پلیمری با ضخامت 1200 – 500 میکرومتر دوباره حرارت میبینند تا نرم شوند و بعد تحت خلاء و یا با فشار فکه بالایی قالب به درون قالب که در حال سرد شدن است کشیده میشود . ورق مدتی در قالب نگه داشته می شود تا شکل قالب را به خود بگیرد . سپس با خارج کردن ورق شکل داده شده و بریدن و پرداخت کردن اضافات قطعات متقاوتی از جمله لیوانهای شفاف ، سینی و بسته بندی قرصها تولید میشوند .

البته همان طور ذکر گردید فرایند شکل دهی این ورق ها جزو این طرح تجاری نبوده و تنها برای آشنایی سرمایه گزاران ذکر گردیده . و می توان از آن به عنوان یک طرح توسعه ای ، برای طرح تجاری حاضر یاد کرد .

• فرایند تولید ورق های بی شكل

فرایند تولید به صورت کلی به ۹بخش تقسیم میشود که شامل موارد زیر بوده و در اینجا به شرح این بخش ها خواهیم پرداخت .

• آماده سازی مواد اولیه

• توزین مواد اولیه

• اکستروژن ورق

• دای اکستروژن

• غلتک های شکل دهی و خنک کنندگی

• استاندارد سازی ورق

• پیچش ورق و رول سازی

• بسته بندی و انبارش رول ها

• آماده سازی مواد اولیه

گرانول PET در کیسه های 25 کیلویی به انبار مواد اولیه وارد می شود . این مواد نسبت به رطوبت هوا حساسیت بالایی دارند و آن رطوبت را جذب می کنند . این رطوبت جذب شده اگر از ماده جدا نشود مشکلات عدیده ای از جمله ایجاد حباب در ورق نهایی را باعث خواهد شد لذا گرانول ها قبل از مصرف به مدت مشخصی در خشک کن قرار می گیرند . تا رطوبت آنها گرفته شود .

سپس گرانول های خشک شده به محفظه فلزی دوکی شکلی که عمدتا از جنس استنلس استیل است ریخته می شود . این محفظه که با سیستم های کنترلی دیجیتالی فرمان می گیرد مقدار گرانول ورودی به اکسترودر را تنظیم می کند .

• توزین مواد اولیه

عمده درصد ورقهای تولید شده را گرانول PET تشکیل می دهد اما برای رسیدن به کیفیت مورد نظر بنابر درخواست مشتری بین ۱ تا ۳ درصد وزنی به گرانول ها افزودنی هایی از جمله آنتی اکسیدانت ، آنتی یو وی ، آنتی فاگ ، آنتی استاتیک ، آنتی بلاک و دیگر افزودنی ها که همگی وارداتی هستند پس از توزین در محفظه های مخصوص به نام میکرو فیدر به ورودی اکسترودر ریخته می شود .

• اکستروژن ورق

اکسترودر دستگاهی است که با اعمال تنش بر گرانولها آنها را ذوب می کند . این اعمال تنش در سیلندری انجام می گیرد که یک پیچه تک یا دو قلو در آن در حال چرخش است . این دستگاه امروزه کاملا اتوماتیک بوده و به وسیله کنترلگرهای دیجیتالی هدایت می شود . در این محفظه مواد افزودنی با PET ذوب شده مخلوط می شود . جریان مذاب در انتهای سیلندر با فشار به کانالی می رسد که جریان را به شکل یک ورق از خود عبور می دهد . به این گلوگاه دای یا قالب گفته می شود.

• دای اکستروژن

در اکستروژن ورقها ماده ترموپلاستیک مذاب از یک شیار افقی طویل خارج می شود. این قالب ها در دو نوع T شکل و زاویه دار ساخته می شوند. در هر دو نوع ماده پلاستیکی مذاب به قسمت مرکزی قالب وارد می شود و سپس توسط صفحات تخت و فک های قابل تنظیم، توزیع میگردد. پهنای ورق نیز توسط میله هایی یا لبه هایی که در قالب ایجاد شده است کنترل می شود.

• کلندرهای شکل دهی و خنک کنندگی

ورق اکسترود شده از بین چند غلتک عبور می کند تا علاوه بر تثبیت ضخامت و کیفیت سطح آن ، کمی خنک نیز شود . غلطک میانی معمولا به صورت ثابت قرار دارد و غلطک تحتانی و فوقانی از طریق پنوماتیکی یا هیدرولیکی عمل می کند . هر غلطک مجهز به سیستم خنک کننده و سرد کننده جداگانه است .

• استاندارد سازی ورق

در زمان سرد شدن و عبور از غلطک ها معمولا لبه های ورق به صورت ناخواسته به سمت بالا یا پایین تاب بر می دارد و چون این تغییر شکل نامطلوب می باشد با استفاده از کاتر که در طرفین دستگاه نصب شده است مقداری از لبه طرفین ورق سرد شده در حین عبور بریده می شود .

• پیچش ورق و رول سازی

ورق ها در انتهای خط تولید به صورت رول به دور یک محور پیچیده می شوند . طول ورق ها بسته به خواست مشتری می باشد . پس از رسیدن به حد مورد نظر ورق بریده شده و رول آماده از دستگاه جدا شده و یک توپی خالی برای رول شدن ادامه ورق تولیدی با خط تولید در گیر می شود به دلیل سرعت بالای خط تولید این عمل با استفاده از دستگاه اتوماتیک انجام می گیرد .

• بسته بندی و انبارش رول ها

رول های آماده را با استفاده از کیسه های پلی اتیلنی روکش می کنند و پس از نصب بر چسب اطمینان در انبار قرار داده می شود تا به مقاصد فروش تحویل داده شود .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید فیلم و ورق های پلی اتیلن

 

• ماشین فیدر

• ماشین اکسترودر

• قالب

• غلطک های شکل دهی

• ماشین جمع کننده ورق

• ماشین آزمایشگاهی کشش

• ماشین آزمایشگاهی ضربه

• ماشین اندازه گیری گرانروی

• ماشین نمونه ساز

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید فیلم و ورق های پلی اتیلن

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید فیلم و ورق های پلی اتیلن ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.