طرح توجیهی تولید روکش یا کاورکفش از پلی اتیلن سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )

Shoe cover made of polyethylene

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید روکش یا کاورکفش از پلی اتیلن سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی روکش یا کاورکفش از پلی اتیلن را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

کاورکفش که از پلی اتیلن ساخته شده باشد ، به منظور جلوگیری از انتقال آلودگی كفش به محیط و محافظت کفش ها از آلودگی محیط کار مورد استفاده قرار می گیرد .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید روکش یا کاورکفش از پلی اتیلن


 

کاور کفش به عنوان پوششی برای كفش استفاده می شود كه با توجه نوع محیط، هدف از این پوشش ها می تواند به دو شكل زیر باشد :

• جلوگیری از انتقال آلودگی كفش به محیط

• محافظت کفش ها از آلودگی محیط کار

بنابراین در دو نوع محیط كار متفاوت می تواند مورد استفاده قرار گیرد :

۱. در محیطی كه از یك طرف آلودگی حتی به مقدار كم می تواند خطرناك و یا مضر باشد و از طرفی دیگررفت و آمد به این محیط زیاد ( تعداد دفعات یا حجم افراد ) است چرا كه در غیر این صورت می توان با تعویض كفش و پوشیدن كفش مخصوص محیط مشكل را برطرف نمود. به عنوان نمون های از این محیط میتوان به موزه ها به ویژه موزه های آثار باستانی ، محیط های بیماستانی از قبیل اتا ق های جراحی ، كلیه آزمایشگا ه ها ، مكان های قرنطینه و كلیه آزمایشگا ه های حساس در محیط صنعتی اشاره كرد .

۲. در محیطی كه آلودگی هایی چون گل ، رنگ ، روغن ، مواد شیمیایی وجود دارد كه همانند استفاده از لباس های كار در این محیط اتفاده از روكش كفش و میتواند مفید باشد .
این محصول با توجه به ویژگی ها می تواند یكبار مصرف باشد و یا اینكه تا مدتی مورد استفاده قرارگیرد كه با توجه به شرایط محیط از آن ها استفاده می شود. محصول یكبار مصرف دارای ضخامت واستحكام كمتری است اما ویژگی عدم یكبار مصرف بودن مزیتی است كه باعث صر فه اقتصادی آن می شود .

در محیط آزمایشگاهی و محیط های حساس به آلودگی معمو لا از روكش های یكبار مصرف استفاده می شود و برعكس در محیط های آلوده برای جلوگیری از انتقال آن به كفش معمو لا از روكش های بادوام استفاده می شود. در حال حاضر از روکشهای معمولی از جنس نایلون و بیشتر در آزمایشگا ه ها استفاده می شود و یکبار مصرف است. با توجه به وجود کفش های مخصوص کارگاهی کمتر این نوع روکش ها مورد توجه قرار گرفته است .

 


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید روکش یا کاورکفش از پلی اتیلن


 

نحوه مصرف فیلم و ورق های نازك پلاستیكی به ویژه پلی اتیلن به دو شكل زیر می تواند باشد :

فیلم هایی كه به صورت خام ( چاپ شده و یا نشده ، رنگی و یا شفاف ) در ضخامت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، این محصولات به صورت رول در اندازه های متفاوت به بازار عرضه می گردد.

ازجمله این كاربردها می توان به سفره ، رومیزی ، جلد كتاب ، پرس كارت ، فیلم های كشاورزی ، فیلم های ضدخوردگی فلزات و فیلم های مورد استفاده در بسته بندی در صنایع مختلف به ویژه صنعت غذایی اشاره كرد .

از این فیلم ها برای تولید محصول دیگری با كارایی متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد كه ممكن است محصول نهایی به طور كامل از این فیلم ها تشكیل شده باشد مانند كیسه های نایلون ، روكش كفش و یا اینكه یكی از بخش ها و لایه های محصول نهایی باشد مانند نوار بهداشتی . فیلم های پلیمری بر اساس خاصیت و ویژگی به دو دسته اصلی و مهم فیلم های شرینك و فیلم های کششی ( استرچ ) تقسیم بندی میشوند .

فیلم های استرچ بر روی واحدهای بار به منظور تثبیت و محافظت کالا ازعوامل محیطی کاربرد دارند. از این فیلم ها برای بسته بندی کتاب ها ، رول های مواد ، بارهای پالت بندی شده ، قطعات درب ، پنجره و... استفاده میشوند. بسیاری از شركت ها به فیلم کششی جهت بسته بندی كردن كالاها ، در زمانی كه با مواد دیگری مثل نوار، ریسمان های چندلا، صفحات و جعبه های موجدار بسته بندی میشوند ، توجه دارند .

فیلم شرینک پلی اتیلن شرایط فوق العاده ای را جهت نگهداری ، بسته بندی و البته جابجایی و حمل آسان محصولات فراهم آورده است. این محصول به دلیل خصوصیات منحصر به فردش مانند انعطاف پذیری ، سبکی ، راحتی استفاده ، قیمت مناسب ، قابلیت غیرقابل نفوذ كردن یا درزگیری ماده بسته بندی شده ، خواص نوری خوب ، چقرمگی و سرُخورندگی در صنعت بسته بندی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.

كاربرد این نوع فیلم ها در صنایع چوب ، صنایع فلزی ، صنایع کاشی و سرامیک ، صنایع رنگ سازی ، بسته بندی اسباب بازی ها ، بازی ها ؛ كارت ها ، تقویم ها و محصولات كاغذی دیگر، ابزارآلات فلزی ، انواع موا د غذایی كنسروی ، و انواع كالاها در جایی كه بسته بندی محكم و با ظاهری مجلل و شفاف در مورد آن ها ضروری است ، مهم می باشد .

 


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید روکش یا کاورکفش از پلی اتیلن


 

برای بیشتر انواع فیلم و ورق های پلاستیكی به ویژه با فیلم و ورق های نازك پلی اتیلن استانداردی ملی تنظیم شده است كه به ویژگی های عمومی ، انواع و طبقه بندی ، تعاریف ، آزمون ها و بسته بندی این نوع كالاها پرداخته است و علاوه بر آن ها نیز برای ویژگی های فیلم و ورق های پلاستیكی مورد استفاده به طور عموم استاندارد ملی وجود دارد كه در برخی از این استانداردها نحوه محاسبه و اندازه گیری نمونه هایی از ویژگی ها و خصوصیات آن ها است .

۵ مورد از ویژگی های مهم ورقه های نازك پلی اتیلن عبارتند از:

وزن مخصوص

مقاومت به ضربه

ضریب اصطكاك

كدری

شفافیت

و دیگر ویژگی هایی چون خواص خمشی ، خواص كششی ، ضریب انتقال اكسیژن ، تنش ترشدگی ، ضخامت متوسط فیلم ها ، ضریب انتقال بخار آب و مقاومت در برابر توده شدن . استاندارد ملی ای در مورد روكش كفش تنظیم نشده است و حتی در حوزه های كاربرد آن نیز استاندارد خاصی وجود ندارد بلكه یكسری قوانین و مقرراتی در رابطه با نحوه استفاده از آنها وجود دارد . در زیر كد استاندارد ملی مربوط به فیلم ها و ورق های نازك پلی اتیلن و پلاستیك ها به طور كل بیان شده است .

٦٣٤ : ویژگی ها و روش های آزمون فیلم های پلی اتیلن با وزن مخصوص كم

١٠٩١ : ورقه های نازك پلی اتیلن

١٤٣٧ : ویژگی های ورقه پلی اتیلن با وزن مخصوص زیاد برای مصارف عمومی

٥٧٩٩ : بسته بندی ورق های پلی اتیلن با ضخامت حداقل ٥٢/٠ میلی متر ویژگی ها

٧٢٧٦ : بسته بندی - فیلم های پلی اتیلن - ویژگی ها و روش های آزمون

٢١٧ : تعیین پس دادن مواد رنگی در پلاستیك ها

٣٥٧ : پلاستیک ها تعیین خواص خمشی

٩١١ : مواد پلاستیك ( اندازه گیری جذب آب )

٩١٤ : مواد پلاستیك – اندازه گیری نشت مواد رنگی

٩١٥ : مواد پلاستیك – اندازه گیری مقاومت مواد پلاستیك در برابر مواد شیمیایی

١٣٣٢ : ورق های پلاستیکی چند لایه ای زینتی

٢٠٥٧ : ویژگی های کیسه پلاستیکی زباله - ویژگی ها ، بسته بندی ، علامتگذاری ، روش آزمون ، تطبیق با استاندارد

٢١١٧ : پلاستیك ها - شرایط محیطی استاندارد برای رسیدن به شرایط تثبیت و آزمون

٢١٤٦ : ویژگی های برچسب های پلاستیکی خودچسب برای مصارف عمومی- تعاریف ، ویژگیها ، روشهای آزمون

٢٣١٤ : ورق های چند لایه پلاستیكی

٢٩٣٦ : پلاستیك ها - روش تعیین سرعت عبور بخار آب در فیلم و ورق - روش وزن سنجی

٣١٩١ : کیسه های پلاستیکی ( پاکت های مجوف ) با لایه آلومینیوم جهت بسته بندی آب میوه ها - ویژگی ها

٥٩٤١ : فیلم ها و ورق های پلاستیکی قابل انعطاف - تعیین ضخامت به روش وزن سنجی

٦٢٣١ : پلاستیک - فیلم و ورق - تعیین ضخامت به وسیله تقطیع مکانیکی

٦٦٢١ : پلاستیك ها – تعیین ( اندازه گیری ) خواص كششی - روش آزمون

٦٨٤٥ : پلاستیک ها تعیین دمای تغییر شکل خمشی زیر بار: روش عمومی آزمون

٨١٩٠ : پلاستیک ها - فیلم و ورق - تعیین میزان کدری - روش آزمون

٨١٩١ : پلاستیک ها - فیلم و ورق - تعیین مقاومت در برابر توده شدن - روش های آزمون

٨٥١٤ : بسته بندی - فیلم های پلاستیکی سه لایه جهت بسته بندی فراورده های لبنی آبگونه پاستوریزه

٨٥٧٧ : مشخصات فیلم های پلاستیکی برای اهداف الکتریکی - اصطلاحات و تعاریف و الزامات کلی

١١١٧٦ : پلاستیک ها - فیلم و ورق - اندازه گیری سرعت عبور گاز- روش اختلاف فشار

۵ استاندارد اول در بالا مخصوص فیلم های پلی اتیلنی است در حالی كه مابقی مربوط به فیلم و ورق های پلاستیكی بطور كل است . این استانداردها با بررسی امكانات و مهار تها ی موجو د و اجرا ی آزمایش های لازم و با استفاده از استانداردهای كشورهای توسعه یافته و یا در حال توسعه از جمله آلمان ، آمریكا ، انگلستان و ایتالیا تهیه شده است ، برخی از این استانداردهای جهانی به شرح زیر است :

D 833 : تعاریف و اصطلاحات در خصوص فیلم های پلاستیكی

D 4649 : ویژگیهای فیلم های پلاستیکی

D 1004 : آزمون مقاومت و کشش ورق های پلاستیکی نازک

D 2103 : مشخصات و ویژگیهای فیلم های پلی اتیلن

2782 : آزمون ضخامت پلی اتیلن

53455 : استحكام پلاستیك ها

53479 : چگالی پلاستیكها

53121 : عبور بخار آب در پلاستیك ها

برخی از موارد استاندارد در مورد فیلمها و ورقه های نازك پلی اتیلن به شرح زیر است :

• ویژگی ها

وضع ظاهری : ورقه های نازك پلی اتیلن باید از نظر ساخت كاملا یكنواخت بوده و در سطح آن هیچ گونه ناهمواری ساخت ، پوستگی ، سوراخ ، حفره و غیره دیده نشود . كناره های ورقه باید كاملا صاف بوده و بریدگی و شكاف و یا پوسیدگی در آن دیده نشود .
ضخامت و رواداری آن : ضخامت ورقه های نازك و رواداری آن باید طبق مقادیر داده شده در جدول ( ارائه شده در طرح توجیهی تولید روکش یا کاورکفش از پلی اتیلن ) باشد . این مقادیر باید براساس اندازه گیری و وسائلی كه در بندهای دیگر استاندارد بیان شده است ، تعیین گردد .

• بسته بندی

ورقه های نازك پلی اتیلن باید در بسته های مطمئن كه هنگام حمل ونقل عادی به آن ها صدمه ای وارد نشود بسته بندی شود . ورقه ها را باید به صورت طاقه تهیه و به بازار عرضه نمود .

• علامت گذاری

روی هر بسته محتوی فیلم و ورقه های نازك پلی اتیلن باید مطالب زیر به وضوح نوشته شود :

۱. نام یا علامت تجارتی سازنده

۲. وزن خالص و غیرخالص هر طاقه

۳. جنس ورقه

۴. ساخت ایران

۵. تاریخ ساخت

۶. شماره تولید

۷. ضخامت, طول و عرض ورقه

• رنگ

ورقه های پلی اتیلن رنگی میتواند به یكی از رنگ های زیر باشد :

سیاه ( تیره ) - برای مصارف معمولی و مواردی كه ورقه در معرض مستقیم نور خورشید قرار می گیرد .

طبیعی - برای مواردیكه ورقه در معرض نور خورشید قرار نمی گیرد .

• ورقه های عاری از نقص

ورقه پلی اتیلن باید بطور واقعی عاری ازلكه وآلودگی ، حباب ، هوا پوسته و برجستگی بوده واصولاازنظررنگ یكنواخت باشد .

 


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید روکش یا کاورکفش از پلی اتیلن


 

یكی از بزرگترین كشورهای تولیدكننده انواع روكش های پلاستیكی كفش در جهان كشور چین است كه سهم قابل توجهی از بازار جهان را در اختیار دارد كه علت این امر تولید انبوه با قیمت بسیار پایین وكیفیت مطلوب كه توان رقابت را برای دیگر كشورها تنگ كرده است. كشورهای صنعتی و پیشرفته نیز بزرگترین مصرف كنندگان در جهان هستند.

كشورهایی از قبیل آمریكا ، آلمان ، انگلستان ، اسپانیا ، ایتالیا، چین ، روسیه ، ژاپن ، فرانسه ، كره جنوبی و هلند در عین حال كه از تولیدكنندگان عمده پلی اتیلن میباشند تولیدكنندگان عمده محصولات پلی اتیلنی نیزمیباشند. كشورهایی نظیر كشورهای امریكای جنوبی ، افریقا، كشورهای تازه استقلال یافته شوروی سابق ، اقیانوسیه و كشورهای آسیایی مثل چین ، هند ، اندونزی ، پاكستان ، فیلیپین ، سنگاپور، تایوان و تایلند به مقدار زیادی محصولات پلی اتیلنی مصرف میكنند به گونه ای كه ناچار به واردات میباشند .

از جمله بزرگترین مصرف کنندگان فیلم های ضدخوردگی فلزات در دنیا ، میتوان به شرکت VN ، بنزآلمان ، شرکت اسکانیا VOLVO

سوئد، فیات ایتالیا، وزارت دفاع اسرائیل نام برد. S. K. F و SAAB ، S. K. F سوئد ، فیات ایتالیا ، وزارت دفاع اسرائیل نام برد .

شرایط واردات و صادرات روکش یا کاورکفش از پلی اتیلن :

بر اساس كتاب قوانین واردات و صادرات هیچ شرایط خاصی برای واردات یا صادرات این محصول تعیین نشده است .

 


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید روکش یا کاورکفش از پلی اتیلن :


 

در اواسط دهه ۱۹۸۰ بود که پلاستیک بالاخره فلز را از رتبه اول پرمصرف ترین مواد اولیه به زیرکشید و از آن زمان تا به حال یکسره رشد مصرف این ماده را شاهد بوده ایم تا جایی که هم اکنون فاصله بین میزان استفاده از فلزات و پلاستیک بسیار زیاد و چشمگیر شده است. پلاستیک در مقایسه با انواع فلزات بسیار سبک تر و کم حجم تر و به این دلیل که استفاده از پلاستیک صرفه جویی زیادی در مواد اولیه میکند پس مصرف آن نیز رشد بسیار بالایی داشته است.

به راحتی میتوان از ضخامت یا قطر آن کاهش داد. همین امر خود موجب استفاده فزاینده از پلاستیک گردیده و حتی برای آن موارد استفاده جدید نیز یافته است . صنعت بسته بندی با توجه به نوع مشتریان خود ، همواره در تلاش بوده تا از مواد اولیه سخت و سفت و انعطاف پذیری همچون بطری های شیشه ای ، قوطی ها و بشکه های فلزی و جعبه های چوبی ، رو به مواد انعطاف پذیری همچون پلاستیک بیاورد.

روی آوری صنعت بسته بندی به بسته بندی های انعطاف پذیر همه ساله حدود ۶% رشد دارد و البته رشد مصرف پلاستیک در بسته بندی حداقل ۵۰ % بیشتر از دیگر انواع مواد اولیه برای این صنعت می باشد . مصرف فرآورده های لبنیاتی به ویژه شیر و پنیر روز به روز در حال افزایش است و در واقع به عنوان یک ماده غذایی اساسی و ضروری در هر جامعه ای به حساب می آید.

بسته بندی و نگهداری این محصولات که همواره باید تازگی خود را حفظ کرده و در برخی مواقع ماندگاری ای تا دوهفته داشته باشند ، ازاهمیت فوق العاده ای برخوردار است. همچنین توجه به الگوی خرید در شهرهای بزرگ و متوسط کشور بیانگر روی آوردن مشتریان به خرید از فروشگاه های زنجیره ای که محصولات بسته بندی شده عرضه می کنند بیشتر شده و نیز افزایش آگاهی مصرف کنندگان از فواید بسته بندی ( بهداشت بیشتر)، از جمله عواملی هستند که بازار بالقوه مناسبی را برای تولید فیلم های بسته بندی ایجاد کرده است .

امروزه در مصارف گلخانه ای ، استفاده از پوشش های پلاستیکی بر انواع دیگر پوشش ها از قبیل شیشه و پانل های پلاستیکی سخت تر ترجیح داده می شوند. با توجه به اهمیت کشاورز ی در تامین نیازهای اولیه بشریت ، کشورهای جهان در پی آنند که با کمترین هزینه ها بتوانند نیازها ی مردم کشور خود را در تمام فصول رفع نمایند. این موضوع در مورد کشورهایی که برای کشاورزی از زمین مناسب و لازم برخوردار نیستند بیشتر صدق میکند.

امروزه این فناوری امکان رشد گیاهان را در فضایی کمتر و با استفاده از حداقل خاک مورد نیاز تامین مینماید. استفاده از تکنولوژی های جدید باعث غنی تر شدن این فناوری گشته است. به طور مثال استفاده از مستربچ های نانویی کربنات کلسیم که ویژگی های بسیار خاصی را به فیلم میدهد و یا استفاده از مواد افزودنی هوشمند که خود سبب ترمیم و تعمیر فیلمها در هنگام آسیب دیدگی میشود ، با سرعت روزافزونی در حال پیشرفت میباشند.

با توجه به اینكه در كشور ما بیش از ۶۰۰۰ هكتار زیر كشت گلخانه ای قرار دارند و تمام گلخانه ها از این محصول استفاده میكنند . و با توجه به اینكه برای بسته بندی تمام محصولات كشاورزی از فیلم های نایلون كمك گرفته میشو د و هیچ محصول جایگزینی برای این كالا وجود ندارد اهمیت چنین محصولی را نشان میدهد. استفاد ه از این محصول در صنایع بسته بندی باعث راحت تر شدن حمل و نقل كالا به خا طر مقاومت بالا و كاهش قیمت تمام شده محصول میشود .

با توجه به اهمیت خوردگی که در برخی موارد سبب وارد شدن خسارات جبران ناپذیری به تجهیزات و قطعات بسته بندی شده میگردد ، تولید این نوع فیلم ها در اکثر کشورها ی پیشرفته اهمیت خاصی پیدا کرده است. از سوی دیگر تولید فیلم های ضدخوردگی فلزات با کیفیت مناسب ( که دارای خوا ص استحکا م پارگی ، افزایش طول و نفوذپذری قابل قبولی باشند )، از جمله مسایل مهم پیش روی تولیدکنندگان این فیلم ها ، میباشد .

دیگر محصولات و كاربردهای فیلم ها و ورقه های نازك پلی اتیلنی كه نقش مهمی را در زندگی بشرایفا می كنند و روز به روز در حال گسترش است .

 


فرایند تولید روکش یا کاورکفش از پلی اتیلن :

 

برای تولید فیلم های ، از روش اکستروژن استفاده می شود. دو فرایند اصلی كه از تكنولوژی اكستروژن در تولید ماده بسته بندی انعطاف پذیر استفاده می كنند عبارتند از :
اكستروژن به صورت ریخته گری ( cast ) و اكستروژن فیلم دمشی ( لوله ای )

• فرآیند اكستروژن به صورت cast

در فرآیند اكستروژن به صورت cast مواد اكستروژن از میان یك دای مسطح عبور می كنند. فرایند فیلم ریخته گری شده ، به اكسترود كردن ماده مذاب بر روی غلتك سرد ، و سرد كردن آن به شكل یك فیلم و سرانجام پیچیدن آن بر روی یك غلتك ، مربوط می شود .

• فرایند اكستروژن فیلم دمشی

در این فرآیند رزین های مجزا در یك دای مدور اكسترود می شوند. جریان های رزین ذوب شده به صورت یك حباب دمیده شده و متورم می گردند و سپس به وسیله واشرهای هوا سرد می شوند و در nip اول ، جمع شده و مسطح می گردند. فیلم لوله ای ، معمولا برای كاربردهای بسته بندی ویژه ، بریده می شود . در مقایسه با فیلم های ریخته گری ، فیلم های دمشی عمومًا خواص استحكم فیزیكی متواز نتر، مقاومت بالاتر در برابر نفوذ رطوبت ، و سفتی بیشتری دارند.

به هر حال خواصی از قبیل شفافیت و جلا ، درفرآیند فیلم دمشی بالاتر از فرآیند فیلم ریخته گری است. این امر به دلیل پایین تر بودن سرعت كریستالیزاسیون در فرآیند دمشی است . اكثر ساختارهای كواكسترود شده ، از پلی اولفین ها ( پلی اتیلن و پلی پروپیلن ) تشكیل می شوند. این دسته از مواد به خاطر قیمت پایین ، تنوع پذیری فراوان ، و سهولت فرآیند شكل دهی ، متمایز هستند.

رزین های LDPE-LLDPE به طور وسیعی در ساختارهای كواكسترود شده ، به خاطر چقرمگی و چسبندگیشان استفاده می شوند. رزینهای HDPE به خاطر مقاوم تشان در برابر نفوذ رطوبت و خصوصیات مكانیكی و ماشین كاریشان انتخاب می شوند. پلی پروپیلن به خاطر تواناییاش در آرایش یافتگی انتخاب میشود تا فیلمهای ماشین كاری شده با خواص ضربه ای و سفتی بالا را فراهم كند .

اگر چه پلی اولفینها گریدهای پردوامی برای فیلمهای بسته بندی كواكسترود شده هستند ، اما آنها تقریبًا همیشه با رزینهای دیگر تركیب می شوند تا لمینیتی با كارایی بالا حاصل شود. كوپلیمرهای اتیلن وینیل استات (EVA) اتیلن اكریلیك اسید (EAA) و اتیلن متاكریلیك اسید (EMA) به عنوان لایه های پوششی به خاطر خصوصیات چسبندگی و درزگیری دمای پایینشان استفاده می شوند.

هنگامی كه محافظت در برابر نفوذ اكسیژن ، بو یا طعم ضروری باشد ، پلیمرهایی از قبیل پلی وینیلیدن كلراید (PVDC) نایلون و اتیلن وینیل الكل (EVOH) به خاطر شفافی تشان استفاده می شوند. نایلون و EVOH به آسانی به پلی اولفینها نمی چسبند ، بنابراین یك لایه چسبنده یا متصل كننده لازم است تا ساختار كواكسترود شده را به هم نگه دارد.

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید روکش یا کاورکفش از پلی اتیلن

 

• ماشین فیدر

• ماشین اکسترودر

• ماشین قالب حباب

• ماشین غلطک های جمع کننده

• ماشین جمع کننده ورق

• ماشین تولید فیلم کواکستروژن دمشی

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید روکش یا کاور کفش از پلی اتیلن

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید روکش یا کاور کفش از پلی اتیلن ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.