جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع شیمیاییطرح توجیهی تولید پروپیلن از گاز طبیعی سال 1400 + کامفار
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

geomembrane

جهت نگارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید ورق عایق ژئوممبران اطلاعات کاملاً به روز برای سال 1402 ، با فرمت DOC و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید .

ضمنا میتوانید فایل pdf طرح توجیهی تولید ورق عایق ژئوممبران را که قدیمی هستند ، صرفا جهت مطالعه از انتهای صفحه دانلود نمایید.


معرفی طرح توجیهی تولید ورق عایق ژئوممبران (ژئوسنتتیک)


ژئوممبران محصولی می باشد که ، با استفاده از پلیمر ساخته می شود . هنگامی که ورق ژئوممبران بر روی خاک قرار داده شود ، سبب جلوگیری از نفوذ آب به خاک می شود . به علاوه ورق های ژئوممبران ، در برابر مواد شیمیایی و اشعه ماوراء بنفش دارای مقاومت بالایی می باشند . همچنین ورق های ژئوممبران دارای انعطاف پذیری خوبی بوده و از طول عمر بالایی برخوردار می باشند . ژئوممبران ها در صنایع نفت و گاز ، صنایع آب و فاضلاب ، صنایع کشاورزی ، ساخت استخر ها ، ساخت کانال های آب ، ساخت تونل ها و ... دارای کاربرد می باشند . ورق های ژئوممبران که ، با استفاده از پلیمر پلی اتیلن سنگین و سبک تولید می شوند.

انواع ژئوممبران های تولیدی ، پس از اجرای طرح توجیهی تولید ورق عایق ژئوممبران (ژئوسنتتیک) ، به شرح زیر می باشند :

ژئوممبران هایی که بر پایه پلی اتیلن سنگین هستند ، با استفاده از پلیمر پلی اتیلن هایی که ، دارای دانیسته بالا و خواص نفوذپذیری و مقاومت بالایی می باشند ، ساخته می شوند . این نوع ژئوممبران ها دارای دوام بالایی دربرابر مواد اسیدی و قلیایی می باشند . در تولید این ژئوممبران ها ، افزودنی هایی نیز به آن ها اضافه می شود که ، سبب افزایش مقاومت آن ها دربرابر خورشید و اکسید کننده های محیطی می شود . از ورق های ژئوممبران بر پایه پلی اتیلن سنگین ، اغلب برای پوشش کف استفاده می شود .

ژئوممبران هایی که برپایه پلی اتیلن سبک هستند ، دارای انعطاف پذیری بیشتری نسبت به ژئوممبران های سنگین می باشند . اما سایر خواص آن ها مشابه ژئوممبران های سنگین می باشد . به همین جهت می توان به راحتی از ورق های ژئوممبران برپایه پلی اتیلن سبک ، در فضاهای محدود استفاده نمود . از این نوع ورق ها در سقف تونل ها ، نگهداری مواد زائد در فضاهایی که انعطاف پذیری مهم است و ... استفاده می شود .


فرایند اجرای طرح توجیهی تولید ورق عایق ژئوممبران (ژئوسنتتیک)


برای تولید ورق های ژئوممبران ، دو روش وجود دارد . در روش اول ، ابتدا پلیمر مذاب می شود ، سپس پلیمر مذاب شده به شکل ورق های غیر مسلح تبدیل می شود . در مرحله بعد وقتی که هنوز ورق ها گرم هستند ، با استفاده از غلتک ، ورق ها به یک لایه الیافی متصل می شوند . بدین طریق ورق ها یکپارچه می شوند .

در روش دوم ، پس از این که پلیمر ها مذاب می شوند ، پلیمر های داغ به صورت یک لایه ، از بین غلتک های گرم عبور داده می شوند . بدین طریق ورق های ژئوممبران ساخته می شوند . سپس ژئوممبران های نازک تولید شده ، به صورت رول درآمده و به کارخانه ای دیگر منتقل می شوند . در کارخانه دوم ورق های نازک ژئوممبران به یکدیگر متصل شده و به ژئوممبران های عریض تبدیل می شوند .

ماشین آلات خط تولید ورق ژئوممبران (ژئوسنتتیک) ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید ورق عایق ژئوممبران ، عبارتند از :

• دستگاه نورد

• غلتک

• اکسترودر

• ماشین جوش ژئوممبران

• و .....


دانلود طرح توجیهی تولید ورق عایق ژئوممبران


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool