جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
طرح توجیهی تولید قطعات یدکی صنایع مس و سیمان | سال 1400 - 5.0 out of 5 based on 2 votes
امتیاز کاربر:  / 2
ضعیفعالی 

Centrifuge fan impeller

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید قطعات یدکی صنایع مس و سیمان سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید قطعات یدکی صنایع مس و سیمان را که آرشیوی و مربوط به سال های گذشته می باشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

قطعات یدکی پر مصرف مورد نیاز صنایع مس و سیمان از جمله تولید ایمپلر فن های سانتریفوژ ، زنجیر انتقال کلینکر و مواد ، باکت الواتور ، رولیک نوار نقاله می باشد ، که به عنوان قطعات یدکی و هدایت کننده در صنعت سیمان و مس مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل عمده و پر مصرف بودن قطعات تولیدی که بیشتر به دلیل سایش های فراوان باید در دوره های مشخصی تعویض می گردد .

 


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید قطعات یدکی صنایع مس و سیمان :


 

کاربرد هر یک از قطعات تولیدی به شرح زیر می باشد :

- ایمپلر فن های سانتریفوژ :

تشکیل شده از پره ( پروانه فن ) ، بک پلیت و مخروط فن می باشد ، که اجزاء اصلی فن صنعتی محسوب می شوند و جهت انتقال و تهویه هوای غبار آلود در فضای تولید سر پوشده کارخانه سیمان و مس مورد استفاده قرار می گیرد .

زنجیر انتقال کلینکر و مواد : جهت انتقال مواد و جابجایی مواد در پروسه تولید ( آماده سازی و پخت مواد ) سیمان و مس مورد استفاده قرار می گیرد .

- باکت الواتور :

این دستگاه به منظور جابجایی عمودی مواد و انتقال آن از یک نقطه به نقطه دیگر با ارتفاع بیشتر به کار برده می شود . مواد درون کاسه هایی که به سیستم بالا برنده ( زنجیر یا تسمه ) متصل است ریخته شده و در قسمت بالای نقاله تخلیه می گردد .

- رولیک نوار نقاله :

نقش محوری انتقال مواد را دارا می باشد ، در واقع رولیک نوار نقاله غلطک های زیر نوارنقاله رولیک می باشد که جهت انتقال مواد در صنایع سیمان و مس مورد استفاده قرار می گیرند .

 


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید قطعات یدکی صنایع مس و سیمان


 

صنعت مس که نقش مهمی در صنایع برق و الکترونیک ، ساختمان ، خودرو سازی و . . . . را دارا است و نیزصنعت سیمان جزء صنایع زیر ساختی کشور محسوب می شود ، از این رو تولید قطعات یدکی مورد نیاز صنایع سیمان و مس در واقع از اهمیت زیادی در کشور برخوردار می باشد . از طرفی با توجه به ذخایر غنی مس و همچنین سهولت تامین مواد معدنی جهت تولید سیمان در کشور لزوم اهمیت پرداختن به این صنایع به منظور ارز آوری به کشور بسیار مورد توجه خواهد بود .

 


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید قطعات یدکی صنایع مس و سیمان


 

تجهیزات فن صنعتی : 5-13710

فن های صنعتی – آزمایش عملکرد در محل : 8453

• اجزاء فن های صنعتی – آزمایش عملکردی : 8464

• زنجیر انتقال کلینکر : 8466

 


فرایند تولید قطعات یدکی صنایع مس و سیمان

 

1. پروسه تولید ایمپلر فن سانتریفوژ

2. برشکاری ، خمکاری ( نورد ) ، سوراخکاری ، جوشکاری

3. پروسه تولید زنجیر انتقال کلینکر

4. برش کاری ، سوراخکاری ، خمکاری ، تراشکاری ، مونتاژ

5. پروسه تولید باکت الواتور

6. برش کاری ، نورد ، خم کاری ، سوراخکاری ، مونتاژ به وسیله جوشکاری

7. پروسه تولید رولیک نوار نقاله

8. برشکاری ، تراشکاری و فرز، مونتاژ

 


تجهیزات مورد نیاز جهت اجرای طرح توجیهی تولید قطعات یدکی صنایع مس و سیمان

 

• دستگاه نورد

• دستگاه تراش

• فرز

• دستگاه جوش

• پرس برک

• کاروسل

• دریل رادیال

• دستگاه تراش DP

• جرثقیل سقفی

• کمپرسور

• پرس هیدرولیک

 

دانلود طرح توجیهی تیپ کارخانه تولید قطعات یدکی صنایع مس و سیمان

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید شیلنگ های پلی یورتان ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool