جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع شیمیاییطرح توجیهی تولید سولفوریک اسید از گوگرد سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf ) - 5.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

Liquid crystal window

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال را که آرشیوی و مربوط به سال های گذشته می باشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. شیشه های کریستال مایع در تولید انواع خودرو ها ، گلخانه ها ، راه پله ها ، اطاق های جراحی ، بیمارستان ها ، رستوران ها و ... دارای کاربرد می باشند .


آشنایی با پنجره و نورگیر های کریستال مایع


امروزه یکی از عمده ترین دستاوردهای تکنولوژی ، تولید سیستم های هوشمند در صنایع مختلف است ، کما این که طی چند سال اخیر اخبار بسیاری از لباس ها ، داروها ، خانه ها و البته پنجره های هوشمند شنیده شده است . پنجره های هوشمند همان شیشه هایی هستند ، که رنگ آنها و در نتیجه ورود و خروج نور و انرژی گرمایشی و سرمایشی از طریق آنها قابل تنظیم است .

این پنجره ها به علت دارا بودن لایه های بلور مایعی و صفحات شیشه ای پوشش داده شده میزان تبادل گرمایی و صوتی پنجره ها را تا 70 درصد کاهش می دهند ، لذا با استفاده از این پنجره ها تبادل حرارتی و صوتی پنجره های ساختمان کاهش چشمگیری می یابد و هدرروی انرژی از طریق پنجره ها به حداقل می رسد . البته قیمت تمام شده این پنجره ها تقریبا 5 برابر پنجره های دوجداره معمولی است .

 


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع


طبق اطلاعات موجود در کتاب " آمار صادرات و واردات گمرك جمهوری اسلامی ایران " ، حقوق ورودی برای این محصول 20 درصد هر دستگاه می باشد .
همچنین در حال حاضر صادرات محصول وجود ندارد و ضوابط کلی بر صادرات کالاها برای صادرات این کالا از
کشور معتبر می باشد .

استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع :

استانداردهای حاکم بر این پنجره ها ، شامل استانداردهای 1915 ASTM F و استانداردهای دیگری که در مورد شیشه و پنجره معتبر است ، می باشد . همچنین تست هایی روی این پنجره ها انجام می گیرد که این تستها در جدول شماره ( 2) ، در طرح توجیهی ارائه شده است .

 


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع


 

با توجه به خصوصیات ویژه شیشه های کریستال مایع کاربردهای متنوعی برای آن وجود دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد .

- شیشه انواع خودرو

- گلخانه های شیشه ای

- پله ها و راه پله های شیشه ای

- اطاق های جراحی که استفاده از پرده در آن ها به سبب تجمیع غبار و آلودگی ممنوع است

- پنجره ها ، دیوارها و سقف های شیشه ای در ساختمان های تجاری ، اداری ، دانشگاه ها ، اتاق های نمایش ، مغازه ها ، بیمارستان ها ، رستوران ها ، آزمایشگاه ها ، مطب و اتاق های جلسات

- یکی از موارد مصرف این شیشه ها تنظیم نور محیط می باشد . اما کاربردهای دیگری مانند کنترل انتقال حرارت نیز برای این شیشه ها در نظر گرفته شده است .

 


کشور های عمده تولیدکننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع


تکنولوژی ساخت این محصول در اختیار کشورهایی مانند آمریکا ، ایرلند ، انگلستان ، کره جنوبی ، چین و غیره می باشد ، که کشورهای نامبرده جزء تولیدکنندگان اصلی این محصول می باشند . همچنین کشور ایران نیز توانسته است به صورت آزمایشی این شیشه را تولید نماید ، که هنوز تولید به مقیاس نیمه صنعتی و صنعتی نرسیده است .

تمامی کشورهای دنیا می توانند به عنوان مصرف کننده این محصول معرفی شوند ، که با توجه به گران بودن تکنولوژی این شیشه ها ، متقاضیان این محصول از قشر خاصی می باشند و هنوز عموم مردم جهان متقاضی این تکنولوژی نمی باشند .

 


بررسی کالا های جایگزین محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع

با توجه به ویژگی های پنجره های کریستال مایع ، فعلا نمیتوان کالای جایگزینی که بتواند کاربردهای آن را پوشش دهد ، متصور شد . البته تولید پنجره هایی که علاوه بر کنترل پذیری نور ، قابلیت های دیگری از جمله خود تمیزشوندگی ، تصفیه هوا و غیره را دارا می باشد ، توسط متخصصان در حال مطالعه می باشد ، که می تواند به عنوان کالای جایگزین مطرح شود .

با توجه به اینکه تولید این شیشه ها در پارك های فناوری کشور شروع شده است ، تولید شیشه های هوشمند جهت تنظیم نور نمی تواند بازار مناسبی داشته باشد و به سرعت توسط کالاهای جایگزین بازار آن ها از بین می رود . تنها حالتی که می توان برای رقابت پذیری این شیشه ها با موارد جایگزین آن ها قائل بود ، در نظر گرفتن قیمت رقابتی برای آن ها می باشد .

 


مواد اولیه مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع

 

- صفحات کریستال مایع PDLC

- EVA Interlayer Film

- قطب دهنده

- فیلم کریستال مایع

- شیشه

 

دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool