طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )

Liquid crystal window

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال را که آرشیوی و مربوط به سال های گذشته می باشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. شیشه های کریستال مایع در تولید انواع خودرو ها ، گلخانه ها ، راه پله ها ، اطاق های جراحی ، بیمارستان ها ، رستوران ها و ... دارای کاربرد می باشند .


آشنایی با پنجره و نورگیر های کریستال مایع


امروزه یکی از عمده ترین دستاوردهای تکنولوژی ، تولید سیستم های هوشمند در صنایع مختلف است ، کما این که طی چند سال اخیر اخبار بسیاری از لباس ها ، داروها ، خانه ها و البته پنجره های هوشمند شنیده شده است . پنجره های هوشمند همان شیشه هایی هستند ، که رنگ آنها و در نتیجه ورود و خروج نور و انرژی گرمایشی و سرمایشی از طریق آنها قابل تنظیم است .

این پنجره ها به علت دارا بودن لایه های بلور مایعی و صفحات شیشه ای پوشش داده شده میزان تبادل گرمایی و صوتی پنجره ها را تا 70 درصد کاهش می دهند ، لذا با استفاده از این پنجره ها تبادل حرارتی و صوتی پنجره های ساختمان کاهش چشمگیری می یابد و هدرروی انرژی از طریق پنجره ها به حداقل می رسد . البته قیمت تمام شده این پنجره ها تقریبا 5 برابر پنجره های دوجداره معمولی است .

 


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع


طبق اطلاعات موجود در کتاب " آمار صادرات و واردات گمرك جمهوری اسلامی ایران " ، حقوق ورودی برای این محصول 20 درصد هر دستگاه می باشد .
همچنین در حال حاضر صادرات محصول وجود ندارد و ضوابط کلی بر صادرات کالاها برای صادرات این کالا از
کشور معتبر می باشد .

استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع :

استانداردهای حاکم بر این پنجره ها ، شامل استانداردهای 1915 ASTM F و استانداردهای دیگری که در مورد شیشه و پنجره معتبر است ، می باشد . همچنین تست هایی روی این پنجره ها انجام می گیرد که این تستها در جدول شماره ( 2) ، در طرح توجیهی ارائه شده است .

 


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع


 

با توجه به خصوصیات ویژه شیشه های کریستال مایع کاربردهای متنوعی برای آن وجود دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد .

- شیشه انواع خودرو

- گلخانه های شیشه ای

- پله ها و راه پله های شیشه ای

- اطاق های جراحی که استفاده از پرده در آن ها به سبب تجمیع غبار و آلودگی ممنوع است

- پنجره ها ، دیوارها و سقف های شیشه ای در ساختمان های تجاری ، اداری ، دانشگاه ها ، اتاق های نمایش ، مغازه ها ، بیمارستان ها ، رستوران ها ، آزمایشگاه ها ، مطب و اتاق های جلسات

- یکی از موارد مصرف این شیشه ها تنظیم نور محیط می باشد . اما کاربردهای دیگری مانند کنترل انتقال حرارت نیز برای این شیشه ها در نظر گرفته شده است .

 


کشور های عمده تولیدکننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع


تکنولوژی ساخت این محصول در اختیار کشورهایی مانند آمریکا ، ایرلند ، انگلستان ، کره جنوبی ، چین و غیره می باشد ، که کشورهای نامبرده جزء تولیدکنندگان اصلی این محصول می باشند . همچنین کشور ایران نیز توانسته است به صورت آزمایشی این شیشه را تولید نماید ، که هنوز تولید به مقیاس نیمه صنعتی و صنعتی نرسیده است .

تمامی کشورهای دنیا می توانند به عنوان مصرف کننده این محصول معرفی شوند ، که با توجه به گران بودن تکنولوژی این شیشه ها ، متقاضیان این محصول از قشر خاصی می باشند و هنوز عموم مردم جهان متقاضی این تکنولوژی نمی باشند .

 


بررسی کالا های جایگزین محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع

با توجه به ویژگی های پنجره های کریستال مایع ، فعلا نمیتوان کالای جایگزینی که بتواند کاربردهای آن را پوشش دهد ، متصور شد . البته تولید پنجره هایی که علاوه بر کنترل پذیری نور ، قابلیت های دیگری از جمله خود تمیزشوندگی ، تصفیه هوا و غیره را دارا می باشد ، توسط متخصصان در حال مطالعه می باشد ، که می تواند به عنوان کالای جایگزین مطرح شود .

با توجه به اینکه تولید این شیشه ها در پارك های فناوری کشور شروع شده است ، تولید شیشه های هوشمند جهت تنظیم نور نمی تواند بازار مناسبی داشته باشد و به سرعت توسط کالاهای جایگزین بازار آن ها از بین می رود . تنها حالتی که می توان برای رقابت پذیری این شیشه ها با موارد جایگزین آن ها قائل بود ، در نظر گرفتن قیمت رقابتی برای آن ها می باشد .

 


مواد اولیه مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع

 

- صفحات کریستال مایع PDLC

- EVA Interlayer Film

- قطب دهنده

- فیلم کریستال مایع

- شیشه

 

دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید انواع پنجره و نورگیر کریستال مایع ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.