جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع برق و الکترونیکطرح توجیهی تولید انواع سنسور ( سنسور اکسیژن و اولتراسونیک ) سال 1400
طرح توجیهی تولید سیم ظرفشویی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf ) - 5.0 out of 5 based on 4 votes
امتیاز کاربر:  / 4
ضعیفعالی 

steel wool

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید سیم ظرفشویی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید سیم ظرفشویی را که آرشیوی و مربوط به سال های گذشته می باشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

سیم های ظرفشویی از فلزاتی مانند استنلس استیل و فولاد معمولی ساخته شده و به همین علت از زبری و اصطكاك بالائی در تماس با ظروف آشپزخانه ایجاد می نمایند ، این خاصیت سبب می گردد كه با استفاده از آن به راحتی بقایای غذاهایی كه به ظرف چسبیده اند ، از آن جدا شده و بدین ترتیب ظرف تمیز می گردد.

 


نکاتی درباره سیم ظرفشوییسیم های ظرفشویی بر اساس موارد كاربرد آنها به انواع مختلف تقسیم می گردند ، كه ذیلا به آنها اشاره شده است .

• سیم های ظرفشویی استیل

این سیم ها از فلز استنلس استیل ساخته می شوند و با توجه بر ویژگی های فنی فلز پایه ، علاوه بر اینكه حالت نسبتا نرمی را دارا می باشند ، زنگ نزده و كاملا بهداشتی و تمیز می باشند . از این سیم ها برای شستشوی ظروف استیل ، آلومینیوم ، چینی و موارد مشابه استفاده می گردد ، كه در بازار تحت عنوان ظروف غیر تفلونی مشهور می باشند .

• سیم های ظرفشویی پشم فلزی

این سیم ها كه تحت عنوان سیم ساب نیز در بازار شناخته می شوند ، از جنس فولاد می باشند كه سطح آنها گالوانیزه می گردد . از این سیم ها برای شستشوی ظروف سخت ، دیگ های غیر تفلونی ، سینگ ظرفشویی ، اجاق گاز و موارد مشابه استفاده می گردد . این سیم ها معمولا در بلند مدت زنگ زده و غیر قابل استفاده می گردند . از اینرو میزان مصرف آنها كمتر از سیم های استیل می باشد .

• سیم های ظرفشویی توری فلزی

این سیم ها از فلزات رنگین مانند مس ساخته می شوند و به همین دلیل نسبت به سیم های فولادی از درجه نرمی بیشتری برخوردار بوده و زنگ هم نمی زند . لیكن قدرت ساب آنها كمتر از نوع پشم فلزی است . سیم های توری فلزی معمولا به شكل توری حلقوی بافته شده و به شكل قرص به بازار عرضه می گردند .

• سیم های ظرفشویی استیل نرم

این سیم ها از استیل نرم تولید شده و معمولا به صورت چسبیده به یك اسكاج یا ابر عرضه می گردند . كاربرد این سیم ها در شستشوی ظروف استیل می باشد .

 


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیم ظرفشویی


 

با مراجعه به كتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی ، نتیجه گیری شده است كه محدودیت خاصی برای واردات محصولات مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمركی به شرح میزان ذكر شده در طرح توجیهی تولید سیم ظرفشویی ، امكان واردات وجود خواهد داشت.

همچنین از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی ، برای صادرات محصولات تولیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد .

اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیم ظرفشویی :

محصول مورد مطالعه در ردیف محصولات عمومی بازار طبقه بندی می گردد . این محصولات در حجم قابل توجه در كلیه كشورها مصرف می گردد و براحتی می توان گفت كه این كالا در سبد كالائی خانوارها قرار دارد و كلیه خانوارها سالانه تعدادی از آن را مصرف می كنند . لیكن این وضعیت مصرف اهمیت استراتژیك به كالای مورد مطالعه نمی دهد و بدین ترتیب سیم ظرفشویی را می توان تنها از نگاه محصولات عمومی بازار مورد بررسی قرار داد .

 


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیم ظرفشویی


 

كشورهای عمده تولید كننده :

سیم ظرفشویی یكی از مواد و احتیاجات زندگی انسان ها محسوب می گردد ، از اینرو تولید آن در بسیاری از كشورهای صنعتی جهان انجام می گیرد . لیكن در اینجا با استفاده از جستجوهای اینترنتی كشورهای عمده تولید كننده این محصول به صورت زیر استخراج شده است .

- چین

- تایوان

- هنگ كنگ

- سنگاپور

- هند

- تایلند

- تركیه

بطوریكه مشخص است كشورهای عمده تولید كننده كشورهای آسیای شرقی می باشند . این كشورها از مزیت پائین بودن هزینه نیروی انسانی در كشور خود بهره می برند .

كشورهای عمده مصرف كننده :

محصولات مورد مطالعه یك كالای عمومی بوده و در كلیه كشورهای جهان دارای كاربرد است و تقریبا نمی توان كشوری را از این امر مستثنی كرد .

 


فرایند تولید سیم ظرفشویی

 

سیم ظرفشویی بصورت پشم فلزی و توری فلزی مدور تولید شده از مفتول فولادی می باشد . پشم فلزی بر حسب ضخامت براده ( پشم ) در گریدهای 5 و 4 و 3 و 2و 1 و یك صفر، دو صفر، سه صفر و چهار صفر قابل تولید می باشد .

جهت تولید محصول از دستگاه مخصوص تولید سیم ظرفشویی كه بوسیله سیم با قطر 1و  میلیمتر تغذیه می گردد استفاده می شود . این سیم پس از عبور از لابلای چند قرقره صاف كننده ، مستقیم و صاف شده و ضمن اینكه از دستگاه عبور می نماید ، تیغه های نصب شده سطوح سیم را می تراشند ، پشم فلزی تولید شده به یك قرقره دیگر پیچیده می شود و مجددا به دستگاه داده می شود .

تغذیه مجدد سیم برای تولید پشم با گرید 3 تا 1 دوبار و برای تولید گرید یك تا صفر سه بار صورت می گیرد ، كنترل كیفیت محصول شامل كنترل كیفیت مواد اولیه خریداری شده و محصول نیم ساخته و محصول نهایی می باشد .

 


ماشین آلات خط تولید ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید سیم ظرفشویی

 

- ماشین تولید پشم فلزی

- ماشین تولید فنر ( تسمه خیلی باریک و نازک ) فلزی

- ماشین جوش مفتول

- ماشین گردبافت

- ماشین بسته بندی ترموفرمینگ

 

دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید سیم ظرفشویی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید سیم ظرفشویی ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool