طرح توجیهی تولید سیم ظرفشویی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )

steel wool

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید سیم ظرفشویی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید سیم ظرفشویی را که آرشیوی و مربوط به سال های گذشته می باشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

سیم های ظرفشویی از فلزاتی مانند استنلس استیل و فولاد معمولی ساخته شده و به همین علت از زبری و اصطكاك بالائی در تماس با ظروف آشپزخانه ایجاد می نمایند ، این خاصیت سبب می گردد كه با استفاده از آن به راحتی بقایای غذاهایی كه به ظرف چسبیده اند ، از آن جدا شده و بدین ترتیب ظرف تمیز می گردد.

 


نکاتی درباره سیم ظرفشوییسیم های ظرفشویی بر اساس موارد كاربرد آنها به انواع مختلف تقسیم می گردند ، كه ذیلا به آنها اشاره شده است .

• سیم های ظرفشویی استیل

این سیم ها از فلز استنلس استیل ساخته می شوند و با توجه بر ویژگی های فنی فلز پایه ، علاوه بر اینكه حالت نسبتا نرمی را دارا می باشند ، زنگ نزده و كاملا بهداشتی و تمیز می باشند . از این سیم ها برای شستشوی ظروف استیل ، آلومینیوم ، چینی و موارد مشابه استفاده می گردد ، كه در بازار تحت عنوان ظروف غیر تفلونی مشهور می باشند .

• سیم های ظرفشویی پشم فلزی

این سیم ها كه تحت عنوان سیم ساب نیز در بازار شناخته می شوند ، از جنس فولاد می باشند كه سطح آنها گالوانیزه می گردد . از این سیم ها برای شستشوی ظروف سخت ، دیگ های غیر تفلونی ، سینگ ظرفشویی ، اجاق گاز و موارد مشابه استفاده می گردد . این سیم ها معمولا در بلند مدت زنگ زده و غیر قابل استفاده می گردند . از اینرو میزان مصرف آنها كمتر از سیم های استیل می باشد .

• سیم های ظرفشویی توری فلزی

این سیم ها از فلزات رنگین مانند مس ساخته می شوند و به همین دلیل نسبت به سیم های فولادی از درجه نرمی بیشتری برخوردار بوده و زنگ هم نمی زند . لیكن قدرت ساب آنها كمتر از نوع پشم فلزی است . سیم های توری فلزی معمولا به شكل توری حلقوی بافته شده و به شكل قرص به بازار عرضه می گردند .

• سیم های ظرفشویی استیل نرم

این سیم ها از استیل نرم تولید شده و معمولا به صورت چسبیده به یك اسكاج یا ابر عرضه می گردند . كاربرد این سیم ها در شستشوی ظروف استیل می باشد .

 


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیم ظرفشویی


 

با مراجعه به كتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی ، نتیجه گیری شده است كه محدودیت خاصی برای واردات محصولات مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمركی به شرح میزان ذكر شده در طرح توجیهی تولید سیم ظرفشویی ، امكان واردات وجود خواهد داشت.

همچنین از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی ، برای صادرات محصولات تولیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد .

اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیم ظرفشویی :

محصول مورد مطالعه در ردیف محصولات عمومی بازار طبقه بندی می گردد . این محصولات در حجم قابل توجه در كلیه كشورها مصرف می گردد و براحتی می توان گفت كه این كالا در سبد كالائی خانوارها قرار دارد و كلیه خانوارها سالانه تعدادی از آن را مصرف می كنند . لیكن این وضعیت مصرف اهمیت استراتژیك به كالای مورد مطالعه نمی دهد و بدین ترتیب سیم ظرفشویی را می توان تنها از نگاه محصولات عمومی بازار مورد بررسی قرار داد .

 


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیم ظرفشویی


 

كشورهای عمده تولید كننده :

سیم ظرفشویی یكی از مواد و احتیاجات زندگی انسان ها محسوب می گردد ، از اینرو تولید آن در بسیاری از كشورهای صنعتی جهان انجام می گیرد . لیكن در اینجا با استفاده از جستجوهای اینترنتی كشورهای عمده تولید كننده این محصول به صورت زیر استخراج شده است .

- چین

- تایوان

- هنگ كنگ

- سنگاپور

- هند

- تایلند

- تركیه

بطوریكه مشخص است كشورهای عمده تولید كننده كشورهای آسیای شرقی می باشند . این كشورها از مزیت پائین بودن هزینه نیروی انسانی در كشور خود بهره می برند .

كشورهای عمده مصرف كننده :

محصولات مورد مطالعه یك كالای عمومی بوده و در كلیه كشورهای جهان دارای كاربرد است و تقریبا نمی توان كشوری را از این امر مستثنی كرد .

 


فرایند تولید سیم ظرفشویی

 

سیم ظرفشویی بصورت پشم فلزی و توری فلزی مدور تولید شده از مفتول فولادی می باشد . پشم فلزی بر حسب ضخامت براده ( پشم ) در گریدهای 5 و 4 و 3 و 2و 1 و یك صفر، دو صفر، سه صفر و چهار صفر قابل تولید می باشد .

جهت تولید محصول از دستگاه مخصوص تولید سیم ظرفشویی كه بوسیله سیم با قطر 1و  میلیمتر تغذیه می گردد استفاده می شود . این سیم پس از عبور از لابلای چند قرقره صاف كننده ، مستقیم و صاف شده و ضمن اینكه از دستگاه عبور می نماید ، تیغه های نصب شده سطوح سیم را می تراشند ، پشم فلزی تولید شده به یك قرقره دیگر پیچیده می شود و مجددا به دستگاه داده می شود .

تغذیه مجدد سیم برای تولید پشم با گرید 3 تا 1 دوبار و برای تولید گرید یك تا صفر سه بار صورت می گیرد ، كنترل كیفیت محصول شامل كنترل كیفیت مواد اولیه خریداری شده و محصول نیم ساخته و محصول نهایی می باشد .

 


ماشین آلات خط تولید ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید سیم ظرفشویی

 

- ماشین تولید پشم فلزی

- ماشین تولید فنر ( تسمه خیلی باریک و نازک ) فلزی

- ماشین جوش مفتول

- ماشین گردبافت

- ماشین بسته بندی ترموفرمینگ

 

دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید سیم ظرفشویی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید سیم ظرفشویی ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.