جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود رایگان بازی و امولاتور دانلود مبدل بازی های میکرو ( امولاتور کنسول نینتندو )
طرح توجیهی تولید مغز خودکار سال 1402 + کامفار ( Word و Pdf ) - 5.0 out of 5 based on 2 votes
امتیاز کاربر:  / 2
ضعیفعالی 

PEN

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید مغز خودکار سال 1402 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی مغز خودکار را که آرشیوی و مربوط به سال های گذشته می باشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 مغز خودکار که جهت نوشتن مورد استفاده قرار می گیرد در رنگ های مختلف عرضه می شود . خودکار به دلیل سهولت در استفاده ، عمر مفید طولانی و ازبین نرفتن اثر برجای گذاشته ، بیشترین طرفدار را در بین انواع نوشت افزار دارا می باشد . طبق بررسی های به عمل آمده ، از یک خودکار خوب تا 30 کیلومتر می توان جهت نوشتن استفاده نمود .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید مغز خودکار


با توجه به بررسی های انجام گرفته در ارتباط با اهمیت استراتژیکی کالا ، محصول طرح در ایران دارای اهمیت استراتژیکی نمی باشد . این محصول درصورت داشتن قابلیت رقابت از لحاظ کیفی با محصولات خارجی ، می تواند بازار خارجی خوبی داشته باشد و سبب درآمدزایی بیشتر برای تولید کننده شود .

این محصول قابل تولید در اکثر کشور ها بوده و در ضمن این کالا دارای هیچ گونه موانع سیاسی ، اجتماعی جهت ورود به بازار نمی باشد . دانش فنی و مهارت های لازمه جهت تولید این محصول و تکنولوژی مربوط به آن در حد نیاز کشور وجود دارد.


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید مغز خودکار


 با مراجعه به کتاب مقررات واردات و صادرات وزارت بازرگانی نتیجه گیری شده است که محدودیت خاصی جهت واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمرکی امکان واردات وجود خواهد داشت . همچنین از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی جهت صادرات محصول تولیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد .


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید مغز خودکار


 این محصول جهت محدود نمودن دسترسی به انواع مکان ها می باشد و از این رو می توان اذعان نمود ، که تولید و مصرف آن در بسیاری از کشور های جهان عمومیت دارد . آمریکا ، آلمان ، ژاپن و چین از عمده تولیدکنندگان این محصول در دنیا می باشند و ازجمله عمده کشور های صادرکننده این محصول به ایران ، سوئیس و امارات متحده عربی می باشند .


فرایند تولید مغز خودکار

 فرایند تولید مغز خودکار شامل سه مرحله اساسی زیر می باشد :

1. تولید نوک
2. تولید بدنه ( مخزن ) جوهر
3. جوهر پر کنی و نوک گذاری

جهت تولید نوک از ماشین آلات اصلی به شرح زیر استفاده می گردد :

مفتول های برنزی فرم اولیه نوک را به وسیله دستگاه پرس سرد ایجاد می نمایند ، البته این مرحله بدون براده برداری انجام می گیرد. در مرحله بعد به منظور تمیز کردن و پلیسه گیری از دستگاه پلیسه گیر استفاده می شود . کلیه مراحل تراش کاری ، سوراخ کاری ، حدیده زنی ، شیار زنی ، ساچمه گذاری و کنترل بوسیله دستگاه تراش اصلی انجام می گیرد . در این مرحله نوک تولید می شود .

نوک خودکار جهت روغن زدایی و تمیزکاری وارد دستگاه گریز از مرکز می شود . پس از این که ذرات روغن و قطعات ریز برنزی توسط دستگاه گریز از مرکز جدا شدند ، جهت تمیزکاری نهایی وارد دستگاه تمیز کن اولتراسونیک می گردد .

تولید بدنه مخزن جوهر توسط دستگاه تزریق صورت می گیرد و سپس به قسمت جوهر پرکن منتقل می شود . مرحله جوهر پرکن توسط دستگاه جوهر پرکن انجام می گیرد ، این دستگاه حاوی سه مخزن به ترتیب برای قرارگیری نوک خودکار ، جوهر و بدنه جوهر می باشد .

برای تخلیه هوای همراه با جوهر خودکار از دستگاه گریز از مرکز ( جهت هدایت جوهر به نوک خودکار ) استفاده می شود . سپس به منظور کنترل کیفیت مغز خودکار تولید شده ، آن ها را در زوایای مختلف و با فشار های مختلف توسط دستگاه میکروسکوپ مورد امتحان و تست قرار می دهند .


تجهیزات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید مغز خودکار

دستگاه پرس سرد

دستگاه پلیسه گیر

دستگاه تراش

دستگاه تمیز کننده ثانویه

تمیزکننده اولتراسونیک

دستگاه تزریق

دستگاه جوهر پرکن مونتاژ

ابزار تیزکن

میکروسکوپ

کمپرسور هوای فشرده

دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید خودکار


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool