جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
طرح توجیهی تولید مغز خودکار سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf ) - 5.0 out of 5 based on 2 votes
امتیاز کاربر:  / 2
ضعیفعالی 

PEN

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید مغز خودکار سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی مغز خودکار را که آرشیوی و مربوط به سال های گذشته می باشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

مغز خودکار که جهت نوشتن مورد استفاده قرار می گیرد در رنگ های مختلف عرضه می شود . خودکار به دلیل سهولت در استفاده ، عمر مفید طولانی و ازبین نرفتن اثر برجای گذاشته ، بیشترین طرفدار را در بین انواع نوشت افزار دارا می باشد . طبق بررسی های به عمل آمده ، از یک خودکار خوب تا 30 کیلومتر می توان جهت نوشتن استفاده نمود .

 


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید مغز خودکار


 

با توجه به بررسی های انجام گرفته در ارتباط با اهمیت استراتژیکی کالا ، محصول طرح در ایران دارای اهمیت استراتژیکی نمی باشد . این محصول درصورت داشتن قابلیت رقابت از لحاظ کیفی با محصولات خارجی ، می تواند بازار خارجی خوبی داشته باشد و سبب درآمدزایی بیشتر برای تولید کننده شود .

این محصول قابل تولید در اکثر کشور ها بوده و در ضمن این کالا دارای هیچ گونه موانع سیاسی ، اجتماعی جهت ورود به بازار نمی باشد . دانش فنی و مهارت های لازمه جهت تولید این محصول و تکنولوژی مربوط به آن در حد نیاز کشور وجود دارد.

 


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید مغز خودکار


 

با مراجعه به کتاب مقررات واردات و صادرات وزارت بازرگانی نتیجه گیری شده است که محدودیت خاصی جهت واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمرکی امکان واردات وجود خواهد داشت .

همچنین از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی جهت صادرات محصول تولیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد .

 


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید مغز خودکار


 

این محصول جهت محدود نمودن دسترسی به انواع مکان ها می باشد و از این رو می توان اذعان نمود ، که تولید و مصرف آن در بسیاری از کشور های جهان عمومیت دارد . آمریکا ، آلمان ، ژاپن و چین از عمده تولیدکنندگان این محصول در دنیا می باشند و ازجمله عمده کشور های صادرکننده این محصول به ایران ، سوئیس و امارات متحده عربی می باشند .

 


فرایند تولید مغز خودکار

 

فرایند تولید مغز خودکار شامل سه مرحله اساسی زیر می باشد :

1. تولید نوک
2. تولید بدنه ( مخزن ) جوهر
3. جوهر پر کنی و نوک گذاری

جهت تولید نوک از ماشین آلات اصلی به شرح زیر استفاده می گردد :

مفتول های برنزی فرم اولیه نوک را به وسیله دستگاه پرس سرد ایجاد می نمایند ، البته این مرحله بدون براده برداری انجام می گیرد. در مرحله بعد به منظور تمیز کردن و پلیسه گیری از دستگاه پلیسه گیر استفاده می شود . کلیه مراحل تراش کاری ، سوراخ کاری ، حدیده زنی ، شیار زنی ، ساچمه گذاری و کنترل بوسیله دستگاه تراش اصلی انجام می گیرد . در این مرحله نوک تولید می شود .

نوک خودکار جهت روغن زدایی و تمیزکاری وارد دستگاه گریز از مرکز می شود . پس از این که ذرات روغن و قطعات ریز برنزی توسط دستگاه گریز از مرکز جدا شدند ، جهت تمیزکاری نهایی وارد دستگاه تمیز کن اولتراسونیک می گردد .

تولید بدنه مخزن جوهر توسط دستگاه تزریق صورت می گیرد و سپس به قسمت جوهر پرکن منتقل می شود . مرحله جوهر پرکن توسط دستگاه جوهر پرکن انجام می گیرد ، این دستگاه حاوی سه مخزن به ترتیب برای قرارگیری نوک خودکار ، جوهر و بدنه جوهر می باشد .

برای تخلیه هوای همراه با جوهر خودکار از دستگاه گریز از مرکز ( جهت هدایت جوهر به نوک خودکار ) استفاده می شود . سپس به منظور کنترل کیفیت مغز خودکار تولید شده ، آن ها را در زوایای مختلف و با فشار های مختلف توسط دستگاه میکروسکوپ مورد امتحان و تست قرار می دهند .

 


تجهیزات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید مغز خودکار

 

• دستگاه پرس سرد

• دستگاه پلیسه گیر

• دستگاه تراش

• دستگاه تمیز کننده ثانویه

• تمیزکننده اولتراسونیک

• دستگاه تزریق

• دستگاه جوهر پرکن مونتاژ

• ابزار تیزکن

• میکروسکوپ

• کمپرسور هوای فشرده

 

دانلود طرح توجیهی تیپ کارخانه تولید مغز خودکار

دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید خودکار

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید مغز خودکار ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool