جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
طرح توجیهی تولید لوازم التحریر | دفترچه تحریر | سال 1400 - 5.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

Notepad

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید لوازم التحریر مانند دفترچه تحریر سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی لوازم التحریر مانند دفترچه تحریر را که آرشیوی و مربوط به سال های گذشته می باشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. لوازم التحریر عمدتا در مدارس ، دانشگاه ها و اداره جات مورد استفاده قرار می گیرند .

 


آشنایی با لوازم التحریر | دفترچه تحریر


 

اهمیت لوازم تحریر در تحصیل به عنوان یکی از ابزار های مهم ، بر هیچ کس پوشیده نیست . قسمت اعظم این ابزار مهم و ازجمله پرمصرف ترین آن ها دفترچه و دفترچه تحریر می باشد . شمار زیادی از محصلین با این محصول تماس و رابطه ای تنگاتنگ دارند . این محصول سال هاست به همین شکل جا افتاده و شاید بدون کمترین تغییری از دهه 40 هجری شمسی تاکنون وجود داشته است .

امروزه سعی در بالا بردن کیفیت محصول چه از لحاظ نحوه استفاده و چه ازنظر کاغذ و مقوا و کیفیت خطوط آن ها شده است . همانگونه که در بالا عنوان شد مصرف دفترچه تحریر عمدتا توسط دانش آموزان و به منظور یادداشت مطالب درسی بر روی آن می باشد . با وجود وسایلی چون تخته سیاه ، وایت برد ، دستگاه های کپی و زیراکس و سیاست های آموزشی ، مصرف دفترچه آنچنان که انتظار می رفت دستخوش تغییر نگردید .

 


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید لوازم التحریر | دفترچه تحریر


 

با پیشرفت جامعه بشری و پی بردن به اهمیت تحصیل در دنیای امروزی ، نیاز به این محصول بیش از پیش نمایان شده و مردم دنیا با دفترچه تحریر و دیگر تولیدات مرتبط با آن به عنوان یک کالای ضروری سر و کار دارند . از این رو نیاز به احداث کارخانجات جدید و همچنین بهبود کیفیت این محصول در هر کشوری آشکار می باشد .

 


شرایط واردات ، صادرات و استاندارد های محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید لوازم التحریر | دفترچه تحریر


 

ورود هر کالا و صادر کردن هر کالا موکول به موافقت وزارت بازرگانی و دارا بودن شرایط موجود در آیین نامه های گمرک می باشد . بررسی کتاب مقررات واردات و صادرات وزارت بازرگانی در سال 1387 ، نشان می دهد واردات و صادرات دفترچه تحریر آیین و مقررات ویژه ای ندارد .

استاندارد های تولید لوازم التحریر :

جهت جلب اعتماد مصرف کنندگان محصول تولیدی و نیز رعایت کلیه نکات مربوط به کنترل کیفیت محصول ، توجه به استاندارد های موجود ضروری است . به طور کلی درمورد هر محصول ، استاندارد های مختلف ملی و بین المللی وجود دارد .

استاندارد های ملی توسط موسسه استاندارد ها و تحقیقات صنعتی ایران تهیه می گردد و کلیه تولیدکنندگان محصول ملزم به رعایت این استاندارد ها می باشند . با توجه به این که موسسه استاندارد از اعضا سازمان بین المللی استاندارد می باشد و از آخرین پیشرفت های علمی و فنی و صنعتی و جهانی استفاده می نماید ، همچنین شرایط کلی و نیازمندی های خاص کشور را مورد توجه قرار می دهد ، استاندارد های ذکر شده در این مورد مطابق با استاندارد های جهانی بوده و کاملا قبول و لازم الاجرا است .

استاندارد ملی یافت شده برای دفاتر درسی مدارس ، دارای شماره 508 می باشد .

 


کشور های عمده تولیدکننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید لوازم التحریر | دفترچه تحریر


 

کشور های عمده تولید کننده دفترچه تحریر عبارتند از :

امارات متحده عربی و چین

کشور های عمده مصرف کننده دفترچه تحریر عبارتند از :

افغانستان و عراق

 


فرایند تولید تولید لوازم التحریر | دفترچه تحریر

 

یکی از آسان ترین روش های تولید دفترچه بدین طریق می باشد ، که ابتدا پالت های کاغذ به محل دستگاه برش حمل شده و توسط کاتر کاغذ ها به ابعاد 90*79 برش زده می شوند و سپس از طول کاغذ های فوق برش داده شده و به ابعاد 45*72 درآمده و نهایتا با عمل برش دیگری به ابعاد 45*36 تبدیل می گردند . سپس کاغذ های فوق به محل دستگاه خط زنی حمل شده و توسط دستگاه ، خط کشی لازم صورت می گیرد . پس از آن کاغذ ها شمارش شده و به تعداد لازم مثلا 60 برگی جلدگذاری می شوند .

از آنجا به محل دستگاه دوخت هدایت شده و دوخت لازم انجام می گیرد . بعد از آن عمل تا زدن انجام شده و جهت تثبیت تاخوردگی به انبار موقت هدایت می شوند . پس از تثبیت تاخوردگی برش نهایی جلد دفترچه انجام می گیرد ، که برش طولی باعث می گردد ابعاد دفترچه به اندازه 17.5*22 سانتی متر در آید . پس از این مرحله کنترل کیفیت انجام می گیرد و دفترچه های معیوب و نامرغوب جدا می شوند و از آنجا دفترچه های ساخته شده جهت بسته بندی و کارتن به محل انبار محصول حمل می گردند .

 


مواد اولیه مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید لوازم التحریر | دفترچه تحریر

 

• کاغذ 60 گرمی

• مقوا یا شومینه ( 175 گرمی )

• نخ پلاستیکی جهت بسته بندی

• مفتول منگنه

• جوهر

• تیغه برش

• کارتن

 

دانلود طرح توجیهی تولید لوازم التحریر | دفترچه تحریر

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید لوازم التحریر | دفترچه تحریر ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool