جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع داروسازیطرح توجیهی تولید کرم های آرایشی و بهداشتی سال 1400 + pdf + word
طرح توجیهی تولید رادیو جیبی دو موج سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf ) - 5.0 out of 5 based on 3 votes
امتیاز کاربر:  / 3
ضعیفعالی 

Two Wave Pocket Radio

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید رادیو جیبی دو موج سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید رادیو جیبی دو موج را که آرشیوی و مربوط به سال های گذشته می باشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

رادیو به اصطلاح به دستگاهی اطلاق می شود ، که امواج رادیویی را از فرستنده دریافت و سپس این امواج را به صوت تبدیل می کند . محصول این طرح رادیو جیبی دوموج می باشد ، که قابلیت دریافت امواج FM و AM را دارا می باشد . این رادیو از نوع قابل حمل می باشد و قابلیت استفاده از آن در هر مکانی که امواج رادیویی قابل دریافت می باشد امکان پذیر است .

 


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید رادیو جیبی دو موج


با توجه به بررسی های انجام گرفته در ارتباط با اهمیت استراتژیک کالا ، محصول طرح در ایران دارای اهمیت استراتژیکی نبوده ، اما باتوجه به این که امروزه سرعت انتقال و دریافت اخبار و اطلاعات در جهان مسئله بسیار حائز اهمیتی می باشد و رادیو هم از ابزار صوتی انتقال سریع اخبار و اطلاعات سرتاسر جهان می باشد . لذا عواملی چون حجم کوچک و استفاده آسان و عدم دسترسی به تلوزیون و اینترنت در همه مکان ها به اهمیت این کالا افزوده است .

این محصول قابل تولید در اکثر کشور ها بوده و درضمن این کالا دارای هیچگونه موانع سیاسی ، اجنماعی و ... جهت ورود به بازار نمی باشد . دانش فنی و مهارت های لازمه جهت تولید این محصول و تکنولوژی مربوط به آن در کشور وجود دارد .

 


شرایط وارات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید رادیو جیبی دو موج


با مراجعه به کتاب مقررات واردات و صادرات وزارت بازرگانی نتیجه گیری شده است که محدودیت خاصی جهت واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمرکی امکان واردات وجود خواهد داشت .

همچنین از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی جهت صادرات محصول تولیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد .

استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید رادیو جیبی دو موج :

استاندارد این محصول ، بدست آمده از اطلاعات سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به شرح استاندارد ملی ایران به شماره 3133 می باشد .

کشور های عمده تولیدکننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی طرح توجیهی تولید رادیو جیبی دو موج :

از کشور های عمده تولیدکننده رادیوجیبی می توان به چین ، آلمان و ترکیه اشاره نمود و به دلیل این که این محصول کاربرد فراگیردر سرتاسر جهان دارد ، تمامی کشور های دنیا مصرف کننده این محصول می باشند .

 


فرایند تولید رادیو جیبی دو موج


محصول موردنظر از قطعات ساختنی ( برق مدار ، سیم های اتصال ) و قطعات خریداری شده ( جعبه و درب آن ، طلق نمایش باند رادیو ، بوبین IF و هسته ، ولوم صوت ، دکمه تنظیم صدا و موج ، کلید تبدیل ، خازن متغیر ، ترانزیستور ، آنتن ، بلندگو ، جاباطری و ... ) تشکیل یافته است .

در مرحله اول تولید ابتدا فیبر خریداری شده توسط تیغ برش دستی ، برش می خورد . سپس در مرحله دوم بر روی فیبر برش خورده طرح مدار را به وسیله رنگ روغنی و سیلک رسم می کنند ، بدین صورت که سیلک چاپ شده را روی فیبر قرار داده و سپس بوسیله کارد رنگ روغنی را بر روی آن می کشند ، سپس فیبر رنگی را در وان اسید پرکلروفر فرو می برند ، که بدین ترتیب مس پشت فیبر مکان هایی که رنگ روغن دارد در اسید حل می شود .

سپس به منظور از بین بردن رنگ روغنی ، فیبر را به وسیله تینر و با برس دستی می شویند و در مرحله سوم فیبر ها را به وسیله دریل رومیزی و مته شماره 1 سوراخکاری می کنند . این سوراخکاری به منظور تعبیه محل پایه ها صورت می گیرد . بعد از سوراخکاری فیبر در مرحله چهارم ، عملیات چاپ نیز صورت می گیرد . این عمل بدین ترتیب است که ابتدا محل پایه ها را به وسیله لتراست می پوشانند و سپس رنگ تینری سبز را به وسیله کمپرسور روی فیبر می پاشند .

سپس لتراست ها را بوسیله تینر پاک می کنند . این کار بدین منظور است که ، قلع فقط در محل پایه ها بنشیند . در مرحله پنجم فیبر را به ماده ای به نام فلاکس آغشته می کنند . این کار بدین منظور انجام می شود که عملیات لحیم کاری ظریف تر و بهتر انجام گیرد .

در ادامه ابتدا قطعات الکترونیکی را در جای خود می چینند و سپس فیبر را بر روی قلع درون وان مماس می کنند ، تا قلع در محل پایه ها بنشیند و عملیات لحیم کاری انجام شود . در مرحله بعد اضافه پایه قطعات الکترونیکی را توسط قیچی برش می دهند . فیبر را با تینر می شویند . این شستشو بدین منظور است که خورندگی فلاکس باعث ازبین رفتن مدار مس نشود . مدار را توسط اسیلوسکوپ و تجهیزات آزمایشگاهی دیگر تنظیم و کنترل می کنند و پس از آن عملیات مونتاژ نهایی و بستن درب جعبه را انجام می دهند .

در آخر محصولات را بسته بندی می کنند . بدین ترتیب که ابتدا هر دستگاه را در جعبه های مقوایی به ابعاد 4*10*15 و سپس هر 120 دستگاه را در یک کارتن مقوایی سه لایه به ابعاد 45*40*40 قرار می دهند .

 


تجهیزات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید رادیو جیبی دو موج

 

- کمپرسور باد

- اسیلسکوپ

- دریل

- وان اسید گرم

- وان قلع و فلاکس

- سیگنال ژنراتور RF و AF

- اهم متر

- فیکسچر و شابلون

- قالب

 

دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید رادیو جیبی دو موج

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید رادیو جیبی دو موج ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool