جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع نساجی و پارچهطرح توجیهی تولید منسوجات نبافته | البسه یکبار مصرف سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Fiberglass tanks

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی ساخت مخازن فایبر گلاس سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی ساخت مخازن فایبر گلاس را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


جهت تهیه طرح توجیهی ساخت مخازن فایبر گلاس ، این صفحه را مطالعه نمایید . مخازن فایبرگلاس در مواردی مانند ذخیره و نگهداری آب ، سیالهای شیمیایی اسیدی و بازی و ... کاربرد دارند . از جمله ویژگی های این مخازن می توان به وزن سبک ، مقاومت مکانیکی و استحکام بسیار بالا ، پایداری نسبی در برابر اشعه UV و مقاومت شیمیایی ، سازگاری آنها با محیط زیست اشاره نمود .

 


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی ساخت مخازن فایبر گلاسمخازن فایبرگلاس ، مخازنی سبک و مقاوم در برابر خورندگی می باشند که تحت استانداردهای پیشرفته کیفی تولید می شوند . مخازن فایبرگلاس با توجه به نوع رزین مصرفی و نحوه مسلح شدن آنها ، به چندین نوع تقسیم می شوند که یکی از آنها مخازن GRP مخفف ( Glass Reinforced plastic Pipe ) است ولی معمولاً نامهای فایبرگلاس و GRP را مترادف یکدیگر می گیرند . مخازن فایبرگلاس در مواردی مانند ذخیره و نگهداری آب ، سیالهای شیمیایی اسیدی و بازی و ... کاربرد دارند . از جمله ویژگی های این مخازن می توان به وزن سبک ، مقاومت مکانیکی و استحکام بسیار بالا ، پایداری نسبی در برابر اشعه UV و مقاومت شیمیایی ، سازگاری آنها با محیط زیست اشاره نمود . محصول تیپ این طرح مخازن فایبرگلاس با قطر اسمی 2500 میلی متر و طول 6 متر با ظرفیت 30 مترمکعب می باشد .

 


فرآیند اجرای این طرح توجیهی ساخت مخازن فایبر گلاسدر این طرح مخازن فایبرگلاس بر اساس روش فیلامنت پیچشی ناپیوسته تولید می شوند . در این فرآیند الیاف شیشه که به رزین آغشته شده اند به دور یک مندرل ( قالب لوله ای شکل ) پیچیده می شوند ، که عامل افزایش استحکام مخزن در جهت شعاعی می باشند . همچنین از ماسه های سیلیسی پیش آغشته شده که در حین فرآیند افزوده می شود برای افزایش استحکام حلقوی مخزن و کاهش هزینه ی مواد اولیه استفاده می گردد .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی ساخت مخازن فایبر گلاسماشین آلات این خط شامل دستگاه های مربوط به FW ( Filament Winding Machine )  ناپیوسته می باشد .

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه ساخت مخازن فایبر گلاس

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی ساخت مخازن فایبر گلاس با کامفار ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool