جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های کشاورزی و دامپروری و کشت و صنعتطرح توجیهی کاشت و زراعت چوب پالونیا سال 1401 + word + pdf
طرح توجیهی ماشین آلات و تجهیزات راهسازی ( بیل مکانیکی و لودر بکهو ) سال 1400 - 2.0 out of 5 based on 4 votes
امتیاز کاربر:  / 4
ضعیفعالی 

Excavators loaders

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید ماشین آلات و تجهیزات راهسازی تولید بیل مکانیکی و لودر و بیل بکهو سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید ماشین آلات و تجهیزات راهسازی تولید بیل مکانیکی و لودر و بیل بکهو را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

 

ماشین آلات و تجهیزات سنگین راهسازی در اجرای پروژه های عمرانی مانند راهسازی ، راه اندازی یک خط راه آهن و یا ساختن یک سد بدون کاربرد دارد به عنوان مثال بیل های مکانیکی عمدتاً برای گود برداری در خاک و بار کردن آن با کامیون یا تریلی و یا تسمه نقاله ها بکار می رود انواع پرقدرت آن قادر به گود برداری در تمام انواع خاکها بجز صخره سنگها بدون تخریب اولیه می باشد .

 


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید ماشین آلات راهسازی مانند تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو


 

ماشین آلات سنگین به عنوان زیر بنای توسعه در جهت عمران کشور مورد نیاز است و به هیچ عنوان نمی توان آن را یک کالای مصرفی و لوکس تلقی کرد . چرا که می توانیم عمده فعالیت های خود را بدون ابزار و ماشین های لوکس و شاید با سختی بیشتری انجام دهیم ، اما بدون شک اجرای پروژه های عمرانی مانند راهسازی ، راه اندازی یک خط راه آهن و یا ساختن یک سد بدون دخالت ماشین آلات سنگین حتی با سختی فراوان هم امکان پذیر نخواهد بود .

بیل مکانیکی

بیل های مکانیکی از اولین ماشین آلات مدرن ساختمانی است که در عملیات خاکی بکار رفته است . بیل های مکانیکی عمدتاً برای گود برداری در خاک و بار کردن آن با کامیون یا تریلی و یا تسمه نقاله ها بکار می رود انواع پرقدرت آن قادر به گود برداری در تمام انواع خاکها بجز صخره سنگها بدون تخریب اولیه می باشد .

لودر

لودرها به طور وسیعی در کارهای ساختمانی برای حمل توده مواد ( نظیر خاک و سنگ ) ، بارگیری کامیونها ، خاکبرداری ، حفاری و گاهی تسطیح ( به عنوان بولدوزر ) و غیره بکار گرفته می شوند . بر خلاف اسکریپرها که به طور همزمان برای بارگیری و حمل استفاده می شوند ، لودرها همواره باید به همراه ماشین های انتقال دهنده مانند کامیونها به کار گرفته شوند .

بکهو لودر

بیل بکهو در واقع لودرهای کوچکی هستند که در پشت خود یک بیل مکانیکی دارند و برای کارهای سبک استفاده می شوند کلیه مشخصات عمومی آنها مانند لودرها و بیل های مکانیکی است به دلیل دو کاره بودن این ماشین در بسیاری از پروژه های کوچک از این وسیله استفاده می شود .

 


فرآیند تولید ماشین آلات و تجهیزات راهسازی مانند تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو


 

بخش عمده ای از قطعات فولادی اعم از شاسی – مجموعه اهرم و باکت – کاورموتور و ... از طریق روش های مختلف مهندسی مثل مهندسی معکوس ، نقشه های برشی – قطعات و مونتاژی تهیه و جهت ساخت به واحد ماشین کاری و ساخت تحویل می گردد .

نقشه های برشی در قالب فایل های CNC تحویل واحد برش گردیده و از دو روش ( برش هوا یا برش پلاسما ) در فرآیند برشکاری قرار می گیرد . کلیه قطعات پس از برشکاری و تمیزکاری ، مورد کنترل و بازرسی قرار گرفته و با تاییدیه نهایی به انبار قطعات منتقل می گردد .

واحد ماشین کاری با داشتن ماشین آلات و تجهیزات شامل ( دستگاه های تراش – فرز – بورینگ – دریل رادیال – نورد 5/1 و 3 متری – پرس برک و... ) کلیه عملیات ماشین کاری قطعات را انجام می دهد .

واحد ساخت در دو قسمت مونتاژ و جوشکاری ، قطعات را با استفاده از نقشه های مونتاژی و قرار دادن در فیکسچرهای مربوط به آنها ، مونتاژ نموده و با فیکسچرهای مختص جوش ، توسط دستگاه های جوش Mig-Mag، جوشکاری کرده و پس از تمیزکاری و سند بلاست به واحد انبار تحویل می نماید .

مونتاژ در خطوط بیل مکانیکی و لودر مطابق ایستگاه های کاری پیوست صورت می پذیرد . قطعات در غالب CKD رنگ شدنی و رنگ نشدنی و قطعات ساختنی بر اساس B.O.M از انبار کارخانه تحویل و بر اساس دستورالعمل های مونتاژی و پروسه زمانی کار ، مونتاژ گردیده و به صورت محصول کامل از خط مونتاژ خارج می گردد .

 


ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز طرح توجیهی تولید ماشین آلات و تجهیزات راهسازی مانند تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو


 

دستگاه های CNC

دستگاه شات بلاست

دستگاه جوش

دستگاه پرس و مونتاژ

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید ماشین آلات و تجهیزات راهسازی ( بیل مکانیکی و لودر بکهو )

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید ماشین آلات و تجهیزات راهسازی ( بیل مکانیکی و لودر بکهو ) با کامفار ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool