طرح توجیهی تولید چرخ خیاطی صنعتی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )

Industrial Sewing Machine

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید چرخ خیاطی صنعتی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید چرخ خیاطی صنعتی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

با توجه به اینكه بیش از 140 سال از اختراع چرخ خیاطی می گذرد ، اگرچه این ماشین از حالت دستی به ماشینی تغییر یافته و نیز نمونه های کنونی با دانش تكنولوژی جدید پیشرفت نمونه و تنوع در نوع دوخت و كارایی آن متنوع شده است ، اما همچنان یگانه در امر تولید پوشاك باقی مانده است و لذا دارای كالای جایگزین نمی باشد.

 


نکاتی درباره چرخ خیاطی صنعتی


 

چرخ خیاطی وسیله ای است كه برای دوختن پارچه، چرم، ... بكار می رود. چرخ خیاطی در دوره انقلاب صنعتی جهت كم كردن كار دستی و سرعت بخشیدن به امر تولید اختراع شد. با اختراع چرخ خیاطی از ابتدا تا به امروز، تغییرات بسیار زیادی در صنعت دوخت و تهیه لباس انجام شد. این دستگاههای اضافی ابتدا در اروپا اختراع شد و مورد تماشا و استفاده قرار گرفت و غرض از بكار بردن آن ها این بود كه علاوه بر كارهای عادی كه بوسیله چرخ خیاطی بعمل می آید كارهای دیگری نیز مانند برودری دوزی و دوختن جا دكمه و غیره با آن انجام می گیرد. البته چون سوزن چرخ های خیاطی بطریق عمودی بالا و پایین می رود سوزن دستگاه زیگزاگ به چپ و راست هم رفته و در نتیجه قادر به دوختن زیگزاگ می شود . با بكار بردن اینگونه لوازم دستگاه چرخ خیاطی عادی قادر است انواع دوختهای تزئینی زیبا و عالی را بدوزد .

 


استاندارد های مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید چرخ خیاطی صنعتی


 

استاندارد رایج برای تولید چرخ خیاطی بیشتر در خصوص استانداردهای تلرانس ابعادی و كیفی قطعات تولیدی و همچنین خطوط مونتاژ می باشد . لذا استاندارد خاص در كشور برای آن وجود ندارد. اما استاندارد خارجی آن كه 2ASTM D می باشد و ویرایش دوم آن در سال2010 چاپ شده است.

ASTM D204 – 02 (2010) e1 Standard Test Methods for Sewing Threads

 


صادرکنندگان و واردکنندگان عمده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید چرخ خیاطی صنعتی


 

با توجه به نتایج بدست آمده از میزان صادرات كشورهای جهان در سال 2011 ، بیشترین صادرات مربوط به كشور چین با 410000 ماشین چرخ خیاطی می باشد و بعد از آن كشور چین تایبه ، ویتنام و تایوان می باشد. همچنین نتایج بدست آمده از میزان واردات كشورهای جهان در سال 2011 ، بیشترین صادرات مربوط به كشور آمریكا با 210000 ماشین چرخ خیاطی می باشد و بعد از آن كشور آلمان ، ژاپن و استرالیا می باشد.

 


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید چرخ خیاطی صنعتی


 

با مراجعه به كتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی ، نتیجه گیری شده است كه محدودیت خاصی برای واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمركی ذكر شده در طرح توجیهی تولید چرخ خیاطی صنعتی واردات انجام می گیرد.

با توجه به اطلاعات زیر میزان واردات این محصول از كشور های چین، تایلتد ، تایوان، آلمان و ...   بوده بطوری كه در سال 1391 در جمع 653 تن می باشد .

از نقطه نظر مقررات وزارت صنعت ، معدن و تجارت و معاونت بازرگانی، برای صادرات محصولات تولیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد. لیكن از آنجایی كه این محصولات، یك كالای صنعتی محسوب می گردند، از این رو ورود به بازارهای جهانی مستلزم برخورداری از شرایط استاندارد آن كشورها می باشد.

 


بررسی و ارائه اطلاعات لازم در زمینه قیمت تولید داخلی و جهانی چرخ خیاطی

 

این نوع محصول با توجه به نوع كاربرد و زمینه های مصرفی، ویژگی ها و سایزهای مختلف و متنوعی دارند ، كه به تبع آن قیمت محصول برگرفته از آن ها مختلف خواهد بود . با توجه به اینكه نیاز داخل هم از واردات و هم از تولید داخل تأمین می گردد، لازم است قیمت این محصول از هر دو منبع مورد بررسی قرار گیرد.

در حال حاضر می توان اعلام نمود تولید چرخ خیاطی در كشور بومی شده است و نیز كشور ایران دارای توان صاداراتی در این صنعت می باشد. شركت های بزرگ تولید این صنعت عبارتند از:  

شركت آسان دوخت ویستا كه در سال 1390 با هدف واردات قطعات و تولید چرخ خیاطی كامپیوتری در تهران تاسیس گردید.

ماكسیما مدل 2900 اولین محصول این واحد است كه تكنولوژی سال 2011 می باشد كه در سراسر دنیا و همچنین ایران عرضه شده است .

با توجه به دانش روز و نوگرایی و همچنین تجربه نیم قرنی مدیران و سابقه طولانی همكاری با كارخانه مادر, موفق به دریافت گواهی SEWMASTER,CO,LTD تولید شده است . این محصول جایگزین كارخانه تایوانی چرخ های مكانیكی در بازار ایران كرد . سابقه عرضه چرخ های الكترونیكی و كامپیوتری در دنیا به حدود 30 سال می رسد ، ولی در ایران به سبب عدم آشنایی عرضه كنندگان هیچگاه جایگاه مناسبی وجود نداشته است . این شركت به خدمات نوین توجه خاصی داشته است.

چرخ های سینگر 518 برنینا 840 و ژانومه 802 كه اعتبار چرخ های خیاطی جهان هستند ، ولی در دنیای مصرفی امروز دیگر برای خود این كمپانی ها توجیه اقتصادی برای عرضه این چنین محصولات وجود ندارد و به سبب بحران های اقتصادی در دنیا اغلب كمپانی های بزرگ در ابتدا در دهه 50 میلادی در ژاپن در دهه 60 درتایوان وكره جنوبی سپس در سال های اخیر در چین سرمایه گذاری نمودند .

امروز تایوان معتبر ترین تولیدكننده چرخ های دوزندگی خانگی و صنعتی در سراسر دنیا می باشد. سرمایه گذاران اروپایی و ژاپنی نقش بسزایی در این خصوص داشتند و در آینده چین این نقش را ایفا خواهد كرد ، ولی تا امروز چین نتوانسته به دانش لازم و كافی تولید چرخ های خانگی برسد و تولیداتش اغلب جوابگوی كار حرفه ای نبوده است .

در سوپرماركت های بزرگ اروپایی عمدتا به عنوان كالای بازاری با قیمت های 220 تا 180 دلار به فروش می رسد و كارخانجات سازنده هیچ گارانتی به این محصولات نمی دهند ، چون مواد اولیه آن ها و دانش ساخت آن جوابگو ضمانت نمی باشد.

فروشگاه چرخ خیاطی طاها، فروشگاه طاها با بیش از دو دهه سابقه فعالیت در زمینه تهیه و توزیع انواع ماشین آلات دوخت و برش خانگی و صنعتی در تهران و شهرستان ها با پرسنل كار آزموده ومجرب به علم روز مفتخراست .

شركت كاچیران : در 1359 تاسیس و پس از تكمیل عملیات ساختمانی و نصب ماشین آلات در سالن ها در سال 1370 آغاز به كاركرد . در حال حاضر بیش از 30 مدل چرخ خیاطی نیولایف، یاسمین و ژانینا با كارایی و با قیمت های متفاوت در داخل كشور تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود .

 


اهمیت نوع آلیاژ در ساخت چرخ خیاطی صنعتی

 

 لازم به ذكر است در قدیم كارخانجات اسلحه سازی اقدام به ساخت قطعات چرخ خیاطی می كردند ، چون از نقطه نظر علم متالورژی نوع آلیاژ این قطعات خیلی دارای اهمیت است و از نظر دانش فنی مهندسی تولید بایستی با تلرانس خیلی پایین ساخته شود . همچنین ماشین ابزار مختلف، تلرانس های مختلفی را تولید كرده و لقی های متفاوتی دارند ، به غیر از لقی های ماشین آلات، عوامل دیگری مانند عمر ابزار و قابلیت تكرارپذیری ماشین نیز بر دقت خروجی اعمالی به قطعه تأثیر می گذارد.                                             

گفتنی است كه دقت هر ماشین ابزار ، اقتصادی ترین تلرانس بوده و اگر بخواهیم دقتی بالاتر از آن را از ماشین ابزار بگیریم، قیمت بالا خواهد رفت ، زیرا به تنظیم دقیق تر و زمان بیشتری نیاز دارد و قیمت گاها تا چند برابر بیشتر خواهد شد و دقیقا به همین دلیل نمی توان امروز چرخ خیاطی در چین تولید كرد ، كه هم ارزان باشد و هم دقیق و استاندارد و دلیل بی كیفیت بودن چرخ های مكانیكی توجه اعم و خاص كارخانجات به قیمت تمام شده پایین محصول خود می باشد . امروزه در اكثر كشورها چرخ های كامپیوتری جایگزین چرخ های معمولی شده اند.

محصولی بدون جایگزین !

دنیای امروز محصولات جایگزین با هدف كاهش هزینه و بهبود عملكرد و كارایی بالاتر طراحی و تولید می گردند ، كه بدنبال آن نیازها و بازارهای جدیدی را برای رقابت بوجود می آورند . اما با توجه به اینكه بیش از 140 سال از اختراع چرخ خیاطی می گذرد ، اگرچه این ماشین از حالت دستی به ماشینی تغییر یافته و نیز نمونه های کنونی با دانش تكنولوژی جدید پیشرفت نمونه و تنوع در نوع دوخت و كارایی آن متنوع شده است ، اما همچنان یگانه در امر تولید پوشاك باقی مانده است و لذا دارای كالای جایگزین نمی باشد.

 

دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید چرخ خیاطی صنعتی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید چرخ خیاطی صنعتی ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.