جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع سلولزیطرح توجیهی تولید کاغذ دیواری سال 1401 + گرید + کامفار + مشاوره
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Water heater regulator valve2

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی شیر رگلاتور آبگرمکن سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی شیر رگلاتور آبگرمکن را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. شیر رگلاتور آبگرمكن به عنوان شیر كنترل یك آبگرمكن مورد استفاده دارد . هر دستگاه آبگرمكن مجهز به یك عدد شیر كنترل یا شیر رگلاتور می باشد و بدون آن آبگرمكن ناقص وفاقد كارائی می باشد .


نکاتی درباره محصول شیر رگلاتور آبگرمکن


 

رگلاتور دستگاهی است كه در صورت تغییر جریان گاز می تواند میزان فشار آن را در حد معینی كنترل نماید . همچنین این تجهیزات قطع جریان گاز را در مواقع دریافت فیدبك از سنسور برعهده دارند و بدینوسیله می توان آن را یكی از قطعات حساس و كنترلی آبگرمكن معرفی كرد .

رگلاتورها از نظر ساختمانی در انواع فنری ( Spring Loading ) و پایلوت دار (Pilot Regulator operated ) عرضه می گردند .

در رگلاتورهای پایلوت دار تغییرات فشار خروجی با نیروی فنر ، در رگلاتورمتری دیگر به نام پایلوت مقایسه شده و نتیجه آن به صورت فشار گاز به دیافراگم رگلاتور اصلی اعمال می گردد و به عبارت دیگر تغییرات فشار خروجی تقویت شده و سپس باعث تغییر وضعیت شیر مانع می گردد .

پایلوت عبارت است از یك رگلاتور فنری كه از فشار ورودی تغذیه شده و متناسب با میزان فشردگی فنر خود فشار خروجی را مهیا می سازد . این فشار به عنوان فشار فرمان رویرگلاتور اصلی اعمال می شود .

در هر آبگرمكن تعداد یك عدد رگلاتور نصب می گردد ، كه این رگلاتور مخصوص آبگرمكن می باشد ، رگلاتورها همچنین با گرفتن فرمان از ترموستات جریان گاز را قطع می كنند .

انواع رگلاتورها

شیر رگلاتور بر اساس موارد كاربرد آنها به دو دسته آبگرمكن های دیواری و مخزن دارتقسیم می گردد ، كه در طرح حاضر هدف تولید هر دوی آن ها می باشد .

 


شرایط واردات و صادرات محصول موررد بررسی در طرح توجیهی تولید شیر رگلاتور آبگرمکن


 

با مراجعه به كتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی در ردیف شماره تعرفه ذكرشده ، نتیجه گیری شده است كه محدودیت خاصی برای واردات محصولات مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمركی به میزان 40 درصد ، امكان واردات وجود خواهد داشت .

از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی ، برای صادرات محصول تولیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد .

 


استاندارد های قابل توجه جهت اجرای طرح توجیهی تولید شیر رگلاتور آبگرمکن


 

استاندارد ملی ایران

با مراجعه به اطلاعات موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، نتیجه گیری شده است ، كه استاندارد ملی شماره 6230 تدوین شده در سال 1381 در ارتباط با استاندارد لازم شیر رگلاتورآبگرمكن می باشد .

استانداردهای جهانی

استانداردهای جهانی زیر در مورد شیر رگلاتور آبگرمكن در جهان وجود دارد .

ADVANTICA

EN 26

 


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید شیر رگلاتور آبگرمکن


 

شیر رگلاتور آبگرمكن به عنوان شیر كنترل یك آبگرمكن مورد استفاده دارد . ذكر این نكته دراینجا ضروری است ، كه كلیه وسایل گازسوز لازم است از یك سیستم كنترل فشار گاز ، قطع و وصل آن به صورت اتوماتیك و اعمال كنترل هوشمند بر روی وسیله گاز سوز را انجام دهند ، تا بدینوسیله علاوه بر عملكرد درست و مطلوب آن وسیله ، نكات ایمنی نیز در سطح كامل اجرا گردد . از این رو در مورد آبگرمكن ، محصول مورد مطالعه این نقش را بر عهده دارد . هر دستگاه آبگرمكن مجهز به یك عدد شیر كنترل یا شیر رگلاتور می باشد و بدون آن آبگرمكن ناقص وفاقد كارائی می باشد .

از این رو در اینجا می توان گفت كه با توجه بر مورد كاربرد معرفی شده و نقش شیر رگلاتور در آن ، هیچگونه كالای جایگزین را نمی توان برای محصول مورد مطالعه معرفی كرد و لذا لازم است این قطعه در جایگاه خود مورد استفاده قرار گیرد ، بطوری كه با حذف آن در واقع آبگرمكن از كار افتاده و غیر قابل استفاده می گردد .

 


بررسی اهمیت استراتژیكی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید شیر رگلاتور آبگرمکن


 

آبگرمكن یكی از لوازم خانگی مورد استفاده بشر می باشد ، كه از آن برای تهیه آب گرم مورد نیاز منازل و محیط های كوچك استفاده می گردد . شیر رگلاتور نیز یكی از قطعات اساسی و حساس آن می باشد و بدون آن امكان تولید و عرضه آبگرمكن وجود نخواهد داشت .

برای بررسی اهمیت محصول مورد مطالعه در بازار ، بهتر است اهمیت آبگرمكن در بازارمورد مطالعه قرار گیرد . لذا با توجه بر آن مشاهده می گردد كه این محصول اهمیت بالائی در زندگی انسان ها دارد . لیكن باید گفت كه این اهمیت در سطح استراتژیك نبوده و لذا در اینجا اهمیت محصول مورد مطالعه را می توان در فهرست اقلام ضروری زندگی انسان ها طبقه بندی كرد .

موضوع قابل ذكر دیگر در مورد محصول مورد مطالعه ، قرار داشتن آبگرمكن در فهرست اقلام صادراتی كشور می باشد . لوازم خانگی در كشورمان دارای روند مناسب صادراتی بوده وسیاست های كلان كشور در جهت توسعه آن قرار دارد . از اینرو تولید داخل قطعات آن سبب تحقق هر چه بیشتر سیاست های فوق خواهد گردید .

 


كشورهای عمده تولید كننده و مصرف كننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید شیر رگلاتور آبگرمکن


 

کشور های عمده تولید کننده :

با انجام جستجوهای اینترنتی و بررسی میزان صادرات و تولید با استفاده از سایت مركز تجارت جهانی ، كشورهای عمده تولید كننده شیر آلات ، به صورت زیر استخراج و جمع آوری شده است .

- آلمان

- ایتالیا

- چین

- بلژیك

- كانادا

- جمهوری چك

- هلند

- تركیه

- روسیه

كشورهای عمده مصرف كننده

پیش تر موارد كاربرد محصول مورد مطالعه بیان گردید . از این رو با توجه بر آن می توان گفت كه كلیه كشورهای جهان را می توان به عنوان كشورهای مصرف كننده این كالا معرفی كرده و نمی توان كشور خاصی را در این مورد استثنا كرد . 

 


فرایند تولید شیر رگلاتور آبگرمکن

 

در فرایند تولید محصول ، قطعات آماده شامل قطعات پلاستیكی ، اتصالات ، قطعات مكانیكی وغیره می باشد ، كه همه از بازار تامین شده و در طرح حاضر مونتاژ خواهند گردید . 

با توجه به فرایند محصول می توان گفت كه تكنولوژی مورد استفاده در تولید شیر رگلاتور آبگرمكن در مورد كلیه واحدهای تولیدی آن یكسان است و تفاوت خاصی بین تكنولوژی ها وجود ندارد . و آنچه در این فرایند دارای اهمیت است موارد زیر می تواند عنوان گردد .

- دقت و كیفیت فرایند ساخت مونتاژ

- كیفیت طراحی و مهندسی معكوس اجرا شده

- كیفیت عملكردی شیر

- كیفیت مواد و قطعات آماده مصرف

- كنترل كیفیت دقیق

- تست عملكردی صحیح

 


ماشین آلات خط تولید شیر رگلاتور آبگرمکن

 

- ماشین تراش

- ماشین فرم لوله

- ماشین مته

- ماشین سنگ

- ماشین پرس مكانیكی

- ماشین پرس هیدرولیك

- دستگاه جوش بریز

 

:: دانلود طرح توجیهی آماده احداث کارخانه تولید شیر رگلاتور آبگرمکن

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید شیر رگلاتور آبگرمکن ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool