طرح توجیهی تولید شیر رگلاتور آبگرمکن سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )

Water heater regulator valve2

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی شیر رگلاتور آبگرمکن سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی شیر رگلاتور آبگرمکن را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. شیر رگلاتور آبگرمكن به عنوان شیر كنترل یك آبگرمكن مورد استفاده دارد . هر دستگاه آبگرمكن مجهز به یك عدد شیر كنترل یا شیر رگلاتور می باشد و بدون آن آبگرمكن ناقص وفاقد كارائی می باشد .


نکاتی درباره محصول شیر رگلاتور آبگرمکن


 

رگلاتور دستگاهی است كه در صورت تغییر جریان گاز می تواند میزان فشار آن را در حد معینی كنترل نماید . همچنین این تجهیزات قطع جریان گاز را در مواقع دریافت فیدبك از سنسور برعهده دارند و بدینوسیله می توان آن را یكی از قطعات حساس و كنترلی آبگرمكن معرفی كرد .

رگلاتورها از نظر ساختمانی در انواع فنری ( Spring Loading ) و پایلوت دار (Pilot Regulator operated ) عرضه می گردند .

در رگلاتورهای پایلوت دار تغییرات فشار خروجی با نیروی فنر ، در رگلاتورمتری دیگر به نام پایلوت مقایسه شده و نتیجه آن به صورت فشار گاز به دیافراگم رگلاتور اصلی اعمال می گردد و به عبارت دیگر تغییرات فشار خروجی تقویت شده و سپس باعث تغییر وضعیت شیر مانع می گردد .

پایلوت عبارت است از یك رگلاتور فنری كه از فشار ورودی تغذیه شده و متناسب با میزان فشردگی فنر خود فشار خروجی را مهیا می سازد . این فشار به عنوان فشار فرمان رویرگلاتور اصلی اعمال می شود .

در هر آبگرمكن تعداد یك عدد رگلاتور نصب می گردد ، كه این رگلاتور مخصوص آبگرمكن می باشد ، رگلاتورها همچنین با گرفتن فرمان از ترموستات جریان گاز را قطع می كنند .

انواع رگلاتورها

شیر رگلاتور بر اساس موارد كاربرد آنها به دو دسته آبگرمكن های دیواری و مخزن دارتقسیم می گردد ، كه در طرح حاضر هدف تولید هر دوی آن ها می باشد .

 


شرایط واردات و صادرات محصول موررد بررسی در طرح توجیهی تولید شیر رگلاتور آبگرمکن


 

با مراجعه به كتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی در ردیف شماره تعرفه ذكرشده ، نتیجه گیری شده است كه محدودیت خاصی برای واردات محصولات مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمركی به میزان 40 درصد ، امكان واردات وجود خواهد داشت .

از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی ، برای صادرات محصول تولیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد .

 


استاندارد های قابل توجه جهت اجرای طرح توجیهی تولید شیر رگلاتور آبگرمکن


 

استاندارد ملی ایران

با مراجعه به اطلاعات موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، نتیجه گیری شده است ، كه استاندارد ملی شماره 6230 تدوین شده در سال 1381 در ارتباط با استاندارد لازم شیر رگلاتورآبگرمكن می باشد .

استانداردهای جهانی

استانداردهای جهانی زیر در مورد شیر رگلاتور آبگرمكن در جهان وجود دارد .

ADVANTICA

EN 26

 


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید شیر رگلاتور آبگرمکن


 

شیر رگلاتور آبگرمكن به عنوان شیر كنترل یك آبگرمكن مورد استفاده دارد . ذكر این نكته دراینجا ضروری است ، كه كلیه وسایل گازسوز لازم است از یك سیستم كنترل فشار گاز ، قطع و وصل آن به صورت اتوماتیك و اعمال كنترل هوشمند بر روی وسیله گاز سوز را انجام دهند ، تا بدینوسیله علاوه بر عملكرد درست و مطلوب آن وسیله ، نكات ایمنی نیز در سطح كامل اجرا گردد . از این رو در مورد آبگرمكن ، محصول مورد مطالعه این نقش را بر عهده دارد . هر دستگاه آبگرمكن مجهز به یك عدد شیر كنترل یا شیر رگلاتور می باشد و بدون آن آبگرمكن ناقص وفاقد كارائی می باشد .

از این رو در اینجا می توان گفت كه با توجه بر مورد كاربرد معرفی شده و نقش شیر رگلاتور در آن ، هیچگونه كالای جایگزین را نمی توان برای محصول مورد مطالعه معرفی كرد و لذا لازم است این قطعه در جایگاه خود مورد استفاده قرار گیرد ، بطوری كه با حذف آن در واقع آبگرمكن از كار افتاده و غیر قابل استفاده می گردد .

 


بررسی اهمیت استراتژیكی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید شیر رگلاتور آبگرمکن


 

آبگرمكن یكی از لوازم خانگی مورد استفاده بشر می باشد ، كه از آن برای تهیه آب گرم مورد نیاز منازل و محیط های كوچك استفاده می گردد . شیر رگلاتور نیز یكی از قطعات اساسی و حساس آن می باشد و بدون آن امكان تولید و عرضه آبگرمكن وجود نخواهد داشت .

برای بررسی اهمیت محصول مورد مطالعه در بازار ، بهتر است اهمیت آبگرمكن در بازارمورد مطالعه قرار گیرد . لذا با توجه بر آن مشاهده می گردد كه این محصول اهمیت بالائی در زندگی انسان ها دارد . لیكن باید گفت كه این اهمیت در سطح استراتژیك نبوده و لذا در اینجا اهمیت محصول مورد مطالعه را می توان در فهرست اقلام ضروری زندگی انسان ها طبقه بندی كرد .

موضوع قابل ذكر دیگر در مورد محصول مورد مطالعه ، قرار داشتن آبگرمكن در فهرست اقلام صادراتی كشور می باشد . لوازم خانگی در كشورمان دارای روند مناسب صادراتی بوده وسیاست های كلان كشور در جهت توسعه آن قرار دارد . از اینرو تولید داخل قطعات آن سبب تحقق هر چه بیشتر سیاست های فوق خواهد گردید .

 


كشورهای عمده تولید كننده و مصرف كننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید شیر رگلاتور آبگرمکن


 

کشور های عمده تولید کننده :

با انجام جستجوهای اینترنتی و بررسی میزان صادرات و تولید با استفاده از سایت مركز تجارت جهانی ، كشورهای عمده تولید كننده شیر آلات ، به صورت زیر استخراج و جمع آوری شده است .

- آلمان

- ایتالیا

- چین

- بلژیك

- كانادا

- جمهوری چك

- هلند

- تركیه

- روسیه

كشورهای عمده مصرف كننده

پیش تر موارد كاربرد محصول مورد مطالعه بیان گردید . از این رو با توجه بر آن می توان گفت كه كلیه كشورهای جهان را می توان به عنوان كشورهای مصرف كننده این كالا معرفی كرده و نمی توان كشور خاصی را در این مورد استثنا كرد . 

 


فرایند تولید شیر رگلاتور آبگرمکن

 

در فرایند تولید محصول ، قطعات آماده شامل قطعات پلاستیكی ، اتصالات ، قطعات مكانیكی وغیره می باشد ، كه همه از بازار تامین شده و در طرح حاضر مونتاژ خواهند گردید . 

با توجه به فرایند محصول می توان گفت كه تكنولوژی مورد استفاده در تولید شیر رگلاتور آبگرمكن در مورد كلیه واحدهای تولیدی آن یكسان است و تفاوت خاصی بین تكنولوژی ها وجود ندارد . و آنچه در این فرایند دارای اهمیت است موارد زیر می تواند عنوان گردد .

- دقت و كیفیت فرایند ساخت مونتاژ

- كیفیت طراحی و مهندسی معكوس اجرا شده

- كیفیت عملكردی شیر

- كیفیت مواد و قطعات آماده مصرف

- كنترل كیفیت دقیق

- تست عملكردی صحیح

 


ماشین آلات خط تولید شیر رگلاتور آبگرمکن

 

- ماشین تراش

- ماشین فرم لوله

- ماشین مته

- ماشین سنگ

- ماشین پرس مكانیكی

- ماشین پرس هیدرولیك

- دستگاه جوش بریز

 

:: دانلود طرح توجیهی آماده احداث کارخانه تولید شیر رگلاتور آبگرمکن

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید شیر رگلاتور آبگرمکن ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.