جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح توجیهی رایگاندانلود رایگان فایل طرح توجیهی صنعتی و دانلود فرمت word و pdf طرح کسب و کار کارآفرینی
طرح توجیهی تولید ماشین آلات استخراج و فراوری مواد معدنی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf ) - 5.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

Mineral Extraction Machines

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید ماشین آلات استخراج و فراوری مواد معدنی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید ماشین آلات استخراج و فراوری مواد معدنی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. 

ماشین آلات استخراج و فراوری مواد معدنی به طور اختصاصی جهت استخراج مواد معدنی ، خرد کردن مواد معدنی ، الک کردن مواد معدنی ، پخت مواد معدنی ، خشک کردن مواد معدنی ، جداکردن مواد معدنی ، فیلتر کردن مواد معدنی ، بسته بندی مواد معدنی و ... مورد استفاده قرار می گیرند .

 


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید ماشین آلات استخراج و فراوری مواد معدنی


 

با مراجعه به کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی ، نتیجه گیری شده است که محدودیت خاصی برای واردات قطعات مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمرکی که برای کلیه شماره تعرفه های عنوان شده معادل 10 درصد است ، امکان واردات وجود خواهد داشت .

همچنین از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی ، برای صادرات محصولات تولیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد .

 


استاندارد های قابل توجه جهت اجرای طرح توجیهی تولید ماشین آلات استخراج و فراوری مواد معدنی


 

محصول مورد مطالعه ، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی است . این ماشین آلات حالت عمومی در بازار نداشته بلکه بصورت تخصصی برای استفاده بعنوان کارخانه فرآوری مواد معدنی مورد استفاده قرار می گیرد ، از اینرو ماهیت محصولات طرح طوری است که نمی توان استاندارد خاصی را برای آن تعیین کرد و لذا هیچگونه استاندارد ملی یا بین المللی برای این محصولات وجود ندارد .

ولی باید گفت که تولید این محصولات تحت مشخصات فنی ارائه شده از طرف طراح ماشین صورت می گیرد ، که به نوعی نیز می توانیم مشخصات فوق را به عنوان الزامات و استانداردهای مورد نیاز در تولید تلقی نماییم . مشخصات فنی در قالب نقشه فنی ، برگ آنالیز مواد اول یه مصرفی ساخت و برگ مشخصات مکانیکی و عملکردی از طرف مهندس طراح ارائه می گردد ، که رعایت تک تک آن ها از طرف سازنده گان امری اجتناب ناپذیر است .

 


کاربرد های محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید ماشین آلات استخراج و فراوری مواد معدنی


 

محصولات تولیدی طرح حاضر ، ماشین آلات و تجهیزات استخراج و فرآوری ماشین آلات معدنی می باشد . این ماشین آلات براساس محل و نوع مواد معدنی طراحی و ساخته می شوند . بطوری که می توان گفت طرح حاضر یک طرح ماشین سازی است ، که گرایش تخصصی آن ساخت ماشین آلات فرآوری معدنی است و بدین ترتیب می توان گفت که تعداد ، تنوع و موارد کاربرد این ماشین آلات بسیار بالا خواهد بود .

بنابراین در اینجا جهت روشن شدن موضوع ، به موارد عمده مصرف این قطعات اشاره شده است :

- انتقال مواد معدنی از محل استخراج ( معدن ) تا محل مصرف ( ماشین آلات فرآوری )

- انجام عملیات خرد کردن ، سورت ، له کردن مواد و موارد مشابه

- پخت مواد به منظور ایجاد خواص شیمیائی مورد انتظار در آن ها

- آسیاب مواد و تبدیل آن ها به پودر در اندازه های مورد نیاز

- الک کردن مواد و تولید پودر با مش یک دست

- بسته بندی مواد

- جدا کردن مواد

- خشک کردن مواد

- فیلتر کردن مواد

- ویبراتورها

- آسیاب مواد و تولید پودر

انواع پودرهای معدنی ، شن و ماسه ، مواد شیمیائی معدنی ، مواد اولیه کاشی و سرامیک و چینی آلات ، سیمان ، گچ و غیره از مواد قابل فرآوری با این ماشین آلات می توانند عنوان گردند .

 


بررسی اهمیت استراتژیکی کالا در دنیای امروز


 

ماشین سازی یکی از صنایع مادر و اساسی در هر کشور به شمار می آ ید . این محصولات خود به عنوان کالای واسطه یا برای تولید دیگر محصولات مصرفی صنعت مورد استفاده دارند . از این رو توسعه صنعت ماشین سازی به مفهوم توسعه صنعت تولید مواد معدنی کشور است و لذا مجموعه ماشین سازی را می توان به عنوان یکی از محورهای توسعه کشورها تلقی کرد .

ماشین سازی ، بخصوص ساخت موارد تخصصی و حساس ، سبب کاهش وابستگی صنعت کشور شده و از طرف دیگر با بومی کردن زیر ساخت های تولید صنعتی مواد معدنی ، توسعه این صنعت در کشورمان از این طریق ایجاد می گردد . بنابراین در مجموع ملاحظه می گردد که محصولات طرح به عنوان زیرساخت های صنعت کشور به شمار می آیند و از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشند .

لازم به ذکر می باشد ، که ماشین آلات مورد مطالعه طرح حاضر ، ماشین آلات تخصصی در فرآوری مواد معدنی است ، که بطور اختصاصی برای همین مواد طراحی و ساخته می شود . از این رو در مجموع می توان گفت که برای محصولات تولیدی طرح ، هیچگونه کالای جایگزین وجود ندارد .

 


کشورهای عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید ماشین آلات استخراج و فراوری مواد معدنی

 

مطابق مستندات وزارت صنایع و معادن ، تعداد زیادی واحد فعال و در حال ایجاد برای ساخت ماشین آلات فرآوری مواد معدنی وجود دارد . لذا با انجام مطالعات میدانی نتیجه گیری شده است ، که بخش عمده ماشین آلات تولیدی این واحدها از طریق انتقال تکنولوژی ، خرید لیسانس یا طرق دیگر از کشور آلمان و بخشی دیگر از کشور ایتالیا تامین شده است . از این رو کشورهای فوق را می توان بعنوان کشورهای جهانی تولید کننده ماشین آلات معرفی کرد .

 


ماشین آلات مورد نیاز اجرای طرح توجیهی تولید ماشین آلات استخراج و فراوری مواد معدنی

 

- کوره عملیات حرارتی

- ماشین تراش

- ماشین فرز

- ماشین مته رادیال

- ماشین مته ستونی

- ماشین سنگ

- جرثقیل سقفی V

- گیوتین ورق بر ( گیوتین )

- دستگاه اره آتشی

- دستگاه اره صابونی

- ماشین خم

 

:: دانلود طرح توجیهی تولید ماشین آلات استخراج و فراوری مواد معدنی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید ماشین آلات استخراج و فراوری مواد معدنی ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool