جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
طرح توجیهی احداث نیروگاه گازی chp سال 1400 + کامفار + Word + Pdf - 4.9 out of 5 based on 7 votes
امتیاز کاربر:  / 7
ضعیفعالی 

HPP Gas Station

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی احداث نیروگاه گازی chp سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی احداث نیروگاه گازی chp را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

تولید پراکنده نیروگاه های مقیاس کوچکی هستند که ظرفیت حداکثری تولید آن ها ۲۵ مگاوات می باشد . تولید پراکنده به آن دلیل به وجود آمد که در برخی از نقاط افت جریان و ولتاژ مشاهده میشد . این طرح جهت پرکردن این نقایص مطرح شد . تولید پراکنده به دو دسته تولید همزمان برق و حرارت (CHP ) و نیز برق ، سرما و حرارت ( CCHP) تقسیم می شود .

منظور از تولید همزمان ، تولید برق در کنار صور دیگر انرژی و استفاده از همه موارد به طور همزمان است . مولد تولید همزمان مولدی است که ، اتلاف حرارت آن مستقیما مورد استفاده قرار گرفته یا برای تولید آب گرم ، بخار یا کاربردهای دیگر بازیافت می شود .

کد آیسیک مرتبط با محصول مورد بررسی در طرح توجیهی احداث نیروگاه گازی chp

انواع مولد برق مقیاس کوچک برای تامین برق و حرارت Combined heat and power: 3110512368

 


ویژگی های طرح توجیهی احداث نیروگاه گازی chp 


 

تولید پراکنده که در زبان انگلیسی به اختصار (DG) نامیده می شود و مخفف (Distributed Generation) است ، به تولید برق از منابع کوچک انرژی گفته می شود .

تولید پراکنده به مواردی اطلاق می شود که برق در همان محل مصرف یا در نزدیکی محل مصرف تولید می شود . تولید پراکنده نیروگاه های مقیاس کوچکی هستند ، که ظرفیت حداکثری تولید آن ها ۲۵ مگاوات می باشد . تولید پراکنده به آن دلیل به وجود آمد که در برخی از نقاط افت جریان و ولتاژ مشاهده میشد . این طرح جهت پرکردن این نقایص مطرح شد .

تولید پراکنده به دو دسته تولید همزمان برق و حرارت (CHP) و نیز برق ، سرما و حرارت (CCHP) تقسیم می شود . منظور از تولید همزمان ، تولید برق در کنار صور دیگر انرژی و استفاده از همه موارد به طور همزمان است . مولد تولید همزمان مولدی است که اتلاف حرارت آن مستقیما مورد استفاده قرار گرفته یا برای تولید آب گرم ، بخار یا کاربردهای دیگر بازیافت می شود .از مزایای مهم تولید همزمان این است که بازده الکتریکی موثر آن بیش از 1٫۵ برابر بازده نیروگاه های حرارتی است .

در حال حاضر ، کشورهای صنعتی بیشتر برق خود را در تاسیسات بزرگ متمرکز مثل سوخت فسیلی ( زغال سنگ ، گاز ) ، هسته ای یا برق آبی تولید می کنند . این نیروگاه ها هزینه ها را به خوبی کاهش می دهند ، اما برق را معمولابه مسافت های دور منتقل می کنند و محیط زیست را تحت تاثیر قرار می دهند .

توجه به این نکته ضروری است ، که دیزل ژنراتورهای موجود در کارخانجات و صنایع مختلف به دلیل مباحث فنی ؛ امکان اتصال به شبکه برق سراسری و تولید مستمر سالانه برق را ندارند و در واقع به عنوان ژنراتورهای برق اضطراری از آن ها استفاده می شود . در حالی که مولدهای برق مقیاس کوچک امکان تولید بی وقفه برق در طی سال را داشته و مولد برق دائم کار گازسوز با توان بسیار بالا و گارانتی بیش از 80 هزار ساعت می باشند .

بالا رفتن هزینه های انتقال و توزیع ، به مولدهای تولید پراکنده این امکان را می دهد که برق تولیدی خود را به قیمتی ارزان تر در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد .

 


مواد اولیه مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی احداث نیروگاه گازی chp


گاز

روغن

فیلتر روغن

فیلتر سوخت

فیلتر هوا

 


 کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی احداث نیروگاه گازی chp


 

از جمله موارد کاربرد مولدهای مقیاس کوچک می توان به موارد زیر اشاره داشت :

کاهش هزینه های انرژی و دیماند

افزایش قابلیت اطمینان شامل تأمین توان اضطراری و جانشین

کاهش تلفات شبکه انتقال و توزیع

کاهش رزرو گردان و غیر گردان مورد نیاز

افزایش پیک سایی و بار های قابل قطع

کاهش یا حذف نیاز به توزیع شبکه انتقال و توزیع

تامین توان راکتیو و بهبود کیفیت توان

قابلیت تولید همزمان برق و گرما

بهبود ضریب بار شرکت برق

پراکندگی در منابع انرژی اولیه موردنیاز

کاهش آلاینده ها

کاهش تراکم خطوط

قابلیت راه اندازی در شرایط اضطراری

پاسخ زمانی سریع

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث نیروگاه گازی با قابلیت سیکل ترکیبی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی احداث نیروگاه گازی chp ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool