جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و استارت آپ هادانلود طرح توجیهی پیست موتورسواری ( موتور چهار چرخ ) و دوچرخه سواری
طرح توجیهی تولید رله مشعل گازی و گازوئیلی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf ) - 4.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

Gas burner relay

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی رله مشعل گازی و گازوئیلی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی رله مشعل گازی و گازوئیلی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. رله مشعل گازی كه نام اصلی آن كنترلر مشعل می باشد ، اصلی ترین بخش كنترل كننده عملكرد مشعل به حساب می آید .


شرایط واردات و صادرات محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی تولید رله مشعل گازی و گازوئیلی


 

با مراجعه به کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی نتیجه گیری شده است ، که محدودیت خاصی جهت واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد .

همچنین از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی جهت صادرات محصول تولیدی طرح ، هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد .

 


کاربرد محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی تولید رله مشعل گازی و گازوئیلی


 

محصول طرح رله مشعل گازی و گازوئیلی می باشد ، كه نام اصلی آن كنترلر مشعل می باشد ، اصلی ترین بخش كنترل كننده عملكرد مشعل به حساب می آید .

عملکرد رله در مشعل ها معمولا بصورت یک هماهنگ کننده است . بدین ترتیب وقتی که جریان برق به پایه های رله وصل می شود ، مدار رله چنان طراحی شده که ابتدا برق موتور را تامین می نماید و موتور شروع به چرخش می کند .

در همین موقع پمپ و فن که هر دو بروی شافت موتور سوار شده اند شروع به کار می کنند ، پمپ سوخت را تحت فشار به حالت آماده در پشت شیر مغناطیسی قرار می دهند و فن نیز برای مدت چند ثانیه تمام پس مانده های احتراق قبلی را به خارج هدایت می کند ، در همین لحظه رله برای مدت چند ثانیه برق ترانس جرقه را متصل می کند و ترانس جرقه بوسیله الکترودها ، جرقه لازم را می زند و در همین هنگام برق شیر مغناطیسی را تامین می نماید.

در نتیجه شیر مغناطیسی باز می شود و سوخت به داخل دیگ پاشیده و مشتعل می گردد ، چشم الکترونیک با مشاهده شعله جریان ضعیفی به رله می فرستد ، در نتیجه رله برق شیر مغناطیسی را برقرار نگه می دارد .

رله ها و سیستم های كنترل كننده مشعل ها انواع مختلفی دارند ، كه از معروف ترین گروه رله ها رله ساترونیك می باشد ، كه این رله قابلیت كنترل عملكرد مشعل در دو مرحله ( دو شیر سوخت ) را دارا بوده و می تواند عملكرد شیر پیلوت یا استارت را نیز كنترل نماید .

رله کنترل عملکرد و ایمنی مشعل :

این رله قابلیت کنترل مشعل های یک و دو مرحله ای را در حالت دوگانه سوز دارابوده و قابلیت تشخیص و اعلام خرابی مشعل را نیز دارا می باشد :

- رله کنترلی لاندیس سری LF جهت کنترل مشعل های متوسط به بالا استفاده می گردد و قابلیت کار به صورت دوگانه را دارا می باشد و می توان با کنترل روشن و خاموش و همچنین پیوسته دما از آن استفاده نمود . همچنین این رله قابلیت کنترل همزمان موتور دمپر هوا و سوخت را نیز داراست .

- رله های سری MMG ساترونیك برای كنترل مشعل های دارای دمنده هوا مورد استفاده قرار می گیرند ، كه قابلیت كنترل سیستم دوگانه سوز ( گاز – گازوییل ) را نیز دارا می باشند .

- مدل MMG ١ .٨١٠ و MOD٣٣ می تواند برای كنترل مشعل های كوره های هوای گرم ( Direct air heart ) مورد استفاده واقع شوند . این رله برای تشخیص شعله از فتوسل UVZ٧٨٠ قرمز استفاده می نماید ، كه در دو حالت گازسوز و گازوییل سوز می تواند با اطمینان مناسبی عمل نماید .

 


بررسی کالاهای جایگزین و تجزیه و تحلیل اثرات آن بر مصرف محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید رله مشعل گازی و گازوئیلی


 

به علت كاربرد و عملكرد منحصربفرد محصول طرح ، برای كالای مورد بررسی طرح هیچ جایگزینی وجود ندارد .

 


فرایند تولید رله مشعل گازی و گازوئیلی


 

در تولید رله فرآیندهای مختلفی وجود دارد که عبارتند از :

ساخت اجزاء بدنه پلاستیکی ، تولید برد مدار چاپی ، مونتاژ برد الکترونیکی ، مونتاژ نهایی ، تست و بسته بندی .

تولید اجزاء بدنه در کارگاه های دیگر انجام گرفته و فرآیند های دیگر به شرح زیر در واحد انجام می شود .

- در فرآیند تولید برد مدارچاپی مواد اولیه مربوطه توسط گیوتین برش خورده و به روش دستی تمیزكاری انجام می گیرد . چاپ لایه محافظ با دستگاه اسکرین پرینتر انجام گرفته و لایه محافظ جهت مقابله با خوردگی بر روی بردانجام می شود و در نهایت تست خوردگی انجام شده و كنترل چشمی بر روی آن انجام می شود .

- در مرحله بعد چاپ سرویس با اسکرین پرینتر دستی انجام شده و سوراخكاری نیز با پرس دستی انجام می گردد .

- در فرآیند مونتاژ برد الکترونیكی قطع کردن و فرم دهی قطعات به روش دستی انجام می گیرد و سپس توسط دیگ قلع ، قلع كاری انجام می شود . سپس کنترل برد و قطع کردن پایه های اضافی به روش بازدید چشمی و تست برد با استفاده از دستگاه تست مخصوص انجام می شود .

- در مرحله مونتاژ نهایی با استفاده از روش دستی و ابزار بادی به مونتاژ نهایی اقدام می گردد .

- در مرحله تست نهایی دو تست طول عمر و تست نهایی انجام می گیرد .

در طول فرآیند مراحل و ایستگاه های کنترل کیفیت به شرح ذیل پیش بینی شده است :

- کنترل ورودی که بر روی مواد اولیه خریداری شده به روش کنترل ظاهری و با استفاده از تجهیزات LCR متر و دستگاه تست عایق به روش نمونه برداری انجام می گیرد.

- کنترل در حین تولید بصورت نمونه برداری و در مراحل چاپ روی برد ، مونتاژ شدن برد و برد مونتاژ شده نهایی انجام می گیرد .

- کنترل اطمینان که پس از بسته بندی محصول و قبل از تحویل نهایی به انبار انجام می شود و درصدی از آن بصورت تصادفی انتخاب و در دستگاه تست عملکرد کامل مورد آزمایش قرار می گیرند و در صورت وجود خرابی بیش از حد استاندارد تعریف شده تعدادی که انتخاب بین آنها صورت گرفته به تولید بازگردانده می شوند ، تا مجدداﹰ تست گردیده خرابی ها اصلاح گردند .

 


بررسی اهمیت استراتژیکی محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی تولید رله مشعل گازی و گازوئیلی


 

با توجه به بررسی های انجام گرفته درارتباط با اهمیت استراتژیكی كالا محصول طرح در ایران دارای اهمیت استراتژیكی نمی باشد . این محصول در صورت داشتن قابلیت رقابت از لحاظ كیفی با محصولات خارجی می تواند بازار داخلی را به خوبی پوشش داده و سبب درآمدزایی بیشتر تولیدكننده شود . این محصول قابل تولید در اكثر كشورها بوده و در ضمن این كالا دارای هیچ گونه موانع سیاسی ، اجتماعی جهت ورود به بازار نمی باشد .

دانش فنی و مهارت های لازمه جهت تولید این محصول و تكنولوژی مربوط به آن در حد نیاز در كشور وجود دارد . از آنجائی كه مسئله سوخت و هزینه های انرژی در اكثر كشورهای جهان حائز اهمیت می باشد ، كلیه دستگاه ها و تجهیزات مرتبط از جمله محصول این طرح با انرژی نیز دارای اهمیت بسزایی خواهد بود .

 


کشورهای عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید رله مشعل گازی و گازوئیلی

 

با توجه به اینكه رله مشعل مورد مصرف در مشعل ها می باشد ، تولید آن در اغلب كشورهای صنعتی جهان عمومیت دارد . آلمان ، ایتالیا ، انگلستان ، فرانسه ، اتریش و اسپانیا از عمده تولیدكنندگان و صادركنندگان این محصول در دنیا می باشند و كشورهای ارمنستان ، ازبكستان و عراق عمده كشورهایی هستند ، كه وارد كننده این محصول از ایران می باشند .

 


ماشین آلات خط تولید رله مشعل گازی و گازوئیلی

 

- دستگاه چاپ

- پیچ گوشتی بادی

- پرس ضربه ای

- سیستم تست برد الکترونیکی

- دستگاه تست طول عمر

- اسیلوسکوپ

- مولتی متر دیجیتال

- منبع تغذیه

- متر LCR

- دستگاه تست عملکرد

- دستگاه تست عایق بودن

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید رله مشعل گازی و گازوئیلی

:: دانلود طرح توجیهی آماده احداث کارخانه تولید مشعل گازی و گازوئیل سوز

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید رله مشعل گازی و گازوئیلی ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool