طرح توجیهی تولید دستگاه تست گاورنر و اکچویتور سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )

Governor Testing Machine Equator

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید دستگاه تست گاورنر و اکچویتور سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی دستگاه تست گاورنر و اکچویتور را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. گاورنر های مکانیکی در سطح شرکت نفت شامل پالایشگاه ها ، صنایع گاز و پتروشیمی برای کنترل توربین ها ، موتور های دیزل و ... مورد استفاده قرار می گیرند .


معرفی محصول و نکاتی مهم درباره دستگاه تست گاورنر و اکچویتور


 

گاورنر های مکانیکی براساس نیروی گریز از مرکز ناشی از گردش شافت متصل به توربین عمل می کند . گاورنر ها به خاطر حساسیت و دقتی که نیاز دارند ، تاکنون به صورت انحصاری تنها توسط شرکت آمریکایی woodward ساخته شده و دستگاه تست کارگاهی آن هم به صورت انحصاری توسط همان شرکت طراحی و ساخته میشده است . انحصار طراحی و ساخت دستگاه تست گاورنر توسط مخترعین ایرانی شکسته شده است .

اکچوایتور ها نسل جدید گاورنر ها هستند که از سیستم های الکترومکانیکی برای کنترل دور توربین استفاده می کنند . این دستگاه ها که معروف به اکچوایتور هستند ، از تلفیق سیگنال برقی با فشار کنترل برای کنترل توربین بکار می رود .

دستگاه Actuator Test Stand & Governor Modified :

گاورنر های مکانیکی در سطح شرکت نفت شامل پالایشگاه ها ، صنایع گاز و پتروشیمی برای کنترل توربین ها ، موتور های دیزل و ... مورد استفاده قرار گرفته است . با توجه به توسعه صنایع پتروشیمی ، نفت و گاز و نیاز روز افزون این صنایع به دستگاه مزبور ، طراحی و ساخت & Governor Test Actuator Stand مورد توجه قرار گرفته است . از محاسن این دستگاه امکان تست همزمان گاورنر های مکانیکی به همراه سیستم فیدبک آن با انواع اکچوایتور ها می باشد ، که نیاز صنایع نفت را به این دستگاه مرتفع نموده و دانش فنی طراحی و ساخت را نصیب کشور می نماید .

دستگاه تست گاورنر اکچوایتور از دو قسمت مجاور هم تشکیل شده است :

1. قسمت چپ خط چین فرضی

2. قسمت راست خط چین فرضی

بخش اول :

در قسمت چپ میز کار ، نشیمنگاه گاورنر های مکانیکی و مکانیکی – نیوماتیکی تعبیه گردیده که سوراخی در وسط آن قرار دارد ، کاپلینگ مربوط به اتصال موتور محرک با گاورنر از آن عبور می کند .

بخش دوم :

در قسمت راست دستگاه ، نشیمنگاه اکچوایتور قرار دارد که بسته به شکل و نوع پایه اکچوایتور باید آداپتور متناسب با آن ساخته شود ، تا امکان قرار دادن اکچوایتور در محل خود فراهم شود .

تست هایی که توسط این دستگاه بر روی گاورنر قابل انجام است :

تعیین مقدار حداقل گاورنر توسط دور دستگاه محرک

تعیین مقدار حداکثر گاورنر توسط دور دستگاه محرک

بررسی میزان کورس حرکت محور گاورنر

مشاهده مقدار فشار روغن تولیدی پمپ روغن گاورنر

تعیین مقدار حداکثر گاورنر توسط فشار هوا

تعیین مقادر حداقل گاورنر توسط فشار هوا

چک و بررسی وضعیت کاری گاورنر در دوره های مختلف – توسط سیستم فیدبک

بررسی نشتی های احتمالی از گاورنر

تست هایی که توسط این دستگاه بر روی اکچوایتور قابل انجام است :

بررسی میزان کورس حرکت محور اکچوایتور های الکتروهیدرولیکی

بررسی میزان کورس حرکت محور اکچوایتور های الکترونیوماتیکی

بررسی نشتی های احتمالی از اکچوایتور

بررسی عملکرد اکچوایتور با تغییر نسبت ma or V با فشار هیدرولیک و یا فشار هوا با حرکت محور آن وجود قابلیت تنظیم و تست صحت آن

قابل ذکر است با این دستگاه کلیه اکچوایتور های ساخت شرکت Woodward ، کانورتور های شرکت Voith و .... و همچنین پوزیشنر های مختلف قابل تست هستند .

استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید دستگاه تست گاورنر اکچویتور

آسانسور ، گاورنر ، ویژگی ها : 7988

 


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دستگاه تست گاورنر و اکچویتور


 

دستگاه های تست گاورنر و اکچوایتور ساخت آمریکا و در انحصار شرکت Woodward است . با ساخت آن در ایران انحصاری بودن آن درجهان ازبین رفته است . لذا با توجه به توسعه صنایع پتروشیمی ، نفت ، گاز و نیاز روزافزون این صنایع به دستگاه مزبور ، مخترعین داخل کشور برای اولین بار اقدام به تولید دستگاه تست گاورنر و اکچوایتور نموده اند ، توسط این دستگاه صنایعی که گاورنر های خود را در کشور های غربی تست و تنظیم می کنند ، می توانند در ایران با نازل ترین قیمت این کار را انجام دهند و ایران به عنوان قطب تست و تنظیم گاورنر های منطقه خاورمیانه گردد .

 


مواد اولیه مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید دستگاه تست گاورنر و اکچویتور


 

ورق 3 میلی متر

الکتروموتور 3 کیلووات

پمپ دنده ای

اینورتور

مبدل میلی آمپر

کنترل دیجیتالی دما

فشارسنج

زاویه سنج دیجیتالی

دورسنج دیجیتالی

رگولاتور هوا

شیرآلات هیدرولیک

متعلقات جانبی

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید دستگاه تست گاورنر و اکچویتور

 

ماشین تراش CNC

دستگاه فرز CNC

دستگاه وایرکات

دستگاه دریل ستونی

دستگاه برش ورق

ابزارآلات مربوطه

 

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید دستگاه تست گاورنر و اکچویتور

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید دستگاه تست گاورنر و اکچویتور ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.