طرح توجیهی تولید دستگاه تست لپینگ پرتابل سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )

Portable Lapping Testing Machine

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید دستگاه تست لپینگ پرتابل سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی دستگاه تست لپینگ پرتابل را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

به طور کلی دستگاه لپینگ برای آب بندی شیرآلات صنعتی به کار می رود . صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی ، نیروگاه های صنایع چوب و کاغذ و کلیه صنایعی که به نحوی با شیرآلات سر و کار دارند ، ازجمله مصرف کنندگان و سفارش دهندگان اصلی این دستگاه می باشند .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دستگاه تست لپینگ پرتابل


 

دستگاه لپینگ شیرآلات در کلیه صنایع و شرکت ها ، محل هایی که از شیرآلات نوع دروازه ای ( Gate valve ) و یا نوع ( Glob valve ) استفاده می شود ، کاربرد دارد . شیرآلات پس از کارکرد طولانی مدت به نشتی می افتد ، که دلیل آن خراش ها و خطوط عمیقی است ، که بر روی سطح آب بندی شیرآلات که به نشیمنگاه و صفحه معروف بوده می باشد ، که باعث نشتی شیرآلات می شود . سطوح آب بندی باید براده برداری گردد تا خراشه ها و خطوط عمیق بوجود آمده ، ازبین رفته تا موقع قرار گرفتن روی یکدیگر ، آب بندی به صورت کامل انجام گیرد .

بیشترین شیرآلات در صنایعی همچون نیروگاه ها ، صنایع پالایشگاهی گاز و نفت ، صنایع پتروشیمی ، صنایع آب و فاضلاب و ... کاربرد دارد .
برای برخی از صنایع بازکردن شیرآلات به خصوص در سایز ها و اندازه های بزرگ ، برای آوردن آن ها به کارگاه های تعمیراتی علاوه بر هزینه بر بودن ، زمان زیادی باید صرف آن گردد . چه بسا برخی صنایع با توقف تولید مواجه خواهند شد .

لذا جهت رفع این مشکل ، دستگاه پرتابل لپینگ و آب بندی شیرآلات طراحی و ساخته شد .
دستگاه لپینگ پرتال در سازمان آب و فاضلاب ، نیروگاه ها و صنایع نفت قابل استفاده است ، به طوری که در کشور های پیشرفته از این دستگاه ها به طور وسیع استفاده می گردد . توسط این دستگاه می توان شیرآلات از سایز 3 اینچ الی 28 اینچ استفاده نمود . تمام قطعات این دستگاه در داخل کشور قابل تهیه و ساخت می باشد .
لپینگ عبارت است از یک فرایند سایشی ، توسط ذرات ساینده در لایه ای از سیال که بین ابزار لپینگ قطعه کار قرار می گیرد . لپینگ یک عملیات سایشی با سرعت ، فشار و دمای پایین است ، که یکی از نتایج زیر را دربردارد :

رسیدن به دقت فوق العاده

اصلاح نقایص سطحی خیلی کوچک در قطعه

بهبود پرداخت سطح

ایجاد تلرانس خیلی بسته در سطوح مزدوج

فرایند لپینگ شامل موارد ذیل است :

1. ابزاری که لپ نامیده می شود و دارای اشکال مختلف با سطح منطبق بر قطعه می باشد و نقش نگهدارنده مواد ساینده را ایفا می کند .

2. مواد ساینده دوغابی یا خمیری شکل که بین لپ و قطعه کار استفاده می گردند . عهده دار عمل برش ( براده برداری ) می باشند .

3. نیروی اعمالی که فشار لازم برای ارتباط بین لپ و قطعه کار را تولید می کند .

4. ارتباط حرکتی بین لپ و سطح قطع کار که باید به صورت دورانی تغییر کند ( که موثرترین مسیر پیموده شده به صورت سیلکوئیدی می باشد . )

 


کاربرد های محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دستگاه تست لپینگ پرتابل


 

به طور کلی دستگاه لپینگ برای آب بندی شیرآلات صنعتی به کار می رود . صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی ، نیروگاه های صنایع چوب و کاغذ و کلیه صنایعی که به نحوی با شیرآلات سر و کار دارند ، ازجمله مصرف کنندگان و سفارش دهندگان اصلی این دستگاه می باشند .

قابل ذکر می باشد که ، هرساله ارز زیادی از کشور به خاطر واردات این دستگاه خارج می گردد ، شایان ذکر است که تمام قطعات این دستگاه در داخل کشور قابل تهیه و ساخت می باشد . از طرفی برای برخی از صنایع بازکردن شیرآلات به خصوص در سایز ها و اندازه های بزرگ ، برای آوردن آن ها به کارگاه های تعمیراتی علاوه بر هزینه بربودن ، زمان زیادی باید صرف آن گردد . چه بسا برخی صنایع با توقف تولید مواجه خواهند شد .

لذا جهت رفع این مشکل ، دستگاه پرتابل لپینگ و آبندی شیرآلات طراحی و ساخته شد . همچنین با طراحی و ساخت این دستگاه در کشور علاوه بر صرفه جویی ارزی ، نیرو های جوان و مستعد کار می توانند مشغول به کار شوند .

 


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید دستگاه تست لپینگ پرتابل


 

ویژگی ها و روش های آزمون واشر های لاستیکی برای آب بندی لوله های آب بخار ، گاز ، فاضلاب و هیدروکربور های مایع : 1988

ویژگی ها و روش های آزمون واشر های لاستیکی برای آب بندی لوله های فاضلاب خانگی از جنس pvc : 1989

ویژگی ها و روش های آزمون واشر های لاستیکی برای آب بندی لوله های سیمان – آسبست : 1991

ورق های فشرده پنبه نسوز برای آبندی اتصالات – ویژگی ها و روش های آزمون : 5646

 


فرایند تولید دستگاه تست لپینگ پرتابل ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید دستگاه تست لپینگ پرتابل

 

این دستگاه از قطعاتی مانند دیسک ، سیستم انتقال قدرت ، گیره نگهدارنده ، دستگاه محرک ، و .... تشکیل شده است . شیر آلات صنعتی از قطعاتی به نام پوسته نشیمنگاه ، مجموعه دسته و محور و تیغه تشکیل شده است .

با توجه به شناخت موجود روی شیرآلات با طراحی دستگاه پرتابل عملیات سایش سطوح معیوب و خراشیده شده ترمیم می گردد . دستگاه لپینگ پرتابل شیرآلات با بکارگیری دیسکی که دارای غلطک های دوار می باشد و روی آن ها سمباده نصب گردیده و به یک چرخ زنجیره ای که حرکت چرخشی از یک موتور محرک برقی دریافت می کند ، دیسک و غلطک ها را به چرخش در می آورد .

کل مجموعه دیسک ، چرخ زنجیر ( که داخل یک غلاف قرار دارد ) و الکتروموتور دور متغییر ( محرک دستگاه ) توسط یک گیره مخصوص بر روی پوسته شیر آلات ( به جای banne شیر قرار می گیرد . ) قابل نصب می گردد . برای تولید این دستگاه از تجهیزات ماشین کاری ( مانند دستگاه های تراش ، فرز ، دریل و .... ) استفاده می گردد .
قطعات دارای نقشه های ساخت می باشند ، که پس از ساخته شدن توسط متخصصین مونتاژ شده و اشکالات احتمالی آن رفع می گردد . نهایتا دستگاه پرتابل ساخته شده توسط متخصصین مربوطه روی یک شیر صنعتی نصب شده و تست واقعی صورت می گیرد .

 


ماشین آلات خط تولید دستگاه لپینگ پرتابل

 

دستگاه تراش چک

دستگاه فرز چینی

دستگاه دریل ستونی

دستگاه پرس 35 تنی

دستگاه جوش برق

اقلام تراشکاری ( مته ، قلم و .... )

پنوماتیک

و .....

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید دستگاه تست لپیگ پرتابل

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید دستگاه تست لپینگ پرتابل با کامفار ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.