جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع لاستیک و پلاستیکطرح توجیهی تولید انواع لوله های لاستیکی و پلاستیکی آبیاری قطره ای سال 1400
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Pump and hydraulic valve

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید پمپ هیدرولیک و شیر هیدرولیک سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید پمپ هیدرولیک و شیر هیدرولیک را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. از انواع پمپ ها در قسمت های مختلف ماشین های راه سازی استفاده می شود . پمپ دنده ای خارجی نیز در ماشین های راه سازی برای انتقال نیرو مورد استفاده قرار می گیرد .

 


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی پمپ هیدرولیک و شیر هیدرولیک


 

این محصول را نمی توان دارای اهمیت راهبردی دانست ، لیکن باتوجه به این که برای ایجاد راه ها و جاده های درون شهری و بیرون شهری ، همچنین ساخت و ساز ها در زمینه مسکن و حمل و نقل ریلی و درون شهری در کلان شهر ها از انواع ماشین آلات راه سازی و ساختمان سازی استفاده می گردد ، تامین قطعات یدکی این ادوات دارای اهمیت می باشد .
امروزه با وجود کالاهای شرقی ارزان قیمت و ضعیف تولید محصول باکیفیت داخلی می تواند جایگزین این واردات بی رویه شود ، مشروط بر این که حمایت های کافی توسط دولت از تولیدکنندگان داخلی صورت پذیرد .

لازم به ذکر است ، که کد آیسیک پمپ های هیدرولیک بجز پمپ آب ، 29121140 می باشد . همچنین شماره تعرفه گمرکی 84136010 با حقوق ورودی 10 درصد ، تحت عنوان تلمبه های چرخ دنده ای ، مرتبط با محصول مورد بررسی در طرح توجیهی پمپ و شیر هیدرولیک می باشد .

 


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی پمپ هیدرولیک و شیر هیدرولیک


 

برای واردات پمپ و شیر هیدرولیک شرایط خاصی وجود نداشته و با پرداخت حقوق امکان واردات این محصول وجود دارد .
همچنین برای صادرات پمپ و شیر هیدرولیک ، شرایط خاصی تعریف نشده است .

 


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی پمپ هیدرولیک و شیر هیدرولیک


 

پمپ های خلاء جابجایی مثبت – اندازه گیری مشخصات عملکرد بخش دوم : اندازه گیری فشار نهایی : 5115
لرزش مکانیکی – ارزش یابی لرزش ماشین از طریق اندازه گیری بر روی شفت های دوار – قسمت پنجم – مجموعه های ماشین در پایگاه های تولید و پمپاژ توان هیدرولیکی : 5-9808
پمپ های جا به جایی مثبت دورانی – الزامات فنی : 9904
توان سیال هیدرولیک – پمپ ها و موتور های جا به جایی مثبت – تعیین ظرفیت اشتقاقی : 12561
لرزش مکانیکی – ارزشیابی لرزش ماشین از طریق اندازه گیری بر روی اجزای غیر دوار – قسمت پنجم – مجموعه های ماشین در پایگاه های تولید و پمپاژ توان هیدرولیکی : 5-9810
توان هیدرولیک سیال – مقررات آزمون برای تعیین تراز های توان با استفاده از فنون شدت صدا – روش های مهندسی قسمت اول – پمپ ها : 1-9841

 


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی پمپ هیدرولیک و شیر هیدرولیک


 

کشور های صنعتی مصرف کنندگان عمده محصول می باشند ، به خصوص کشور هایی خود تولیدکننده ماشین آلات راهسازی باشند .
کشور های بزرگ تولید کننده این محصول نیز عبارتند از : ایتالیا ، آلمان ، کره جنوبی ، انگلیس ، چین ، آمریکا ، کانادا ، ژاپن ، مالزی ، ترکیه و اندونزی

 


فرایند تولید پمپ هیدرولیک و شیر هیدرولیک


 

1. ریخته گری :

پس از ورود مواد اولیه از انبار در این مرحله به روش دایکاست ، بعضی قطعات درون قالب فولادی که بر روی آن کوره برای ذوب مواد وجود دارد تهیه می شوند . پس از تولید قطعات و خارج کردن از قالب آن ها را سرد نموده و سپس سربار ها را از آن جدا می کنند .

2. ماشین کاری :

در این قسمت عملیات براده برداری صورت می گیرد .

3. فرزکاری :

قطعاتی مانند بدنه در این قسمت به وسیله دستگاه فرز انیورسال فرزکاری می شوند .

4. سوراخکاری :

توسط دریل ستونی به وسیله فید محل پیچ ها سوراخ کاری شده و سپس سوراخ ها قلاویزکاری می شوند .

5. سنگ زنی :

سطوح درصورت نیاز توسط سنگزنی تخت و یا برای چرخ دنده ها توسط سنگزنی استوانه ای سنگ زده می شوند .

6. چربی زدایی :

برای حفاظت درمقابل شرایط جوی ، قطعات به روش شیمیایی اکسیداسیون سطحی و یا روش کروماته کردن پوشش داده می شوند . به همین منظور قبل از آن قطعات با محلول سود 10 درصد چربی زدایی می شوند ، که برای تسریع فرایند درجه حرارت محلول 30 تا 80 درجه سانتی گراد تغییر می کند .

7. شستشو :

در این مرحله قطعات در یک وان چربی زدایی می شوند .

8. رنگ آمیزی :

پس از شستشوی قطعات بوسیله پیستوله ، در دو مرحله آستر کاری و پس از خشک شدن رنگ آمیزی نهایی می شوند .

9. تراشکاری :

لوله های ماشین کاری شده توسط دستگاه سری تراش تراپ ، روتراشی ، داخل تراشی ، برقو زنی و برشکاری می شوند . همچنین این مرحله می تواند ، با دخالت کمتر دست و با دستگاه های CNC انجام گیرد .

10. مونتاژ :

پس از ساخت قطعات و کنترل کیفیت بر روی هم به وسیله پیچ و مهره و واشر مونتاژ می شوند .

11. بسته بندی :

قطعات آماده در بسته بندی مناسب قرار می گیرند.

 


ماشین آلات خط تولید پمپ هیدرولیک و شیر هیدرولیک

 

- سری تراش

- فرز

- دریل

- ماشین سنگ زنی تخت

- ماشین سنگ زنی

- جیک بوجیک

- ماشین تزریق دایکست

- کوره ذوب آلومینیوم

- وان چربی زدایی و کروماته کردن

- وان شستشو

- پیستوله

- کمپرسور

- دستگاه تست دبی و فشار

 


مواد اولیه مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی پمپ هیدرولیک و شیر هیدرولیک

 

- شمش

- مفتول

- لوله

- چرخ دنده

- سیل محوری

- اورینگ

- پیچ

- مهره و واشر

 

دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید پمپ هیدرولیک و شیر هیدرولیک

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید پمپ هیدرولیک و شیر هیدرولیک ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool