کد تقلب بازی کمبات سگا ( مهمترین رمز بازی مورتال کمبات : فن دنجر )

kombat

:: کد تقلب بازی کمبات سگا ( مهمترین رمز بازی مورتال کمبات )( فن دنجر بازی کمبات خونین سگا )

:: game cheat code : mortal kombat cheat code danger

بازی کمبات خونین یکی عده ای آنرا به اشتباه کمباد سگا یا مورتال کمباد یا کمباد خونین هم میخواندند بدون شک یکی از ماندگارترین گیم های کنسول سگا بوده و هنو هم جذابیت خود را برای علاقه مندان حفظ کرده.شاید مهمترین کدتقلب بازی کمبات 2 سگا همان فن دنجر کمبات میباشد که بوسیله ی این رمز کمبات 2 شما میتوانید وارد تنظیمات مخفی بازی شده و امکانات جذابی به بازی بیفزایید.

توجه : بازدید کنندگان عزیز بخش دانلود بازی ها و کد تقلب بازی ها ، ربطی به موضوع اصلی این سایت نداشته و فقط توسط تیم طراح و مدیریت سایت جهت سرگرمی برخی علاقه مندان ایجاد گردیده لذا لطفا از تماس با شماره ها و ایمیل های موجود در سایر بخش های سایت اجتناب نمایید.
با تشکر

:: جهت دانلود بهترین و منتخب ترین گیم ها( بازی های psp ، ps1 , 2 , 3 ، xbox 360 ، xbox 720 ، کنسول wii ، بازی های کامپیوتر ، سگا ، میکرو ، نینتندو ، سوپر نینتندو و نینتندو 64 و گیم های موبایل )و دریافت کد تقلب بازی هابهلینک زیروارد شوید :

دانلود سایر بازی ها و کد تقلب بازی ها

فن دنجری کمبات 2 سگا : ابتدا وارد قسمت MAIN MENU  شوید سپس وارد قسمت OPTION شوید سپس نشانگر را روی گزینه ی آخر یا همان گزینه ی DONE قرار داده و به ترتیب اینبار از راست به چپ دستور العمل زیر را اجرا کنید :

پایین عقب پایین عقب جلو پایین جلو عقب عقب جلو جلو ( پایین چپ پایین چپ راست پایین راست چپ چپ راست راست )

خواهید دید که گزینه ی جدیدی اضافه خواهد شد که آنجا میتوانید تنظیمات فن دنجری کمبات را انجام دهید. 

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.