جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع تجهیزاتیطرح توجیهی تولید شیرآلات فشار قوی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
طرح توجیهی هتل 5 ستاره سال 1401 + word + pdf + کامفار - 1.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

hotel 5star 1

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی هتل 5 ستاره سال 1401 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی هتل 5 ستاره را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


معرفی طرح توجیهی احداث هتل 5 ستاره


همانگونه که اطلاع دارید ، هتل مکانی برای استراحت و اقامت گردشگران و مسافران داخلی و خارجی می باشد . حال هتل ها براساس میزان کیفیت و خدماتی ، که در اختیار گردشگران می گذارند رتبه بندی می شوند . هتل هایی که دارای بالاترین و برترین میزان کیفیت در ارائه خدمات به افراد هستند ، هتل های 5 ستاره نام دارند . هتل های 5 ستاره نسبت به سایر هتل ها باید امکانات بیشتری داشته باشند که ، این امکانات در ادامه معرفی خواهند شد .

گردشگری یکی از صنایع پردرآمد و اشغالزا در جامعه امروزی می باشد . جالب است بدانید که هر 10 عدد گردشگر که وارد کشور میزبان می شوند ، سبب اشتغالزایی برای یک نفر خواهند شد. این مسئله برای کشور هایی از جمله کشور ایران که ، دارای جمعیت جوان و متقاضی کار می باشد ، بسیار مهم است . از طرفی رونق گردشگری به صورت مستقیم و غیر مستقیم در بخش های گوناگون اقتصاد کشور تاثیر مثبت دارد .

ایجاد زمینه های لازم جهت افزایش رضایت گردشگران مانند احداث هتل ، از جمله اقداماتی می باشد ، که تاثیر فراوانی در توسعه گردشگری خواهد داشت . چراکه محل اقامت و وجود خدمات رفاهی از جمله موارد مهمی می باشند ، که تاثیر بسیاری بر رضایت گردشگران دارند . اسکان گردشگر که یکی از اهداف اصلی طرح توجیهی هتلداری سال 97 می باشد ، تاثیر بسیاری بر صنعت جهانگردی کشور ما می گذارد .


امکانات مورد نیاز هتل 5 ستاره جهت اجرای طرح توجیهی احداث هتل 5 ستاره عبارتند از


hotel 5star 0

معماری و دکوراسیون داخلی باید بسیار زیبا و منحصر به فرد باشد .

هر هتل 5 ستاره باید بیش از 100 اتاق داشته باشد .

ورودی هتل باید زیبا بوده و لابی و فضای عمومی هتل نیز زیبا و تزئین شده باشد .

هتل 5 ستاره باید دارای اتاق مهمان باشد .

وجود نگهبان و سرویس به صورت 24 ساعته

اتاق های هتل باید با استفاده از اشیای عتیقه تزئین شوند .

در طول روز باید 2 مرتبه اتاق ها نظافت شوند .

دفتر پذیرش هتل باید آرام و دارای فضای کافی باشد .

رستوران هتل باید عالی و دارای امکانات جذاب باشد . همچنین غذاها و سرویس های غذایی انگلیسی ، روسی و فرانسوی نیز در رستوران ارائه شود .

داخل اتاق های هتل باید یخچال همراه با میوه و انواع نوشیدنی قرار داده شود .

هتل 5 ستاره باید دارای سالن آمفی تئاتر و کنفرانس باشد .

هر اتاق باید دارای 3 عدد تلفن باشد .

و ......


درآمد های قابل کسب پس از اجرای طرح توجیهی احداث هتل 5 ستاره عبارتند از


فروش اتاق

فروش تالار

فروش کنفرانس و همایش

فروش تجاری

فروش مراکز تفریحی و سرگرمی

فروش پذیرایی و نوشیدنی

فروش استخر

دانلود طرح توجیهی تیپ هتل 4 ستاره سال 1400 + word + pdf + کامفار


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool