جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع نساجی و پارچهطرح توجیهی احداث کارگاه جوراب بافی مردانه و زنانه سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

export terminal 2

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی احداث پایانه صادراتی جهت حمل و نقل کالا سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی احداث پایانه صادراتی جهت حمل و نقل کالا را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


نگاهی اجمالی بر طرح توجیهی احداث پایانه صادراتی جهت حمل و نقل کالا


در طرح توجیهی احداث پایانه صادراتی جهت حمل و نقل کالا می خوانید که ، یکی از مهم ترین زیرساخت های تخصصی لازم برای حمل و نقل صادراتی ، پایانه صادراتی می باشد .

با اجرای طرح توجیهی احداث پایانه صادراتی جهت حمل و نقل کالا ، خدمات صادراتی ( مانند گمرک ، حمل و نقل ، استاندارد ، بیمه و ... ) با هدف کاهش هزینه های صادرات و ایجاد مزیت رقابتی برای تولیدات داخلی ایجاد می شوند .

طرح هایی مانند طرح توجیهی احداث پایانه صادراتی جهت حمل و نقل کالا ، در صورتی که در منطقه ی درستی احداث شوند و توسط یک طرح تویس مجرب به خوبی توجیه شده باشند ، می تواند به دلیل احداث و توسعه پایانه های صادراتی ، مورد حمایت دولت قرار خواهند گیرد .

با اجرای طرح توجیهی احداث پایانه صادراتی جهت حمل و نقل کالا ، علاوه بر کسب سودآوری لازم و رونق تولید و تجارت ، اشتغال پایدار نیز ایجاد خواهد شد ، و بدین طریق به توسعه کشور کمک خواهد شد .

سرمایه گذاران می توانند با اجرا کردن طرح توجیهی احداث پایانه صادراتی جهت حمل و نقل کالا ، باعث افزایش صادرات غیر نفتی کشور شده و خود نیز از محل این افزایش صادرات منتفع شوند .

همچنین یکی از روش های بالابردن پتانسیل کشور در نگهداشت موقت انباری کالا ها و محصولات صنعتی و کشاورزی با محوریت صاردات آن ها ، اجرای طرح توجیهی احداث پایانه صادراتی جهت حمل و نقل کالا می باشد .


نیروی انسانی اداری ذکر شده در طرح توجیهی احداث پایانه صادراتی جهت حمل و نقل کالا


    مدير عامل و سرپرست طرح
    پرسنل حسابداري مالي
    پرسنل امور بازرگاني و بازاريابي
    پرسنل نگهباني و امور خدماتي و پشتيباني


نیروی انسانی عملیاتی ذکر شده در طرح توجیهی احداث پایانه صادراتی جهت حمل و نقل کالا


    مدير عملياتي و مياني طرح
    مهندسين و كارشناسان فني
    كارگران ماهر

دانلود فایل طرح توجیهی احداث پایانه صادراتی جهت حمل و نقل کالا


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool