پروژه کارآفرینی تولید تایلوزین ( آنتی بیوتیک دامی ) سال 1400

tylosin1400

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید تایلوزین ( آنتی بیوتیک دامی ) سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح کارآفرینی تولید آنتی بیوتیک دامی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

تایلوزین یکی از کم خطرترین آنتی بیوتیکها است که بطور اختصاصی فقط در مصارف دامپزشکی بکار میرود . طیف ضد باکتریایی تایلوزین بطور غالب بر علیه باکتریهای گرم مثبت است ، اما در عین حال تایلوزین بر علیه بعضی اسپیروکتها ، ویروسهای بزرگ و تعداد مشخصی از باکتریهای گرم منفی بجز کلیفرمها نیز موثراست .


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید تایلوزین ( آنتی بیوتیک دامی )


آنتی بیوتیک ها از مهمترین داروهای ضد باکتریایی میباشند که در درمان بیماریهای مختلف انسان و دام بکار میروند . طبق تعریف اولیه ای که ارائه شده , آنتی بیوتیکها موادی هستندکه توسط میکروارگانیسمها تولید شده و اثر تخریبی خود را روی سایر میکرو ارگانیسمها ظاهر می سازند .

تایلوزین جزء گروه آنتی بیوتیک های ماکرولید است که از تخمیر نوعی قارچ بنام Streptomyces Fradiae بدست می آید . تایلوزین یکی از کم خطرترین آنتی بیوتیکها است که بطور اختصاصی فقط در مصارف دامپزشکی بکار میرود . طیف ضدباکتریایی تایلوزین بطور غالب بر علیه باکتریهای گرم مثبت است ، اما در عین حال تایلوزین بر علیه بعضی اسپیروکتها ، ویروسهای بزرگ و تعداد مشخصی از باکتری های گرم منفی بجز کلیفرمها نیز موثراست .

ترکیب :

ملکول تایلوزین حاوی فاکتورهای شیمیایی مختلفی است که هر یک از آنها خواص ضد باکتریایی را به درجات مختلف نشان میدهند . خاصیت اصلی ضد باکتری ایی و ضد مایکو پلاسمایی در ملکول آن است . بالابودن درصد این فاکتور نسبت به سایر Aتایلوزین ناشی از وجود فاکتورها نشان دهنده کارآیی و قدرت بیشتر دارو در کنترل باکتری هاست .

ماده موثره :

هر کیلوگرم پریمیکس % 10 محتوی تایلوزین فسفات معادل 100 گرم تایلوزین فعال میباشد و هرکیلوگرم پریمیکس % 25 محتوی تایلوزین فسفات معادل 250 گرم تایلوزین فعال میباشد .

مکانیسم اثر :

تایلوزین فسفات % 10 و % 25 با جلوگیری از سنتز پروتئینها توسط ریبوزومها باعث وقفه در رشد و نابودی باکتریها میگردد . مکانیزم خاص تأثیر تایلوزین و بطورکلی ماکرولیدها مانع از رشد سریع و مقاومت باکتریایی نسبت به این گروه از آنتی بیوتیکها میگردد.

روش مصرف :

جهت توزیع یکنواخت پریمیکس % 10 و % 25 در خوراک ابتدا مقدار مورد نیاز را با 50 کیلو گرم ماده اولیه ، مکمل و یا خوراک به خوبی مخلوط کرده و سپس مخلوط حاصل را در حجم خوراک اصلی اضافه نموده و مجددأ مخلوط نمائید.

موارد منع مصرف :

از مخلوط کردن و استفاده هم زمان آنتی بیوتیک دامی تایلوزین فسفات % 10 و % 25 با سایر آنتی بیوتیک هائی که به خوراک اضافه میشوند،خودداری نمائید .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید تایلوزین ( آنتی بیوتیک دامی )


جوجه های گوشتی و وپولتهای جایگزین تخمگذار :

برای پیشگیری و کنترل بیماریهای مزمن تنفسی ناشی از مایکوپلاسما گالیسپتی کم : (CRD) .

جوجه های گوشتی :

برای افزایش وزن و بهبود ضریب تبدیل غذایی .

مرغهای تخمگذار :

برای بهبود ضریب تبدیل غذایی و افزایش میزان تخمگذاری از طریق کنترل MSو MGسطح

گاوهای گوشتی :

برای کاهش بروز آبسه کبدی ناشی از فوز و باکتری و منکروفور و موآکتینومیسیس پیوژنز

ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید آنتی بیوتیک دامی تایلوزین 

خط کامل کشت ، آزمایش و تولید تایلوزین شامل ( محیط کشت سلولی ، انکوباتور معمولی ، فرمانتور آزمایشگاهی ، اتوکلاو ، ظروف شیشه ای ، ظروف پلاستیکی ، ترازوی دیجیتال ، سانتریفیوژ لوله ای ، سانتریفیوژ یخچالدار ، آون ، دستگاه بسته بندی ، فیلتر و پمپ ، دستگاه  PCR معمولی

 


جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید تایلوزین ( آنتی بیوتیک دامی ) سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید داروهای دامی | قرص و پودر نئومایسین سولفات

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید آنتی بیوتیک دامی | قرص و پودر نئومایسین سولفات با کامفار ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.