جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستایده های نو سرمایه گذاریپروژه کارآفرینی تولید تایلوزین ( آنتی بیوتیک دامی ) سال 1400
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

tylosin1400

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید تایلوزین ( آنتی بیوتیک دامی ) سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح کارآفرینی تولید آنتی بیوتیک دامی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

تايلوزين يكي از كم خطرترين آنتي بيوتيكها است كه بطور اختصاصي فقط در مصارف دامپزشكي بكار ميرود . طيف ضدباكتريايي تايلوزين بطور غالب بر عليه باكتريهاي گرم مثبت است ، اما در عين حال تايلوزين بر عليه بعضي اسپيروكتها ، ويروسهاي بزرگ و تعداد مشخصي از باكتريهاي گرم منفي بجز كليفرمها نيز موثراست .


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید تایلوزین ( آنتی بیوتیک دامی )


آنتي بيوتيک ها از مهمترين داروهاي ضد باكتريايي ميباشند كه در درمان بيماريهاي مختلف انسان و دام بكار ميروند . طبق تعريف اوليه اي كه ارائه شده , آنتي بيوتيكها موادي هستندكه توسط ميكروارگانيسمها توليد شده و اثر تخريبي خود را روي ساير ميكرو ارگانيسمها ظاهر مي سازند .

تايلوزين جزء گروه آنتي بيوتيک هاي ماكروليد است كه از تخمير نوعي قارچ بنام Streptomyces Fradiae بدست مي آيد . تايلوزين يكي از كم خطرترين آنتي بيوتيكها است كه بطور اختصاصي فقط در مصارف دامپزشكي بكار ميرود . طيف ضدباكتريايي تايلوزين بطور غالب بر عليه باكتريهاي گرم مثبت است ، اما در عين حال تايلوزين بر عليه بعضي اسپيروكتها ، ويروسهاي بزرگ و تعداد مشخصي از باكتريهاي گرم منفي بجز كليفرمها نيز موثراست .

تركيب :

ملكول تايلوزين حاوي فاكتورهاي شيميايي مختلفي است كه هر يك از آنها خواص ضد باكتريايي را به درجات مختلف نشان ميدهند . خاصيت اصلي ضد باكتري ايي و ضد مايكو پلاسمايي در ملكول آن است . بالابودن درصد اين فاكتور نسبت به ساير Aتايلوزين ناشي از وجود فاكتورها نشان دهنده كارآيي و قدرت بيشتر دارو در كنترل باكتري هاست .

ماده موثره :

هر كيلوگرم پريميكس % 10 محتوي تايلوزين فسفات معادل100 گرم تايلوزين فعال ميباشد و هركيلوگرم پريميكس % 25محتوي تايلوزين فسفات معادل 250 گرم تايلوزين فعال ميباشد .

مكانيسم اثر :

تايلوزين فسفات % 10 و % 25 با جلوگيري از سنتز پروتئينها توسط ريبوزومها باعث وقفه در رشد و نابودي باكتريها ميگردد . مكانيزم خاص تأثير تايلوزين و بطوركلي ماكروليدها مانع از رشد سريع و مقاومت باكتريايي نسبت به اين گروه از آنتي بيوتيكها ميگردد.

روش مصرف :

جهت توزيع يكنواخت پريميكس % 10 و % 25 در خوراك ابتدا مقدار مورد نياز را با 50 كيلو گرم ماده اوليه ، مكمل و يا خوراك به خوبي مخلوط كرده و سپس مخلوط حاصل را در حجم خوراك اصلي اضافه نموده و مجددأ مخلوط نمائيد.

موارد منع مصرف :

از مخلوط كردن و استفاده هم زمان آنتی بیوتیک دامی تایلوزین فسفات % 10 و % 25 با ساير آنتي بيوتيكهائي كه به خوراك اضافه ميشوند ، خودداري نمائيد .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید تایلوزین ( آنتی بیوتیک دامی )


جوجه هاي گوشتي و وپولتهاي جايگزين تخمگذار :

براي پيشگيري و كنترل بيماريهاي مزمن تنفسي ناشي از مايكوپلاسما گاليسپتي كم : (CRD) .

جوجه هاي گوشتي :

براي افزايش وزن و بهبود ضريب تبديل غذايي .

مرغهاي تخمگذار :

براي بهبود ضريب تبديل غذايي و افزايش ميزان تخمگذاري از طريق كنترل MSو MGسطح

گاوهاي گوشتي :

براي كاهش بروز آبسه كبدي ناشي از فوز و باكتري و منكروفور و موآكتينوميسيس پيوژنز


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید آنتی بیوتیک دامی تایلوزین 


خط كامل كشت ، آزمايش و توليد تايلوزين شامل ( محيط كشت سلولي ، انكوباتور معمولي ، فرمانتور آزمايشگاهي ، اتوكلاو ، ظروف شيشه اي ، ظروف پلاستيكي ، ترازوي ديجيتال ، سانتريفيوژ لوله اي ، سانتريفيوژ يخچالدار ، آون ، دستگاه بسته بندي ، فيلتر و پمپ ، دستگاه PCR معمولي

 


جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید تایلوزین ( آنتی بیوتیک دامی ) سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید داروهای دامی | قرص و پودر نئومایسین سولفات

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید آنتی بیوتیک دامی | قرص و پودر نئومایسین سولفات با کامفار ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool