bitumen3

ساخت تانکر ها و مخازن حمل و نگهداری قیر امولسیون ( مخازن افقی و عمودی )

:: لطفا جهت اطلاع کامل از مدل های مختلف و قیمت های آنها و و نحوه سفارش با مهندس امیر حبیبی ( 09126277388 ) تماس حاصل فرمایید.

:: تانکر حمل قیر تریلی و 10 تن

با توجه به ارزش سوخت های فسیلی در دنیای امروز ، صرفه جویی در زمینه مصرف این سوخت ها بایستی مد نظر کلیه مصرف کنندگان قرار گیرد. این ضرورت در سالهای اخیر در کشور ما نیز بیش از پیش احساس می شود . در این راستا شرکت بهبود صنعت اقدام به تغییر در سیستم های حمل قیر قديمي کشور نموده و مطابق تکنولوژی روز دنیا سیستم های جدیدی را به بازار ارائه نموده است.

مزایای تکنولوژی تانک های حمل قیر معرفی شده به شرح زیر است :

1- استفاده از عایق دو جدار در تانک های حمل قیر

بدینوسیله از هدر رفت دمای اولیه قیر در پالایشگاه (مبدا بارگیری) جلوگیری بعمل می آید و این منجر به صرفه جویی در مصرف سوخت برای گرمایش مجدد قیر در محل تخلیه و همچنین صرفه جویی در زمان تخلیه قیر می گردد.

2- استفاده از سیستم های ایمن در گرمایش قیر به دو منظور :

الف- حفظ دمای قیر در طول مسیر حمل در حد مطلوب برای تخلیه

ب-گرم کردن مجدد قیر در محل تخلیه

طراحی تانک های حمل می تواند به هر کدام از مقاصد فوق صورت پذیرد، به طوری که اپراتور قادر به حفظ دما در طول زمان حمل قیر باشد و یا سیستم طوری طراحی شود که در محل تخلیه قادر به گرم کردن قیر به روشی ایمن و پر بازده باشیم.

3- بازده ای بالاي سیستم گرمایش

در طراحی تانک های حمل روش های زیر مفروض است :

الف- تانک های دو جدار با سیستم گرمایش روغن داغ با هدف حفظ دما در زمان حمل

ب- تانک های دو جدار با سیستم هیتر الکتریکی با هدف گرمایش در مقصد

ج- تانک های دو جدار مجهز به مشعل های اتومات جهت گرمایش قیر در مقصد

مزایای استفاده از این تکنولوژی ها

1- صرفه جویی چشمگیر در مصرف سوخت

2- صرفه جویی در زمان

3- سود آوری : سودآوری ناشی از کاهش مصرف سوخت برای مصرف کننده قیر و سودآوری ناشی از کاهش زمان توقف تانک برای صاحبان تانک های حمل .

4- کاهش الودگی محیط زیست

5- افزایش ضریب ایمنی و کاهش خطر آتش سوزی

:: تانکر حمل قیر :

:: تانکر حمل قیر با ظرفیت 22000 لیتر با قابلیت نصب بر روی کفی( بدون کفی) ساخته می شود. این تانکر مجهز به سیستم روغن داغ می باشد.اینچ کشی روغن در تانک سبب می شود تا در حال حرکت نیز قادر به گرم نگه داشتن قیر در دمای مشخص شود.

تانک دو جداره می باشد و جدار عایق آن از جنس پشم سنگ و روکش آلومینیم ساخته شده است.

مزایای تانک :

تنظیم دمای قیر در دمای مشخص

جلوگیری از هدر رفت انرژی و زمان

جلوگیری از پیرشدگی قیر و حفظ کیفیت آن

با توجه به اینکه در حین حرکت قادر به حرارت دهی به قیر خواهید بود و همچنین وجود لایه عایق در تانک، قیر از مبدا به مقصد مورد نظری که حمل می شود ، کاهش دما نخواهد داشت ، لذا زمان گرم کردن زیر چراغ (فارسونگا) را صرفه جویی می کنیم.

این به منزله تعداد سرویس بیشتر برای این تانک در مقایسه با سایر تانک ها می باشد . همچنین انرژی صرف شده توسط اویل هیتر تانک بسیار کمتر از چراغ است، پس صرفه جویی شایانی در مصرف انرژی نیز خواهیم داشت.

 انواع تانک ها و مخازن ساخته شده توسط شرکت :

:: مخازن ساخته شود توسط شرکت به دو دسته تقسیم می شود:

الف مخازن متحرک (موبایل قابل حمل)

ب- مخازن ثابت (افقی عمودی)

:: مخازن موبایل ذخیره قیر امولسیون

اين مخازن موبايل با توجه به جابجايی های متعدد ماشين چيپ ـ سيل و کارکرد آن در مناطق دورافتاده که دسترسی به مخازن ذخيره را مشکل کرده و بعضاً غيرممکن می نمايد و همچنين نياز به سيستمی می باشد که دائما" در کنار دستگاه تامين کننده امولسيون مورد نياز باشد طراحی گرديده اند.

اين مخازن در ظرفيتهای مختلفی قابل ارائه بوده و دارای سيستم لوله کشی روغن داغ، هم زن و عايق می باشند. اين مخازن بر روی شاسی تريلی نصب شده و به راحتی در محل سايت قابل برپاشدن می باشد. دريچه ای جهت نظافت داخلی و سيستم نمايش ارتفاع امولسيون در درون مخزن از ديگر لوازم جانبی نصب شده بر روی آن می باشد.

:: مخازن ثابت

این مخازن در تناژ های مختلف و به صورت افقی و عمودی قابل ساخت می باشد. امکاناتی از قبیل میکسر ، جدار عایق ، سیستم روغن داغ بر روی این مخازن قابل نصب است.

در صورتی که قصد سرمایه گذاری در صنعت تولید قیر را دارید پیشنهاد میکنیم پیش از مطالعه صفحات زیر اقدام به تصمیم گیری نفرمایید :

:: طرح توجیهی تولید قیر صنعتی و PG از مازوت و وکیوم باتوم (کامفار + تکنولوژی ساخت + پتنت + گرید کانون + نصب و اجرا)

:: طرح توجیهی تولید قیر امولسیون بیتومین (کامفار + تکنولوژی ساخت + پتنت + گرید کانون + نصب و اجرا)

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.