کدهای تقلب بازی یا رمز بازی cheat codes ( کد تقلب بازی های سگا ، نینتندو و ... )

sega1

:: کدهای تقلب بازی یا رمزهای بازی ها cheat codes ( کدتقلب بازی های سگا ، نینتندو و ... )( ... & cheat code for sega & micro & nintendo )

در این قسمت ما کدهای تقلب گیم های کنسول های مختلف از جمله بازی های کنسول سگا ( sega ) میکرو ( micro ) نینتندو ( nintendo ) و همچنین بازی ها و گیم های کامپیوتر ( pc games ) و ... را به تدریج قرار میدهیم تا بتوانیم کاملترین مجموعه کد تقلب بازیهای مختلف را تقدیم شما علاقه مندان نماییم و منبعی برای رمز درست بازی انواع کنسولها باشیم.

سعی ما بر این است که فقط در صورتی که رمز صحیح بازیها درست بود و تست شد در اینجا قرار گیرد و از قرار دادن کدتقلب های اشتباه پرهیز شود.

توجه : بازدید کنندگان عزیز بخش دانلود بازی ها و کد تقلب بازی ها ، ربطی به موضوع اصلی این سایت نداشته و فقط توسط تیم طراح و مدیریت سایت جهت سرگرمی برخی علاقه مندان ایجاد گردیده لذا لطفا از تماس با شماره ها و ایمیل های موجود در سایر بخشهای سایت اجتناب نمایید.
با تشکر

:: جهت دانلود بهترین و منتخب ترین گیم ها( بازی های psp ، ps1 , 2 , 3 ، xbox 360 ، xbox 720 ، کنسول wii ، بازی های کامپیوتر ، سگا ، میکرو ، نینتندو ، سوپر نینتندو و نینتندو 64 و گیم های موبایل )و دریافت کد تقلب بازی هابهلینک زیروارد شوید :

دانلود سایر بازی ها و کد تقلب بازی ها

جهت مطالعه ی کد تقلب و رمز بازیهای مختلف روی لینک آن کلیک نمایید :

کد تقلب بازی شینوبی 3 سگا

کد تقلب بازی علادین سگا

کد تقلب بازی شورش در شهر 2 و 3 سگا

کد تقلب بازی کمبات 2 سگا

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.